folder Tahribat.com Forumları
linefolder Derin Konular
linefolder ABD Türkiyeye Savaş Açar Mı ?

ABD Türkiyeye Savaş Açar Mı ?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AntiOksidan
    AntiOksidan's avatar
    Erkek

bi tek Türkiyede Türk yok bunu  da hatırlayın.dünyanın en güçlü ordularından birine sahibiz.çok sayıda amerikan şirketi Türkiyede iş yapıyor.herhangi bir savaş halinde Rusya-Çin Türkiyeye açık/gizli destek olur vs vs.Savaşmaya gtleri yemez o yüzden DTPydi,AKPydi bunları kullanıyolar

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cold-m4
    cold-m4's avatar
    Erkek

toplayıp gelirse gorusun anyayı konyayı elindeki silahlari biliyorsunda mı konusuyorsun en basitinden tum askerlerinde celik yelek var hepsinde simdi onu bunu koyver ama bir arakdasımızın dedigi gibi acmaz acamaz ekonomik nedenler ve nato muttefikliginden dolayı

---------------------------------------

abi çelik yelek değil çelik uyku tulumu giysin isterse farketmez a.q Türküz biz lan bunu kavrayamadınız mı hala bak Türk demek elinde silah yokken koca bi birliği dağıtabilen kişi demektir bunu kafanıza sokun.. lan bizimkiler çanakkalede yalınayak savaşırken herifler öküz gibi çizmelerle geziolardı + bok gibi silah mermi ve gemileri vardı noldu bizim 60 kiloluk çavuş gitti koskoca zırhlıyı batırdı..

mavibere çok haklı..

yaw diyelim ki ordumuz güçsüz hiçbişeyi yok, bu millet zaten bir ordu.. devlet bişey yapmasa bile bu gençlik yerinde dururmu sanıyonuz siz.. Kuvayı milliye ruhu hala içimizde yaşıyor.. o ölmeden bize hiçbişey olmaz.. eğer bişeylerden korkacaksak amerikanın silahlarından değil içerdeki hain medyasından korkalım..

"Garbın afakını sarmışsa çelik zırhlı duvar,

benim iman dolu göğsüm gibi serhaddim var"

bu iman sönmediği sürece bize hiçbişey olmazz..

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SPY-CX5
    SPY-CX5's avatar
    Savaş Madalyası Üstün Hizmet Madalyası Savaş Madalyası
    Erkek
    zumsuk bunu yazdı:
    -----------------------------
    töbe estafurullah.Benide vatan haini yaptın ya helal.Neyse günün birinde zumsuk haklıymış diyeceksin zumsuk mu her neyse fakat geç olmasın dikkat et.

Hoca sana vatan haini diyen yok, tamam teknolojimiz ABD nin yanında küçük düşer kabul ediyorum. Ama öyle bir yazmışsınki Türkleri aşağılayacak seviyeye gelmiş!

Savaş her insanın kendine güvenip azimli olmasıyla kazanılır.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AntiOksidan
    AntiOksidan's avatar
    Erkek
    not:çelik yelek mermiyi geçirir.çelik yelek çözüm falan değildir.çelik yelek hafif silahlara karşı ve şarapnel parçalarına karşı etkilidir.o etkisi de  mevcut hasarı yavaşlatmaya ve azaltmaya yöneliktir.çelik yelek giydim oh tamam aldım bu ülkeyi.adamlarda çelik yelek var öperler vsa vs.saçma şeyler bunlar..
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MaviBere
    MaviBere's avatar
    Erkek
    zumsuk bunu yazdı:
    hackermemo bunu yazdı:

toplayıp gelirse gorusun anyayı konyayı elindeki silahlari biliyorsunda mı konusuyorsun en basitinden tum askerlerinde celik yelek var hepsinde simdi onu bunu koyver ama bir arakdasımızın dedigi gibi acmaz acamaz ekonomik nedenler ve nato muttefikliginden dolayı

---------------------------------------

abi çelik yelek değil çelik uyku tulumu giysin isterse farketmez a.q Türküz biz lan bunu kavrayamadınız mı hala bak Türk demek elinde silah yokken koca bi birliği dağıtabilen kişi demektir bunu kafanıza sokun.. lan bizimkiler çanakkalede yalınayak savaşırken herifler öküz gibi çizmelerle geziolardı + bok gibi silah mermi ve gemileri vardı noldu bizim 60 kiloluk çavuş gitti koskoca zırhlıyı batırdı..

mavibere çok haklı..

yaw diyelim ki ordumuz güçsüz hiçbişeyi yok, bu millet zaten bir ordu.. devlet bişey yapmasa bile bu gençlik yerinde dururmu sanıyonuz siz.. Kuvayı milliye ruhu hala içimizde yaşıyor.. o ölmeden bize hiçbişey olmaz.. eğer bişeylerden korkacaksak amerikanın silahlarından değil içerdeki hain medyasından korkalım..

