folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Cemaatçileri Tanıyalım

Cemaatçileri Tanıyalım

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mukan
    Mukan's avatar
    Erkek

1. Hemen her cemaatçi ailenin çocuğu yüzlerce safsata ve rivayet arasında neyin gerçek din olduğunu bilmeden yetişir. Bazıları ergenliğe ulaşmadan intihar eder yahut delirir.

2. Çoğu küçük yaşta kuran kursuna verilmiş; hoca efendiden bir temiz sopa yemişlerdir.

3. Çoğu Fem, Işık dershanelerine gider. Geceleri kontrol edilirler. Farklı düşünen ve davranan varsa bunlar hemen ifşa edilir.

4. Ergen cemaatçi ayıplanma korkusuyla hormonel doğallığını sonuna kadar bastırır. O kadar çok bastırır ki yanlarından geçen kadının parfüm kokusu onların şuhu içinde titremesine neden olur. Akşam banyosuna böylece malzeme bulurlar. O kadar canları çeker ki artık başı açık hatunların tümü onlar için hayallerini kurdukları oluverir. Ayıpladıkları aslında kendi hayalleridir.

5. Cemaatçiler tüm sınavlarda bir adım öndedirler. Çünkü sorular kendilerine rüyalarında görünür. Cevaplar ise takdir-i ilahidir.

6. Cemaatçi kızlar inanılmaz baskı altındadırlar. Cemaat yurtları onlar için bir nebze nefes alma yeridir. Hasbel kader bu yurtlara başı açık, hızmalı, hafif makyajlı veya güzel bir kız düşerse o kıza karşı hepsi birlik olur. Artık o kız recm edilesi bir yaratıktır.

7. Cemaatçi kızlar, erkekleri açık kızlardan çok daha fazla pay ederler. Herkesin bir erkek mıntıkası vardır. O mıntıkaya başkası sokulmaz. İradeler ise kuş kadardır.

8. Cemaatler kendi adamlarını yetiştirirler. Örneğin bir derhanede öğretmen çalıştıracaklarsa bu kesinlikle kendi adamlarından olur. Bu öğretmenin ev kirasını kendileri karşılayıp 600-700 lira maaşla çalıştırırlar. Her daim bir gebelik yaratırlar. Aynı şekilde kendi cemaatlerindeki bekar kişileri böyle evlendirirler.

9. Cemaatçilerin çoğu dini kendine göre yorumlar. Bazıları işlerine geldiğinde gecelik nikahla zina yaparlar.

10. Bir kere cemaate bulaşılmışsa ondan kurtulmak çok zordur. Sohbetler adı altında önce iyilikten güzellikten bahsederler. Sonra ise herkesin meslek grubuna göre çıkar peşine düşerler. Rüşvet yoktur bağış vardır. Kayırma yoktur Allah rızası için yapmak vardır. Tabi bunlar onların verdikleri addır. Özellikle doktorlar ve bilgisayar mühendisleri gözdeleridir.

11. Cemaatçi esnaf, Filistin'e, Papua Yeni Gine'ye, Bangladeş'e her ay haraç öder. Adı bağıştır. Ödemeyenler ya cemaatin nimetlerinden men edilip ayıplanırlar ya da tehdit edilirler.

12. Sokakta çarşafla, türbanla gördüğünüz cemaatçiler evde bikini ve tangayla dolaşırlar. Kotlu bir kadın evde eşorfman giyerken onlar se*shopların en mahrem latexleriyle evi süslerler.

13. Bazı cemaatler sapkındır.Zenginler arasında yer tutup aklınıza gelmeyecek şeyler yaparlar.

14. Cemaat üyesi namuslu, diğerleri namussuzdur, zındıktır.

15. Çoğu erkek cemaatçi ergenken kösedir. Bunun nedeni gördükleri baskıyla testesteron hormonlarının içlerine kaçmasıdır.

16. Cemaatçiler büyüyünce badem bıyıklı olurlar. Bunun üç nedeni vardır. İlki zevcelerinin öpüşürken rahatsız olması, ikincisi ergenken köse olmaları, üçüncüsü ise tüm bunların yıllar içinde yer etmiş olmasıdır.

17. Cemaatçilerin çoğu ezberci ve sayısalcıdır. Çünkü küçüklükten beri arapça ezberleyerek büyümüşlerdir. Olayları yorumlama ve geniş pencereden bakabilme yetenekleri yoktur.

18. Kamboçya'da bile Kamboçyalı bir cemaatçiye rastlayabilirsiniz. Çünkü orada bile Fethullah Gülen okulları vardır.

19. Süleymancılar, Nurcular, Fethullahçılar en kalabalık gruplardır.  Fethullahçılarla Nurcuların göbeği bir kesilmiştir. Kankadırlar. Ancak hepsinin İngiliz ajanı (Türk Lawrance) Kürt Saidi Nursi'ye eyvallahı vardır.

20. Cemaatçiler kumaş pantolon giyerler. Son yıllarda kot giyme izni çıkmasına rağmen pek tasvip edilmez. Kotu daha çok kamuflaj amaçlı giydiklerini düşünüyorum.

21. Cemaatçinin en büyük düşmanı Atatürk'tür.

22. Cemaatçi Amerika'ya ve İsrail'e her fırsatta lanet okur. Ama büyükleri onlarla masaya oturup zemzem içerler.

23. Gömlek düğmeleri yazın bile kapalıdır. Çünkü erkeğin döşündeki kıl tahrik unsurudur. Bu nedenle yazın buram buram terlerler ve kötü kokarlar.

