folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Audi S3 İle Türkiyeye Gelmek

Audi S3 İle Türkiyeye Gelmek

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    corelsnake
    corelsnake's avatar
    Erkek

MoXSWeX bunu yazdı:
    -----------------------------
    D&G Kemeri Takmak , Kas Düzeltirmek (almak), Pudra Sürmek, Markali Giyinime Önem Vermek, Spor Yüksek PS´li Araba Kullanmak Eger METROSEXUELIK´ise EVET benim...
    İlk satırları okuyunca aklıma ilk gelen şey bizim bir oynumuz vardı hani tikky hunter die ordaki o sakkallı amca olup elime silah alıp dalasım geldi bir an yani hacı sen nesin ve burada ne işin var Tikky misin nesin yaa

Artı millet ne etsin senin araban ile Türkiyeye girdiğinde haber et o arabayı görmek istiyorum valla özel planlarım var onla alakalı Exca Kişisel yazında bişii vardı ya ahada sana kurban ben dediğimi alıp geliyorum hacı sen yeri ayarla

Önümden Yürüme Seni İzlemeye Bilirim, Arkamdan Yürüme Sana Yol Gösteremeye Bilirim, Yanımda Yürü ve Dostum Ol...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    retrem
    retrem's avatar
    Erkek
    7-8 tane hıyarlık madalyası anca keser bu toto$u 

+ 2000 , 3000 tane eziklik madalyası monte edilmeli müridimize ( acaba müride mi deseydim)
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    corelsnake
    corelsnake's avatar
    Erkek
    hp32 bunu yazdı:
    7-8 tane hıyarlık madalyası anca keser bu toto$u 

+ 2000 , 3000 tane eziklik madalyası monte edilmeli müridimize ( acaba müride mi deseydim)
    Valla hacı şuan mürid yada müride mi bilemem ama gelince montajdan sonra müride olacağı kesinde ve isimde Ezikcan olur artık

Önümden Yürüme Seni İzlemeye Bilirim, Arkamdan Yürüme Sana Yol Gösteremeye Bilirim, Yanımda Yürü ve Dostum Ol...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    beyinsiz
    beyinsiz's avatar
    Erkek
     bu admaın tr girmesi yasaklansın

sen hep daha önce öpülmüş bir kadının dudaklarında sana dair cümleler bekledin
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TR_ip
    TR_ip's avatar
    Erkek

:D Almış işte negüzel madalyasını :D

Ne demişler : Yiyemiyeceğin hıyarı soyma :D 

Kontakt : TR_ip@tahribat.com
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    teomanyak
    teomanyak's avatar
    Erkek

11 ay gavurun bokunu temizleyip para biriktiren, biriktirdigi paraylada 1 ay kendini TÜRK topraklarinda kral sanan zihniyeti .......

abi sen ismail yk takil, cankan takil. almanyadaki kasarlara takil.

iki sözü biraraya getiremeyen, kimliksiz kisiliksiz kültürü ve tarihi hakkinda bilgi sahibi olmayan, özenti ruhlu bos seylerle ugrasip kendini tatmin cabasindaki "avrupali türk"

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AmoR
    AmoR's avatar
    Erkek
    Bu Yaratığa küfür etsem hakikaten ban yermiyim?

Those who speak know nothing,And find out to their cost, Like those who curse their luck in too many places, And those who fear are lost...
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Fuzulli
    Fuzulli's avatar
    Erkek

AmoR bunu yazdı:
    Bu Yaratığa küfür etsem hakikaten ban yermiyim?

için rahat olsun ! :) 

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    jerry
    jerry's avatar
    Erkek

bence olayi yanlis degerlendiriyorsunuz.

Kisi, hep duyulan ama icinde dogru duzgun yasayamadigi bir topluma geliyor ve geldigi gibi kendini o toplumda gostermeye, hatta ezikligine gore ispat etmeye calisiyor.

Gayet normaldir boyle cikislar. Hatta yasadigi alanda kendi gibi Turk arkadaslari varsa; kroluk, asirilik, delikanlilik vsvs. konularda abarti gosterebilir. Ayni abartinin normal sartlar altinda (yani Turkiye'de) yine normal karsilanacagini zannedebilir. Yaptigi sosyal cikintilik ile bir anda etrafin parcasi olacagini zannedebilir.

Kisacasi, yurt disinda dogup baska bir kulture ait olmak ve ait oldugu kulturu yasadigi ortamda benimseyecegim diye; eziklege, cahillige, gormemislige dogru yol alabilir, ama bu ozelliklerin olsutugu sartlari yine o sartlar icerisinde degerlendirilmesi lazim.

Eger, arkadas gercek biriyse bu psikolojide olmasi dogaldir, he gercek degilse zaten kelime'lere gerek yok, hali ortadir:)

GOD IS GOD http://www.youtube.com/watch?v=v8LY2VgiikE
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    behemoth
    behemoth's avatar
    Erkek
    bence z3 ile gel ama bmw zet 3 deme ze 3 de okumayı bilmiyosun diye dalga geçerler xD

we are just living to die.
Toplam Hit: 24667 Toplam Mesaj: 125