"Garbın afakını sarmışsa çelik zırhlı duvar,

benim iman dolu göğsüm gibi serhaddim var"

bu iman sönmediği sürece bize hiçbişey olmazz..

seni uyarıyorum benimle herhangi birşekilde lanlı konuşma gibi lüksün yok.

Söylediğin şeye bak çok saçma ya.Binlerce silahlı adamın önüne cıplak vucud he?Bu mu olay?Bir fuzeyle ordaki binelrce kişiyi öldüre bileceğini biliyorsun değil mi?

Şu anda neden savaşı bekliyorsun?Diyorum size birlik olmak ve kendini bilemk şar.Söylediğiniz zamana bakın çanakkale.Hayatımızda bir tane savaş yok önemlilerden.Çanakkalede içlerinde.

unutmayın ki çanakkalede Atatürk vardı.

zumsuk sacmaladıının farkına varınca ortaya atilmi ust tarafta alti cizilmi cumleyi bile ustune alinmaya basladin ,uzatma istersen artık git yat yada baska bi topic bul haa bide sakaryadaki guney cephesindeki,canakklaedeki ataturk u senin ve benim evlenipde anne olacak eşlerimiz dogurdu yani türk anneleri,atatürkde marstan ışınlanmadı.ayrica bilgin olsun atatürkü selanikte benim buyukdedem askeri rustiyeye yonlendirdi kuran kursundan.yani atatürkü yine bizim dinamiklerimiz bizim degerlerimiz ortaya cikardi yetistirdi.bir atatürk gider bir atatürk gelir ( olumsuz veya kotuleyici anlamda solemiyorum bakınız tarihimize)dinamiklerimiz ve degerlerimiz acisindan diorum.

hız emniyettir...!
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Posmort3m
    Posmort3m's avatar
    Erkek

Söylediğin şeye bak çok saçma ya.Binlerce silahlı adamın önüne cıplak vucud he?Bu mu olay?Bir fuzeyle ordaki binelrce kişiyi öldüre bileceğini biliyorsun değil mi?

Şu anda neden savaşı bekliyorsun?Diyorum size birlik olmak ve kendini bilemk şar.Söylediğiniz zamana bakın çanakkale.Hayatımızda bir tane savaş yok önemlilerden.Çanakkalede içlerinde.

unutmayın ki çanakkalede Atatürk vardı.

Gecmisi olmayanın gelecegide olmazmıs...zumsuk cok sacma konusuyorsun...ve turk milletini cok kucumsuyorsun bu ulkenin vatandaslarından bazıları sabah programlarında hayatını curutuyor olabilir ama bir kayanın olusumunda boyle kucuk taslar olur onemli olan buyuk taslari gormeli...

evet unutmuyoruz canakkalede Ataturk vardi ama hepimiz Ataturk un evlatlarıyız neden icimizden biri onun gibi olamasın ki?

Saygılar..

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AntiOksidan
    AntiOksidan's avatar
    Erkek

uhuhu kısa bi süre sonra hava kuvvetleri iflas mı etçekmiş : ) .dünyanın en büyük 2. veya 3. f -16 filosu bizde tüm bunlardan başka  JSF denen uçaklar da bir abd ve türkiyede var. bunlardan başka Türk pilotları avrupanın ingiltere ile birlikte   n çok gece uçuşu yapmış pilotlarıdır ve yurtdışına eğitim vermekteler(italya,almanya vs vs  kıytık ülkelerde değil).f-16 yla radardan kaybolmayı başarmış  pilotlarda bir tek THK da vardır.moral bozucu,aslı olmayan,bir nevi küçük düşürücü şeyler yazmayın.Bunu yazan çoğu kişiden daha fazla TSKnın içindeyim çünkü bilen bilir : )

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    FOXXLY
    FOXXLY's avatar
    Erkek

hayal gücü geniş arkadaşlara önerim , metal fırtınayı okuyun

abd türkiyeye savaş mavaş açamaz ;

ama pkk , akepe , detepe gibi pezevenklerle içten içe bitiriyor o ayrı tabi 

kelimeler albayım bazı anlamlara gelmiyor.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ayro
    Ayro's avatar
    Erkek

tsk nın içinde olmaya gerke olmadan birşeyler ispatlana bilir.