24. Gül suyu cemaatçinin en birinci parfümüdür.

25. Altın yüzük takmazlar. Alyansları dahi gümüş veya eşdeğer bir madendir. Altın haramdır.

26. İşlerine gelmeyen her fikir, olay, kurum siyonistlerin, misyonerlerin işidir. Çoğu siyonizmin ne olduğunu dahi bilmeden hariçten gazel okur.

27. Coca cola haramdır. Cemaatçi cola içmez sarısından içer. Böcek eziğinden, israil/amerika mamulünü tüketmezler. Tüketseler de çaktırmazlar.

28. Cemaatçilerin çoğu beyaz tenlidir. Denize pek girmez, güneşe pek çıkmazlar.

29. Cemaatçiler misyoner, zındık diye suçladıkları Anglo-Sakson kilisesinin yayınlarını Evrim Teorisi'ne karşı kullanırlar. Yani bilimsel bir arkaplanları kesinlikle yoktur. Uydurduklarıyla cemaatçi olmayanları bile kolayca avlarlar. Türkiye harun yahya (adnan oktar) belgeselleriyle büyüdü.

30. Cemaatçiler rütbelilerden, yüksek görevdekilerden çok korkarlar. Bu korkuyla birlikte kuyu kazma, bertaraf etme planları da yaparlar. Ayak kaydırmakta üstlerine yoktur.

31. 2011'de Türkiye artık bir cemaat ülkesine dönüşmüştür.

Eksikleri vardır. Bugüne kadar gördüklerimle, duyduklarımla maddeledim.

Ek-1: Çoğu İhlas ürünlerinin hayranıdır. İhlas halı yıkama makinesi, su arıtma cihazı, elektrikli şofben hemen hepsinin evinde bulunur.

Hakkımda atıp tutan birine rastlarsanız pm gönderin log ve görüntü kazanın. İster atın ister tutun.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    saybirs
    saybirs's avatar
    Erkek
    4 sene cemmaat yurdunda kaldım yazdıklarının 1 birisi bile tutmuyor.bok atmayı bırakın.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mukan
    Mukan's avatar
    Erkek

Saybirs bunu yazdı:
    -----------------------------
    4 sene cemmaat yurdunda kaldım yazdıklarının 1 birisi bile tutmuyor.bok atmayı bırakın.

Sen 4 ben 20. Bunların hepsi yaşananlar.

Örnek:

8. Cemaatler kendi adamlarını yetiştirirler. Örneğin bir derhanede öğretmen çalıştıracaklarsa bu kesinlikle kendi adamlarından olur. Bu öğretmenin ev kirasını kendileri karşılayıp 600-700 lira maaşla çalıştırırlar. Her daim bir gebelik yaratırlar. Aynı şekilde kendi cemaatlerindeki bekar kişileri böyle evlendirirler.

Böyle üç arkadaşım var.

Hakkımda atıp tutan birine rastlarsanız pm gönderin log ve görüntü kazanın. İster atın ister tutun.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    dyrnade
    dyrnade's avatar
    Erkek

Saybirs bunu yazdı:

Hepsi doğru sadece sen kendini cemaattesin sanıyormuşsun :P

Bide o gül suyundan nasıl nefret ederim anlatamam kusarım resmen :D

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    helyum_pasha
    helyum_pasha's avatar
    Erkek

ahahahaa :D :D koptum hocam :D

Cemaatçiler tüm sınavlarda bir adım öndedirler. Çünkü sorular kendilerine rüyalarında görünür. Cevaplar ise takdir-i ilahidir. :D :D :D :D :D :D

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sniperscope
    sniperscope's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Sene 1994 te bu ibnelerin evlerinde 1 yil kaldim (okuldan eve giderken her gun ugradim daha dogru olur)

Anlatilanlar daha hafif kalir.

32 - Cemaat evlerinde namaz gunde 6 bazen 7 vakittir.

33 - Cemmat toplantilarina katilan kisilerin velileri asla iceri alinmaz.

"Yer yuzunde hic bir pislik yoktur ki; altindan bir yahudi cikmasin" Adolf Hitler... "Turkiye de hicbir pislik yokturki altindan cemaat cikmasin" SniperScope "Nerede yavşak, hırsız varsa hepsi Allahçı" Fazil Say
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Branxian
    Branxian's avatar
    Erkek

Ek-1: Çoğu İhlas ürünlerinin hayranıdır. İhlas halı yıkama makinesi, su arıtma cihazı, elektrikli şofben hemen hepsinin evinde bulunur.

Bu güzelmiş (:

Kurtla sevişen mazoşist koyun
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    XCoder
    XCoder's avatar
    Erkek
    @Saybirs hadi oradan.
    Yazılanların hepsi çok doğru, iyi tespit edilmiş. Lisede olan olaylar aynen öyle başımıza bela olmuştu birkaç yavşak fetocu. Gecelik nikahla zina yaptıklarını da birinin ağzından canlı duydum, gevrek gevrek anlatıyodu..

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the force.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    aref
    aref's avatar
    Erkek

Hepsini okuyamadım lakin okuduğum kısımlarda hata yok

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cann
    cann's avatar
    Erkek

iyice daldırın ellerinizi, avuç avuç atın...

Yazana zahmet vermeyen yazı okuyana lezzet vermez...
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Jilet_Boris
    Jilet_Boris's avatar
    Erkek

cannfree bunu yazdı:

iyice daldırın ellerinizi, avuç avuç atın...

sana afiyet olsun hocu

Toplam Hit: 15709 Toplam Mesaj: 110