folder Tahribat.com Forumları
linefolder Derin Konular
linefolder ABD Türkiyeye Savaş Açar Mı ?

ABD Türkiyeye Savaş Açar Mı ?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BiGGest
    BiGGest's avatar
    Erkek
    Hoca siz manyakmısın ki amerika yüzünden kavga ediyosunuz ?...saçmalamayın ya savaşta da böyle yaparsanız işimiz var..

amerika saldırır evet ...saldırdığıylada kalır zaten.

BiGGest was here! [ C.r {YesileV GrandMaster} ]
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    attackatak
    attackatak's avatar
    Erkek

mesut589 bunu yazdı:
    -----------------------------

ya arkadasım bilmedigin yere konusuyorsun ya f-16 ların turkiyede gelistirilmesine IZIN VERILMIYOR!!! anlamıyor musun? ikinci ise nukleer baslıklarımızı var demissin altıma sıctım resmen gulmekten!! turkiyede topu topu 2 nukleer reaktor var 1 itü de deneysel amaclı cok kucuk bir reaktor 2. tubitakta bilmedigin yere konusma tamam?
    ne tamamı? izin verilmyior diyorsun ya ben ona koptum. bize satılan f16 larda gece görüş yoktu.onları dedem mi taktı? mantıklı düşün araştır öyle gel.maden koptun sana bi kaç şey daha söyleyim önce kop sonra araştır.dünyanın şuanda en iyi hummerları türkiyenin elinde var.hadi kop! ama sonra da araştır tamam? suratının alcağı şekli merak ediyorum ...

nükleer başlıklara gelince şuanda elimizdeki güç ile sadece uzaktan amerika gibi büyük bir ülkenin tamamını yok edebilecek kadar gücümüz var. inanmıyorsan onu da araştır.istihbarat örgütlerinden vs.. emekli olmuş adamların verdiği bilgiler bunlar.hiç mi kitap okumuyorsun?

kalkıpta bana amerikan askerlerinde çelik yelek var vuramayız öldüremeyiz diyebilen biri gelipte bana bi bok bilmiyorsun diyemez.

tamam?

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mesut589
    mesut589's avatar
    Erkek
    benim kavga valla ettigim yok arkadaslar ben sadece gercekleri gormenizi istiyorum bazı arkadaslar dalgaya almıs ben varken bi bok olmaz diye simdi ben turkiyenin bir savas durumunda dısa bagımlılıgını dikkat cekmek istiyorum(kıbrıs savası) turkiye silahlarını ve ucaklarını kendi gelistirmek zorundadır yoksa kalırsın lockheed martin merhametine! turkiye nukleer santral yok daha nukleer gucumuz var diyorsunuz biri diyor bizi iran destek verir daha 2 gun once pkk ya destek veren ulke iran! zaten amerika turkiyeye saldırmaz cunku bolge itibari nedeninyle ve nato dolayısıyla müttefikimiz butun yazdıklarım gercegi gormeniz icindi
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mesut589
    mesut589's avatar
    Erkek
    Kleisthenes bunu yazdı:

mesut589 bunu yazdı:

ya arkadasım bilmedigin yere konusuyorsun ya f-16 ların turkiyede gelistirilmesine IZIN VERILMIYOR!!! anlamıyor musun? ikinci ise nukleer baslıklarımızı var demissin altıma sıctım resmen gulmekten!! turkiyede topu topu 2 nukleer reaktor var 1 itü de deneysel amaclı cok kucuk bir reaktor 2. tubitakta bilmedigin yere konusma tamam?
    ne tamamı? izin verilmyior diyorsun ya ben ona koptum. bize satılan f16 larda gece görüş yoktu.onları dedem mi taktı? mantıklı düşün araştır öyle gel.maden koptun sana bi kaç şey daha söyleyim önce kop sonra araştır.dünyanın şuanda en iyi hummerları türkiyenin elinde var.hadi kop! ama sonra da araştır tamam? suratının alcağı şekli merak ediyorum ...

nükleer başlıklara gelince şuanda elimizdeki güç ile sadece uzaktan amerika gibi büyük bir ülkenin tamamını yok edebilecek kadar gücümüz var. inanmıyorsan onu da araştır.istihbarat örgütlerinden vs.. emekli olmuş adamların verdiği bilgiler bunlar.hiç mi kitap okumuyorsun?

kalkıpta bana amerikan askerlerinde çelik yelek var vuramayız öldüremeyiz diyebilen biri gelipte bana bi bok bilmiyorsun diyemez.

tamam?

sen baya kitap okumussunda boyle ucuk utopyalara dalmıssın! lighting sistemlerini yani gece gorus sitemlerini tai gelistiriyor ve tai nin ortakları kimler mi  Lockheed Martin of Turkey, Inc. (42%) and General Electric International, Inc. (7%) lockheed martin gelistiriyor sen anlamak istemiyorsun ben kitaplardan okumadım kardesim BİZZAT GORDUM!!!
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    attackatak
    attackatak's avatar
    Erkek

mesut589 bunu yazdı:
    benim kavga valla ettigim yok arkadaslar ben sadece gercekleri gormenizi istiyorum bazı arkadaslar dalgaya almıs ben varken bi bok olmaz diye simdi ben turkiyenin bir savas durumunda dısa bagımlılıgını dikkat cekmek istiyorum(kıbrıs savası) turkiye silahlarını ve ucaklarını kendi gelistirmek zorundadır yoksa kalırsın lockheed martin merhametine! turkiye nukleer santral yok daha nukleer gucumuz var diyorsunuz biri diyor bizi iran destek verir daha 2 gun once pkk ya destek veren ulke iran! zaten amerika turkiyeye saldırmaz cunku bolge itibari nedeninyle ve nato dolayısıyla müttefikimiz butun yazdıklarım gercegi gormeniz icindi
    iran bi ara destek veriyordu ama şuanda pkk taamiyle amerikanın elinde ve gördüğümüz kadarıyla iran da pkk denen örgütten oldukça fazla çekiyor.yani onlarda bıkmış durumda.yardımları olur mu bilemem tabi ...