Ucakları kimden alıyoruz?Abd, Abd israile bile ucak yaptırtmadı sağlam bi ucak yapıyorlardı işleri bitti.Getim onu Türkiye acd den ucak alıyor değil mi?Şu an m16 lar Türkiye ye yeni geldi.Fakat abd de zaten bunlar filmlerde kullanılıyordu.

Amerikanın bize verecekleri kendisinden güclü değildir.Oyunlara bakın amerika ilerde, filmlere bakın teknolojide sağlam matrix gibi filmi ne zaman yapıcazx, uzaya ne zaman %100 kendi parçalarımızla olan bir mekik yollayacağız mechul.

Siz söyleyin bir ülke başkanı şu busunuz.Diğer ülkelere silah falan veriyorsunuz ucak veriyorsunuz.Son teknolojiyi kendinize saklayıp bir altını mı millete verirsiniz yoksa bütün teknolojiyi onlara mı verirsiniz?

Adamlar gelir bir güzel indirir ucakları.Tartışma alakasız bu topicteyim kendini çok üstün gören insanlara karşıyım neysek oyuz diyorum.Askeri gücümüz çok sağlam.Hava gücümüz iyi ama amerika kadar sağlam değil.İstediğinizle övüne bilirsiniz.Bir daha bu ülkeye Atatürk gibi biri gelmez- gelmedi, gelmeyecek.Böyle bir olayı unutun.

İşi hala kara savaşına çekiyorsunuz.Amerika şerefsizdir bize vereceği teknolojik ucakların üstününü kendi kullanacak.Şunu söyleyin bana sizde var mersedesin 81 model arabası.Adamlarda var 95 model mersedes.Nitro turbo ne ararsan var.

Bizde yaparız nitromuzu diyoruz amerikalılardan nitro alıyoruz o ne olacak en yenisini en sağla mı mı oalcak?Son mesajımla tekrar belirtiyorum.Türkiye hava gücü amerikadan gelen parçalarla bir yerlerde.Amerika ile savaşta adamlarda daha sağlamı olacak.Bu kara savaşı değil.

Aramlarda yunanistada koysa ordan ankarayı vuracak füzeler var siz ne diyorsunuz peki?Şurda biraz önce izledim terorist yakalanmış Türkiyenin hava gücü ile saldırmasına karşılık ucakları vuracak füzeler yerleştirmişler.Mayın şu bu bir çok şekilde pkk da bitiyor işimiz.

Pkk kim?Amerikadan aldığı silahlarla Türk milletini bölymeye çalışan adamlar.Sıcak çatışmadan kaçıyor beceremiyor, yeniliyorlar.Fakat amerikanın sıcak çatışmasını konuşmuyor hava gücünün ne olacağını göreceksiniz.

Umarım savaşta ben haksız çıkarım ameirkayı alt ederiz.Umarım yenilgi göstermez Allah iişallah biz hava gücünde üstünüzdür, amerikanın planları uygulanmaz, bizi zayıflatamazlar.Çünkü amerika direk girmez bir kaç yerde yaşadılar bunları.Türkiye yi şu halinle girecek adam yok.İçten karıştırı verirler iş biter.

Al misal bir kaç gün önce patlayan bomba ortalığı karıştırdı.Sol-sağ  kavgaları gibi karıştırır.Şu var Türkler düşman olsa bile karşıdaki düşmana karşı birleşir fakathava gücünde varmı böyle bir olay olabilecek mi ?

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cold-m4
    cold-m4's avatar
    Erkek
    zumsuk sen rahat ol al metal fırtınanı oku ama etkilenme.. savaş çıkarsa biz halletçez keyfine bak sen..
Toplam Hit: 17088 Toplam Mesaj: 122