Gizli İlimler Kitabı Nedir ?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    korhan
    korhan's avatar
    Erkek

Geyiğe nie açmıosunuz ki bu konuları ben 2006 da açmışım böle bu konuyu bu kitaptan galiba öle hatırlıorum geyiğe açmışım:)))

Edit: http://tahribat.com/Forum-Buyu-Cesitleri-25651/

https://www.fitnessaktif.com/
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    literatur
    literatur's avatar
    Erkek

mercan bunu yazdı:
    -----------------------------

ne oldu şimdi çarpılan felan varmı.ona göre okucam :D

Çarpılan olursa el ayak yamuk öteki tarafla bu taraf arasındayken gelip post kasmaz hoca boşuna bekleme :D

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HoLYSeRo
    HoLYSeRo's avatar
    Erkek

yok hocam bişey yok bırıncı bölümü full okudum hiçbişey yok nette büyü yazınca cıkıcak olğan şeyler araştırmasını bıldıkden sonra bılıdgın basıt buyuler fenomendekı adamın yaptıklarıyla veya forumda bahsedılen konulrla bır alakası yok sayılır tabı verılen lınkde kasdedılen kıtapsa.

https://open.spotify.com/playlist/23XNoEDF9D23pojmlqnUWV?si=BiCIFFwARDW4egNxtWCSNw
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    By-alper
    By-alper's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

MaTRaX bunu yazdı:

yildo bunu yazdı:

geçen yıl nisan aylarında falan muridin biri paylasmıstı indirdim actım 3 cumle okudum iflahım kesildi.bir kac dakikalıgına felc gibi bişey oldum sonra arstırdım buyuklere falan sordum aman evladım uzak dur dediler.sonra bi daha acamadım hard disk yandı durduk yere var sen hesap et gerisini.

bu mesajdan sonra okunur :|

bende istiyorum!

------------------------

Aman hacım öle fazla merak etme o kitabı o gizli ilimler dediğiniz şey aslında Tarikat ilmidir asıl ALLAHA giden gitmenin ilmidir peygamber evliya ilmidir insanlık sarrafi-i ilmidir...Şimdi sen dünya hayatında dini yönden iyi ve kötü olanı, bildiğin şeyden sorumlusun nekadar çok bilgi  o kadar çok mesuliyet.O ilimleri öğrenir de eğer yapmazssan yerine getirmez isen vallahide billahide insan cennete bile layık değil  diye okumuştum bir yerinde.Ama yok arkadaş ben bu yola baş koydum ölmek var dönmek yok , ben ALLAHA gitmek istiyorum dersen sen bilirsin ALLAH hayırlı mübarek eylesin.o kitepları  ilimleri öğrenipte sırf başkalarına ilmi yönden hava atımak ona buna gurur kibir yapmak büyüklük yada alimlik taslamak için yapacaksan sakın aklının ucundan bile geçirme başına geleceklerden kimse sorumluda olmaz vallaha ALLAHIN sopası yok ama sonucunada katlanmak zorunda kalırsın.Bir günahı bilipte işlemek ayrı suç,bilmeden işlemek ayrı bir suç aralarındaki farkı sen ölç biç sen düşün artık gerisini.

Hiç Hata yapmamış bir insan, Yeni bir şey denememiş demektir.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ephesus
    Ephesus's avatar
    Erkek

n2n2 bunu yazdı:

beyler ben tam okumak için ilk sayfasını çevirirken (geceydi) masa lambası yere düştü söndü ben de ışığı yaktım noldu diye eğilip bakarken ışık da söndü sonra cep telefonumu aldım elime onun ışığıyla koridora doğru ilerlerken kapı arkamdan kapandı dönüp baktım ne göreyim böyle yeşil gibi kırmızı gibi acayip bir yaratık sen kimsin dedim (tabi titriyorum) dedi ki WHATSUP BRO iyidir dedim senden naber SAME SHIT DIFFERENT ASSHOLE MAN dedi ne anlama geldiğini bilmiyordum sanırım arapça bi büyüymüş sonra ikimizde titreyerek boşaldıK OKUMAYIN!!!11

sbhkşqwşjklerkşjlcnçbwerlkjşwekşlrj yerlerdeyim amk yok böyle bi yorum :D

Avukat/Hukukçu
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Efendi
    Efendi's avatar
    Erkek
    http://kitap.antoloji.com/kenz-ul-havas-gizli-ilimler-hazinesi-2-cilt-tk-1-2-3-4-kitabi/ Okuyanların Yorumları Linkte. İlgi Duyanın Okuyan Biriyle İrtibata Geçmesi Daha Mantıklı.Linkte Onur Zengin Adlı Kişi E-Mail Adresini De Paylaşmış. Görüşün Bitsin Bu Efsane ...

Harabat ehlini hor görme Zakir, defineye malik viraneler var...
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    arkinfes
    arkinfes's avatar
    Erkek

n2n2 bunu yazdı:

beyler ben tam okumak için ilk sayfasını çevirirken (geceydi) masa lambası yere düştü söndü ben de ışığı yaktım noldu diye eğilip bakarken ışık da söndü sonra cep telefonumu aldım elime onun ışığıyla koridora doğru ilerlerken kapı arkamdan kapandı dönüp baktım ne göreyim böyle yeşil gibi kırmızı gibi acayip bir yaratık sen kimsin dedim (tabi titriyorum) dedi ki WHATSUP BRO iyidir dedim senden naber SAME SHIT DIFFERENT ASSHOLE MAN dedi ne anlama geldiğini bilmiyordum sanırım arapça bi büyüymüş sonra ikimizde titreyerek boşaldıK OKUMAYIN!!!11

ahahaha şaka bu deme bide ikinizde boşaldınız derken ??? :D:D:D:DD:

Do majör soylu ve açık sözlü , Do minör patetik , Re majör parlak , Re minör melankolik , Mi bemol majör soylu ve patetik , aydinlik ama soylu ve karamsar tonmu lazim ozaman; mi majör , Mi minör doğanin ilk minör tonu olmasina karsin biraz melankoliktir , Fa majör karışıktır , Fa minör hepsinden patetiktir , Fa Diyez majör iste güçtür çünkü degiştirgeçlerle asiri yuklenmistir , Si majör parlak ve oyun bozannn :))
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    By-alper
    By-alper's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

FireX bunu yazdı:

Bu kitapta ruhlarla iletişim anlatılıyormuş. İslam'da ruhlarla iletişime geçmenin imkanı yok deniyor. Yani ölülerle konuşmanın yolu yok. Cin konusunu bilemem. Şehit efsanelerinden ibaret bir kitap. İnsanlar kitaptan değil çocukluklarından kalan yatakaltı canavarlarından korkuyorlar. Bunu okurken her an sağdan solan birşey atlayacakmış gibi tedirginleşiyorlar. Bir tıkırtı duysa 3 harfliler musallat oldu. Uyku bozukluğu yaşasa karabasan sanıyor vs. Bunları piyasaya yayan hacıların hocaların kendilerine hayrı yok. Kelin merhemi olsa önce kendi başına sürerdi.

Arkadaşım sende hiçmi mantık yok.Kainat evren dünya insan tamamen hücreden atomdan deveye file kadar herşey islam fıtratı üzerine yaratılmıştır.Sende kalkıp diyosun kiislmada ruhlarla iletişime geçmenin imkanı yoktur demişin nasıl ki yok.Bukadar evliya peygamber nasıl iletişime geçmiş nasıl birbirleri ile irtibat kurup daraldıklarında imdatlarına yetişiyorlardı.Asıl alemii seyret ki islam penceresinden seyret peygaamber ilmini beden iklimine tekamül ettir ki ozaman alemi seyret bir ayağın ahiret hayatında diğer ayağın dünya hayatında göresin demişler.yani iki cihandada olup biteni gören yine peygamberlerdir.işin temelide yine islamdır.Tarikat tır tarikat-ı Ladun-i ilmidir yani peygamber ilmidir.Bizim şimdiki hocalar hacılar imamalar diyanet işleri bilmem ney bunlar ne ki bir evliyanın damarındaki kanın 1 damlası bile olamzlar,adamlar da maneviyat yok çünkü kupkuru dümdüz insan mahluktan ötürü bişey işte.

Hiç Hata yapmamış bir insan, Yeni bir şey denememiş demektir.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HolySeclorum
    HolySeclorum's avatar
    Erkek

http://www.docstoc.com/docs/12352/Sadiklar-Plani-1Cilt/

http://www.spiritualizm.com/index2.html    (Öncüler--Bedri Ruhselman--Kaleminden bölümü)

Her Hakkım Saklıdır
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    inside
    anonim6918524
    anonim6918524's avatar
    Banlanmış Üye
    Bilgi/Destek Madalyası Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

By-alper bunu yazdı:

FireX bunu yazdı:

Bu kitapta ruhlarla iletişim anlatılıyormuş. İslam'da ruhlarla iletişime geçmenin imkanı yok deniyor. Yani ölülerle konuşmanın yolu yok. Cin konusunu bilemem. Şehit efsanelerinden ibaret bir kitap. İnsanlar kitaptan değil çocukluklarından kalan yatakaltı canavarlarından korkuyorlar. Bunu okurken her an sağdan solan birşey atlayacakmış gibi tedirginleşiyorlar. Bir tıkırtı duysa 3 harfliler musallat oldu. Uyku bozukluğu yaşasa karabasan sanıyor vs. Bunları piyasaya yayan hacıların hocaların kendilerine hayrı yok. Kelin merhemi olsa önce kendi başına sürerdi.

Arkadaşım sende hiçmi mantık yok.Kainat evren dünya insan tamamen hücreden atomdan deveye file kadar herşey islam fıtratı üzerine yaratılmıştır.Sende kalkıp diyosun kiislmada ruhlarla iletişime geçmenin imkanı yoktur demişin nasıl ki yok.Bukadar evliya peygamber nasıl iletişime geçmiş nasıl birbirleri ile irtibat kurup daraldıklarında imdatlarına yetişiyorlardı.Asıl alemii seyret ki islam penceresinden seyret peygaamber ilmini beden iklimine tekamül ettir ki ozaman alemi seyret bir ayağın ahiret hayatında diğer ayağın dünya hayatında göresin demişler.yani iki cihandada olup biteni gören yine peygamberlerdir.işin temelide yine islamdır.Tarikat tır tarikat-ı Ladun-i ilmidir yani peygamber ilmidir.Bizim şimdiki hocalar hacılar imamalar diyanet işleri bilmem ney bunlar ne ki bir evliyanın damarındaki kanın 1 damlası bile olamzlar,adamlar da maneviyat yok çünkü kupkuru dümdüz insan mahluktan ötürü bişey işte.

Sende hiç mi mantık yok diyorsun ama sende hiç kafa olmadığı kesin. Din konusunda ne kadar bilgin olduğu böyle temel birşeyi bile bilmemenden belli. Peygamber demişsin :))) Ahmak herif her peygamberin kendine özel mucizeleri vardır. Peygamber bırak ruhu Allah'la bile doğrudan konuşabilir. Sıradan kulları peygamberlerle bir mi tutuyorsun?

λ
Toplam Hit: 29123 Toplam Mesaj: 150