folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Rus-Gürcü Savaşı Başladı

Rus-Gürcü Savaşı Başladı

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    İnce Memed
    ComputerWolf
    ComputerWolf's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    BAAL hoca senin stalingrad kusatmasindan ve oradaki 900 gunluk direnisten haberin varmi ? 800-900 gun hoca , savastir o , hikayeden kazanilan bir zafer yok ortada...koca bir savunma hatti...O zaman butun dunya bizim ustumuze yuklendiginde biz Canakkale hattinda savunma yapmadik , hikaye o zaman bizim zaferimiz , 250bin insanin kani hicbirseyi ifade etmiyor , 250.000 insan peah canim dunyaya karsi birsey degil , yani hoca hersey ortada adam 900 gun direniyor orada , ayakkabi , deri , kedi , kopek yiyerek direniyorlar.

Hep denedin. Hep yenildin. Olsun yine dene , yine yenil ama daha iyi yenil !
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ShockMan
    ShockMan's avatar
    Erkek
    bang-bang bunu yazdı:
    -----------------------------
    HolygaN bunu yazdı:
    bang-bang bunu yazdı:

savaş tabii erkeklerin dünyası haayt, konuya hakim olamayabilirim, googledan savaş teknolojisini incelemeye başladım pazar öğlen antiye yetişmiş olurum :PP şaka tabi ya bu uçak çok boktan görünüyo, neden ruslar böyle uçak kullanıyolarki? trmilitary forumu inceledim azcık.

http://www.utilityaircraft.com/images/july2003cresco.jpg

Bu savaş uçağımıymış :D:D Sen googledan savaş teknolojilerine biraz daha bak

evet canım o savaş uçağıymış rusların su mig ve fu yakolev ve tupolev serisi uçakları varmış, fu serisi uçaklarını en basit yerlerde kullanıyolarmış bunlar envanterde bile görünmüyomuş ayrıca tarım, gözlem ve yangın söndürmede de kullanılıyomuş sukhoileri okuyorum şuan yarın akşam sana bütün rus ve amerikan ordusunu en ince detaylarıyla anlatırım. hava kuvvetlerindeyim daha kara ve denizi okuycam.

Vaaşş Helal olsun Kız. :) Vallahada Ben Üşenirim Pek hoş bir Olay yahu, Yarın Sözünü yerine getir ama. Şimdiden Teşekkürler.

Net ortamı, tek tük de olsa iyi dostluklar sağlamışsa bile, vefasızlığı ile ünlüdür..!
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AntiOksidan
    AntiOksidan's avatar
    Erkek
    edit:haklısınız
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    inside
    anonim6918524
    anonim6918524's avatar
    Banlanmış Üye
    Bilgi/Destek Madalyası Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    Antioksidan şu ceset resimlerini kaldır. Bunları görmem görüşlerimi değiştirmiyor. En fazla midemi bulandırıyor.

λ
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    bang-bang
    bang-bang's avatar
    Dişi

vurulan liman buymuş, http://img504.imageshack.us/img504/330/30084411cc6.jpg

firex rus kızlarını güzelmi buluyosun, çok boynuzluyolarmış benden söylemesi :)

edt: bizim ülke savaşa girmesinde ne yaparlarsa yapsınlar, rusta gavur gürcüde gavur köküne kibrit suyu. 

Kurtlarla arkadaş ol, yalnız elinden baltayı bırakma. bang-bangle arkadaşsan ona asla yamuk yapma.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    inside
    anonim6918524
    anonim6918524's avatar
    Banlanmış Üye
    Bilgi/Destek Madalyası Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    bang-bang bunu yazdı:

vurulan liman buymuş,  http://img504.imageshack.us/img504/330/30084411cc6.jpg

firex rus kızlarını güzelmi buluyosun, çok boynuzluyolarmış benden söylemesi :) 

O işin şakasıydı ortamı yumuşatmak istedim :) Ama günümüzde Türk kızlarının pek geri kaldığı söylenemez :P Neyse nerde kalmıştık... Rusya rocks! Gürcistan sucks! :P

λ
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    İnce Memed
    ComputerWolf
    ComputerWolf's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    anti ben sana pkk li fotolari gostersem dusuncelerin degisecekmi , seriatci cecenlerin ben savunulacak bir tarafini goremem haci , onlari savundugun noktada pkk,hizbullah gibi orgutleri mesrulastirmis olursun haci , cecenle senin ne bagin var , bolivyadaki adamlar icinde uzul , kambocyadakiler icinde , cecenler turk desen turk degil , soydasin degil , musluman sadece , o zaman butun musluman ulkelerdeki olaylari gundeme tasi haci...

Hep denedin. Hep yenildin. Olsun yine dene , yine yenil ama daha iyi yenil !
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ShockMan
    ShockMan's avatar
    Erkek
    Anti Valla Kızma ama Bu Son Söylediğinden Şahsım adına bi halt anlamadım ben. Amerikancımı kim Amerikancı, Oradaki Vahşetten Bi haber değiliz Ama Gel Görki Dünya ses Seda etmiyor. Kulak tıkıyor. Tamamda Rusya ya hayran oluşumuzuda nereden çıkarıyorsunki, Envarterler Aksini söylüyo ama.

Net ortamı, tek tük de olsa iyi dostluklar sağlamışsa bile, vefasızlığı ile ünlüdür..!
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Nikoteen
    Nikoteen's avatar
    Erkek
    hocam kendi görüşümdür ki ; cidden sorunlar war pskolojik sorunlar bunlar tabii..

1-)Gürcistanı neden sevmem gerekıyor ? Ben insanlara birşey olmamasını diliyorum bunun dinle ne alaksı var ?

2-)Gürcistanı sevsem bile Rusya kazanır diyorsam neresi yanlış ? Kazanacak işte ! + Bu amer,kan yandaşı piskolojisi nerden geliyor sana ? Kimler bastı bu kadar damarına ? Kaldı ki Amerikayı seven birisi olsan kime ne ? Amerikayı sevmek suç mu ? At artık bu piskolojıyı üzerinden sana farklı gelen düşünceleri hazmet demıyor kımse sana ama duyuncada dellenme.. Burası bir site tarikat değil ki herkes aynı kafada olsun ...

Troubles'll come & they'll pass
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AntiOksidan
    AntiOksidan's avatar
    Erkek
    edit:haklısınız
Toplam Hit: 20625 Toplam Mesaj: 166