ya en basitinden biz gençler bile bi örgüt olabilir.bağımsızlık örgütü.o zamanlar ki kuvai milliye eheh.olamaz mı yani?ama ben gerçekten sokağımdan bir amerikan askerinin geçebileceğini sanmıyorum..ha koşarsa bilemem ama yürüyerek elini kolunu sallaya sallaya geçemez.direk tüfeğe domuz kurşununu doldurur cama çıkarım aga.kolay değil öyle.devletin askeri gücünü yense de sözünü geçirse de halka sözünü geçiremez halka üstünlük sağlayamaz.girdiği gibi de çıkar ..

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mesut589
    mesut589's avatar
    Erkek
    Kleisthenes bunu yazdı:

mesut589 bunu yazdı:
    iran bi ara destek veriyordu ama şuanda pkk taamiyle amerikanın elinde ve gördüğümüz kadarıyla iran da pkk denen örgütten oldukça fazla çekiyor.yani onlarda bıkmış durumda.yardımları olur mu bilemem tabi ...

ya en basitinden biz gençler bile bi örgüt olabilir.bağımsızlık örgütü.o zamanlar ki kuvai milliye eheh.olamaz mı yani?ama ben gerçekten sokağımdan bir amerikan askerinin geçebileceğini sanmıyorum..ha koşarsa bilemem ama yürüyerek elini kolunu sallaya sallaya geçemez.direk tüfeğe domuz kurşununu doldurur cama çıkarım aga.kolay değil öyle.devletin askeri gücünü yense de sözünü geçirse de halka sözünü geçiremez halka üstünlük sağlayamaz.girdiği gibi de çıkar ..

bak kardesim benim butun bu yazdıklarımın amacı ustede de oldugu gibi kendi gucumuzu yaratabilmemiz
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    attackatak
    attackatak's avatar
    Erkek
    mesut589 bunu yazdı:
    Kleisthenes bunu yazdı:

mesut589 bunu yazdı:

tamam?

sen baya kitap okumussunda boyle ucuk utopyalara dalmıssın! lighting sistemlerini yani gece gorus sitemlerini tai gelistiriyor ve tai nin ortakları kimler mi  Lockheed Martin of Turkey, Inc. (42%) and General Electric International, Inc. (7%) lockheed martin gelistiriyor sen anlamak istemiyorsun ben kitaplardan okumadım kardesim BİZZAT GORDUM!!!
    o kitapları yazan insanlar senin benim gibi insanlar değil arkadaşım onu anlatamıyorum sana.devlet adına çalışmış ve emekliye ayrılmış insanlar ya da öyle gösterilmiş insanlar.o kitaplarda devletine hizmet eden insanlar.sadece ama sadece doğruları söyleyen insanlar. biz kendi uçaklarımızı geliştiremiyoruz diyorsun ama f4 e yama yapıp uçurabilen bir ülkeyiz biz.asla tamir olmaz denilen uçakları tamir edebilip uçurabilen bi ülkeyiz.TSK denilince akan sular durur.TSK'nın bilmediğimiz neleri var.Amerika gibi gövde gösterisi yapmıyoruz biz.Verilmesi gereken bilgileri kitaplarımıza veriyoruz kalkıpta basın açıklamarında değil..
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    attackatak
    attackatak's avatar
    Erkek
    mesut589 bunu yazdı:
    bak kardesim benim butun bu yazdıklarımın amacı ustede de oldugu gibi kendi gucumuzu yaratabilmemiz
    kendi gücümüzde yeter abi bunu nasıl düşünemiyorsun? madem bu işin içinde olduğunu söylüyorsun nasıl düşünemiyorsun? bu ülkeye karadan girebilecek bi ülke olduğunu sanmıyorum ben.ki girdi diyelim çıkamaz burdan bizim halkımız bile asker..
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    attackatak
    attackatak's avatar
    Erkek

sen senin sokağından amerikan askerinin geçmesine izin verir misin soruyorum sana? baban abin kardeşin komşun izin verir mi buna?

bundan 10 sene önce ırağa yine girmeye kalkmıştı amerika ama girememişti.o zaman halkı saddamı seviyordu.hatırlamıyor musun o zamanları?yaşları 15-16 olan çocukların elinde silahlar vardı.unutmuş olamazsın o zamanları.ırak bile zamanında böyle yaptıysa biz neler yapabiliriz düşün biraz.

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mesut589
    mesut589's avatar
    Erkek
    ben burada turkiye gucunu kendi yaratmalı diyorum sen hala amerikan askeri yok bizim sokaktan gecerse ben sunu yaparım bunu yaparım diyosun arkadasım amerika muttefikimiz diyorum sana bastan beriiii! sen hala yok bagımsızlık orgutu kurarız yok soyle yaparız yok boyle yaparız! sen kurmaya devam et online oyunlar varmıs boyle sen orda da kur bişeyler
Toplam Hit: 17017 Toplam Mesaj: 122