folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Marketteki Kıza Açıldım Ret Cevabımı Aldım

Marketteki Kıza Açıldım Ret Cevabımı Aldım

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    futurist
    futurist's avatar
    Dişi
    CAgAtAy bunu yazdı

Aga bizim Türk erkeklerine de nezaket yaramıyor kız kibarca reddetmiş, adam hala tipim değilsin deseydi keşke diyor :D

katılıyor ve ekliyorum bence kızı korkutmuşsun sen.

bayan olarak ben korktum şu yaptıklarından

Sanmasınlar yıkıldık, sanmasınlar çöktük. Bir başka bahar için sadece yaprak döktük. (Mevlana)
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    adama
    adama's avatar
    Erkek

kank sıkma kendını, bir arkadaşım vardı her gecen kıza aşık oluyordu, o zamanlar EML lisesinde okuyoruz hangı kızı Görse aşık oldum dıyordu bu zamanla ona hırs oldu gecen kıza bu kadarmı güzel olunur... demeye başladı işleri tıkırında gıttı baktı harbı iş var baglantı kurmaya başladı bu sefer de gelmış ne dese iyi; aşık olamıyorum anlayacağın şudur bır hevestır gecer...

Beleş wireless kahramanı.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Abdullah_CAN
    Abdullah_CAN's avatar
    Erkek
    futurist bunu yazdı
    CAgAtAy bunu yazdı

Aga bizim Türk erkeklerine de nezaket yaramıyor kız kibarca reddetmiş, adam hala tipim değilsin deseydi keşke diyor :D

:) ne yapmışım öyle ben ya Allah aşkına nesinden korktun :)

Linux
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    futurist
    futurist's avatar
    Dişi
    Abdullah_CAN bunu yazdı
    futurist bunu yazdı
    CAgAtAy bunu yazdı

şöyle düşün bir adam seni devamlı takip ediyor.

akşam çıkışta konuştum diyeceğini beklerken otobüse binmişsin. bunu farketmediyse neyim.

zaten gelip gitmeden normal bir müşteri olmadığını  sanada demiş fark ettim diye..

erkek olduğun için bilemezsin

ama sen iyi , iyi niyetlide olsan karşı taraf  seni tanımıyor sonuçta

devamlı takip ediliyor olmak seni de korkutur.

Sanmasınlar yıkıldık, sanmasınlar çöktük. Bir başka bahar için sadece yaprak döktük. (Mevlana)
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    bugrahan45
    bugrahan45's avatar
    Erkek

.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Abdullah_CAN
    Abdullah_CAN's avatar
    Erkek
    futurist bunu yazdı
    Abdullah_CAN bunu yazdı
    futurist bunu yazdı
    CAgAtAy bunu yazdı

şöyle düşün bir adam seni devamlı takip ediyor.

akşam çıkışta konuştum diyeceğini beklerken otobüse binmişsin. bunu farketmediyse neyim.

zaten gelip gitmeden normal bir müşteri olmadığını  sanada demiş fark ettim diye..

erkek olduğun için bilemezsin

ama sen iyi , iyi niyetlide olsan karşı taraf  seni tanımıyor sonuçta

devamlı takip ediliyor olmak seni de korkutur.

Yazdıklarının hiç birini yapmadım lütfen konuyu dikkatli oku

Markette karşılaşıyoruz sadece, her seferinde merhaba nasılsın diyorum oda bana kibarca cevap veriyordu

İade işlemi toplamda en fazla 15-20 gün içerisinde ya 3 olmuştur ya da 4

Hiç bir zaman arkasından giderek filan takip etmedim etmemde

Ayrıca şu an o kadar huzurlu ve mutluyum ki sanki omzundan bir yük kalkmış gibi sebepsiz yere bir mutluluk var üzerimde :)

Linux
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mfatihbodur
    mfatihbodur's avatar
    Erkek

