folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Marketteki Kıza Açıldım Ret Cevabımı Aldım

Marketteki Kıza Açıldım Ret Cevabımı Aldım

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Abdullah_CAN
    Abdullah_CAN's avatar
    Erkek
    GusFring bunu yazdı

helal olsun hocam

Nesi helal ya; Ret edildim a.q. kendimi bok gibi his ediyorum açılmasaydım bundan iyiydi en azından ret edilmemiş olurdum... :( :( :(  

Linux
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ReyiZ
    ReyiZ's avatar
    Erkek

hocam allah sağlık versin gerisini siktir et.

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DjBlueMaN
    DjBlueMaN's avatar
    Erkek

Mürid,kızların bazı dönemleri olur,deepfreze gibi olurlar,o şekilde gördün mü, uzaklaşaksın o mevkiden.

Sen çok ters bir zamanda açılmışsın kıza.Ayrıca aldığın bir ürünü sürekli iade etme gibi bir hata yapmışsın,bu senin kararsızlığını ortaya koyar,iade edeceksen niye aldın arkadaş der !

Biraz zaman tanı kıza,şansını bir kere daha dene derim,sözlüyüm demek kızların en basit yalanıdır....

Lütfen ikinci kez güzel bir zaman ayarla.Gene kabul etmezse,işi ipneliğe sar,git markete orta boy kondom al,2 saat sonra değiştirmek için git ve,bu bana göre değilmiş en büyüğünü istiyorum de :)

Haşa Zulmetmez Kullarına Hüdası, Her Kulun Çektiği, Kendi İşinin Cezası!
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Hellaven
    Hellaven's avatar
    Erkek

ama şimdi içinde kalmadı gidip söyledin daha iyi hissetmen lazım.hissetmiyosan zorla hissettir..bi de hayır dediğinde tokadı basıp kaçsaydın marketten daha iyi olurdu zaten bi daha sittin sene oraya gitmessin..

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    GusFring
    GusFring's avatar
    Erkek
    DjBlueMaN bunu yazdı

Gene kabul etmezse,işi ipneliğe sar,git markete orta boy kondom al,2 saat sonra değiştirmek için git ve,bu bana göre değilmiş en büyüğünü istiyorum de :)

hahahahahahahahahaha

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Abdullah_CAN
    Abdullah_CAN's avatar
    Erkek
    DjBlueMaN bunu yazdı

Mürid,kızların bazı dönemleri olur,deepfreze gibi olurlar,o şekilde gördün mü, uzaklaşaksın o mevkiden.

Sen çok ters bir zamanda açılmışsın kıza.Ayrıca aldığın bir ürünü sürekli iade etme gibi bir hata yapmışsın,bu senin kararsızlığını ortaya koyar,iade edeceksen niye aldın arkadaş der !

Biraz zaman tanı kıza,şansını bir kere daha dene derim,sözlüyüm demek kızların en basit yalanıdır....

Lütfen ikinci kez güzel bir zaman ayarla.Gene kabul etmezse,işi ipneliğe sar,git markete orta boy kondom al,2 saat sonra değiştirmek için git ve,bu bana göre değilmiş en büyüğünü istiyorum de :)

Siz dediniz ürün alıp iade et konuşursun diye... Bu saatten sonra gidip te ona bir daha teklif etmem hem o yapılan piçlik bana yakışmaz yapamam ben öyle bir şey... Nereden bileyim üstat kızın relg olduğunu ya da olmadığını sonuçta ret etti işte sözlüyüm dedi ama banada yalan geliyor sözlü olduğu...

Linux
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    crimeangel
    crimeangel's avatar
    Erkek
    Abdullah_CAN bunu yazdı
    GusFring bunu yazdı

helal olsun hocam

Nesi helal ya; Ret edildim a.q. kendimi bok gibi his ediyorum açılmasaydım bundan iyiydi en azından ret edilmemiş olurdum... :( :( :(  

seneler evvel, aynı duruma ben düşmüştüm hacı. marketteki kıza hasta oluyordum. dayımla beraber oraya toptan mal satıyorduk. gittim bi gün oyuncak ayımı ne aldımdı kıza. dayımın gazıylada kıza verdim. kız benle yaşıt. aynı yıl doğumluyuz. kız bunu bile bile, teşekkür ederim ablacım dedi.

senin durumun daha beterini hissettim.

sonra dedimki kendime, amaan boşver. ben bişey kaybetmedim. esas o beni kaybetti dedim ve inan 2 gün sonra unuttum gitti.

demem o ki, sen birşey kaybetmedin hacı, esas o senin gibi birini kaybetti. kendine dert etme sen.

ESKİ NİCKİM "HAYALETKURT"TUR....................... WE TANRI TÜRK"Ü YARATTI. ZAFERLER KAZANIP YEDİ CİHANA NAM SALSIN DİYE...
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DestinatioN
    DestinatioN's avatar
    Erkek
    CEO bunu yazdı
    7eVeNPouND bunu yazdı

geçmiş olsun hocam zor bir durum hangimiz yaşamadıki böyle şeyler.nişan olmasaymış ha bir şansın olurmuş ama kız nişanlıysa bırakacan peşini.klasik olacak ama sana kızmı yok :)

Aynı muhabbeti, sevgilisinden ayrılan bir arkadaşıma söylemiştim.

Üzülme oğlum sana kızmı yok diye..

Yaklaşık 2 senedir sap sap geziyor, kimseyle çıkmadı (depresyona girmiş olabilir emin değilim). 

Basireti de bağlanmış olabilir..

Ama hakkatende çocuğa başka kız yokmuş la :D :D

ahahahah ulan yardın beni yaa :D

destination@tahribat.com
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Subtitle
    Subtitle's avatar
    Erkek
    DjBlueMaN bunu yazdı

Helal hocam iyi güldürdün :D

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    skyvalet
    skyvalet's avatar
    Erkek

Tekelci ahmet abi geldi aklıma.d Hocam olsun yau.Denemişssin.

Toplam Hit: 12796 Toplam Mesaj: 113