folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Marketteki Kıza Açıldım Ret Cevabımı Aldım

Marketteki Kıza Açıldım Ret Cevabımı Aldım

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    american
    mizahi
    mizahi's avatar
    Erkek

hangi faaliyete gecersen gec, elinde datan olacak arkadas.

All I need is a possibility.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DjBlueMaN
    DjBlueMaN's avatar
    Erkek
    NigraSilva bunu yazdı
    Kurtcebe bunu yazdı

Kadın milletine (şimdi feminist ruhlu kamiller üşüşecek) hala duygusal yönden yaklaşan insanlar varmı bu devirde.

Çok doğru demişsin. Bu parça da benden gelsin, Kanadalı büyük başkan duygularıma tercüman oluyor. :D
    https://www.youtube.com/watch?v=qqXi8WmQ_WM

DjBlueMaN bunu yazdı
    Lütfen ikinci kez güzel bir zaman ayarla.Gene kabul etmezse,işi ipneliğe sar,git markete orta boy kondom al,2 saat sonra değiştirmek için git ve,bu bana göre değilmiş en büyüğünü istiyorum de :)

İlk fırsatta denemeyi düşünüyorum bunu, şahane fikir amk. :D

Aman dikkat et mürid, şakayı yaptığının yerde zenci falan olmasın :)

Haşa Zulmetmez Kullarına Hüdası, Her Kulun Çektiği, Kendi İşinin Cezası!
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Zeytun-i
    Zeytun-i's avatar
    Erkek
    mizahi bunu yazdı

hangi faaliyete gecersen gec, elinde datan olacak arkadas.

Ahgaskjdhkashdk yarıldım lan :D

Hacker okan stili aşk analizi yaptı adam yahu :D

Ama adam haklı beyler, data sağlam olmazsa böyle boşa kürek çekersin yani diyor ki balık radarını açacaksın aşağıda balık varmı bakacaksın diyor :D

https://www.uvvam.com | Dünya Su Sporcuları Platformu | https://www.instagram.com/uvvam/
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RETRET
    RETRET's avatar
    Erkek
    DjBlueMaN bunu yazdı
    NigraSilva bunu yazdı
    Kurtcebe bunu yazdı

Kadın milletine (şimdi feminist ruhlu kamiller üşüşecek) hala duygusal yönden yaklaşan insanlar varmı bu devirde.

Çok doğru demişsin. Bu parça da benden gelsin, Kanadalı büyük başkan duygularıma tercüman oluyor. :D

DjBlueMaN bunu yazdı
    Lütfen ikinci kez güzel bir zaman ayarla.Gene kabul etmezse,işi ipneliğe sar,git markete orta boy kondom al,2 saat sonra değiştirmek için git ve,bu bana göre değilmiş en büyüğünü istiyorum de :)

bence öyle yapma; hafif puştluklarla başla, ilerledikçe kaşarlaşırsın, özgüven kazanmış olursun.

önce yanında bir arkadaşınla git, kasaya gelince birliktemisiniz desin, sende ahh be keşke senle birlikte olsaydık da bu malla birlikte olmak zorunda kalmasaydım de.

kola almaya git, sonra kasaya gidince ya ben seni görünce vazgeçtim içim yandı iştahım da kesildi bunlar kalsın ben rakı almaya gidiyorum de çık.

en çirkin en şişman arkadaşını al markete götür, tekerlekli market arabası varsa içine oturt, alışverişi yap kasaya git, böyle iğrenç çocuklarım olmasını istemiyorsan benimle evlen daha güzel birşeyler yapalım de.

kovulma riskin de var tabi ama biraz da mizaca bağlı.

ulan hepiniz yaşlanmışlınız size inat ben yaşlanmayacam saç da ektirecem pilates de yapacam, götümü yiyin.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nonick
    nonick's avatar
    Erkek

Vay amk millette ne atraksiyonlar var arkadaş

hay
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    gokayp
    gokayp's avatar
    Erkek

hayırlı olsun kardeşim.

reddedilmek erkekliğin şanındandır ;)

gP
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Perihelion
    Perihelion's avatar
    Erkek

5000 bin tl lik alısverıs yap para kızı çeker ;)

şaka bi yana kendine güven hiçbişi olmamış gibi davran ondan hiç hoşlanmamış gibi otoriteni kur kızın üzerinde kızın aklı hep sende kalır :)

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Abdullah_CAN
    Abdullah_CAN's avatar
    Erkek
    RETRET bunu yazdı
    DjBlueMaN bunu yazdı
    NigraSilva bunu yazdı
    Kurtcebe bunu yazdı

DjBlueMaN bunu yazdı

bence öyle yapma; hafif puştluklarla başla, ilerledikçe kaşarlaşırsın, özgüven kazanmış olursun.

önce yanında bir arkadaşınla git, kasaya gelince birliktemisiniz desin, sende ahh be keşke senle birlikte olsaydık da bu malla birlikte olmak zorunda kalmasaydım de.

kola almaya git, sonra kasaya gidince ya ben seni görünce vazgeçtim içim yandı iştahım da kesildi bunlar kalsın ben rakı almaya gidiyorum de çık.

en çirkin en şişman arkadaşını al markete götür, tekerlekli market arabası varsa içine oturt, alışverişi yap kasaya git, böyle iğrenç çocuklarım olmasını istemiyorsan benimle evlen daha güzel birşeyler yapalım de.

kovulma riskin de var tabi ama biraz da mizaca bağlı.

Bu tip iğrenç şaklabanlıkları sen yap...

Linux
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    qzkn
    qzkn's avatar
    Erkek

sen sadece sarılıp uyumuş olduğunu düşün,  senden sonraki birinin işi bitirip,  aldatıp,  ayrıldığını. senin ki dert mi aq? biri çok iyi demiş,  kızlara duygusal yaklaşan var mı hala?  açık ve net VURANA gidiyorlar.  devam et sen hiç birşey olmamış gibi markete gitmeye,  korktuğu için hayır demiştir belki.  sanmıyorum sözlüsü olacağını,  çıkışta falan görürdün heralde almaya gelirdi lavuk. ee varsa da kale de kaleci var diye gol atamıcan mı?

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RETRET
    RETRET's avatar
    Erkek

sağlamından 1 sene aşk acısı çekecek sonra unutacak.

ulan hepiniz yaşlanmışlınız size inat ben yaşlanmayacam saç da ektirecem pilates de yapacam, götümü yiyin.
Toplam Hit: 12795 Toplam Mesaj: 113