Cok duygusal lan :(

Yeryüzünün öğretmeni olmak için, gökyüzünün öğrencisi olmak gerekir. - Aliya İzzetbegoviç / mfatihbodur@tahribat.com
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    S0KR4T3S
    S0KR4T3S's avatar
    Erkek
    Abdullah_CAN bunu yazdı

http://www.tahribat.com/Forum-Marketteki-Danisman-Kiza-Acilmak-Istiyorum-Yardim-190927/

Hatırlarsanız bu konuda sizden fikirler istemiştim. Aldığım fikirler doğrultusunda faliyete koyuldum bu konudan sonra kızla göz göze temaslarımı arttırdım. Oda bana bakıp gülümsüyordu doğru yoldayım diyordum bi kaç kere aldığım ürünleri idae ettim fiş olmadan bile kabul etti oda, yaklaşık 1 hafta böyle geçtikten sonra perşembe günü geldi çattı markete ilk girdiğim nasılsın dedim iyiyim sen nasılsın dedi neyse marktetten giderken ben masasına gidecektim çok kalabalıktık gözüyle bana bay bay işareti yaptı.

Ben o gün saat 22:35 e kadar bu kızın marketten çıkmasını bekledim çıkar çıkmaz servise bindi bende servisle arkasından gittim ama o beni görmedi sonra o başka yola gitti ben başka yola perşembe gününden sonra bugüne kadar hiç markete gelmedi... Bugün gelmişti bende tüm cesaretimi topladım kasadayken merhaba nasılsın dedim çok soğuk bir şekilde iyiyim siz dedi bende sağolun dedim çıktım gittim.

Neden böyle yaptı anlamadım az önce yaklaşık yarım saat önce ne olursa olsun geri gideceğim dedim aldığım peyniri geri götürdüm kapıdan girerken yine hafif gülümsedi iyi akşamlar dedim. Bunu iade edeceğim dedim kızda tamam olur dedi kapıdaki görevli ahmeti çağırdı ahmet abi iade fişi yazarmısın dedi. Ahmet abi ürünün fiyatına bakmaya giderken baş başa kaldık aslında dedim, ben onu iade etmek istemiyorum sizinle beraber bir kahve içmeye çıkabilirmiyiz dedim.

Hayır dedi ben sözlüyüm dedi ben sizin niyetinizi daha önceden anlamıştım dedi.Burada yüzük takmamız yasak olduğu için takamıyoruz dedi. Bunu ahmet abide bilir dedi o sırada ahmet abi geldi.

Neden iade ediyorsun tadınımı beğenmedin dedi hayır özel sebeplerden ötürü dedim. Göt gibi kala kaldım. Sonra o başka yöne ben başka tarafa bakarken ahmet abi doldurdu kağıdı elime verdi kasaya gittim paramı kaldım kasadaki kızında parmağında yüzük filanda vardı. Kendimi çekiçlenmiş bok gibi hisediyorum arkadaşlar ne yapacağım ben şimdi fikriniz nedir çok kötüyüm ya içim daralıyor... :( :( :( :(

kötü ya kızlar böyle 6 ay kesiş gülüş, teklif et nayn desin. ayriyeten çalışan kızın başgözlük durumu yüksek ihtimaldir. göz ile bay bay tıpta ilk. geçmiş olsun. hiç takma diycemde ister istemez takar insan. fazla güven böyle püf olur.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HowL
    HowL's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

http://img493.yukle.tc/image.php?id=58CAM00075.jpg

Resmi yüklüyorum küçük kare olarak çıkıyor olmadı bir türlü tıklayıp bakın 1 ay oldu :):)

Mutluluk çatık kaşlıdır ve ciddidir. Bizim gibilerin sonu en fazla sürpriz olur :)
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    bukalemun
    bukalemun's avatar
    Erkek

canın sağolsun hocam, bu saatten sonra artık yapacağın bişey yok.. keşke olumlu sonuç çıksaydı ama

There is no life without struggle
Toplam Hit: 12691 Toplam Mesaj: 113