folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Rus-Gürcü Savaşı Başladı

Rus-Gürcü Savaşı Başladı

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AntiOksidan
    AntiOksidan's avatar
    Erkek
    Saf meselesi ABD,Rusya safı değil hocam.
    ABD ile ilgili mangalda kül bırakmayan adamların ABDnin bir numaralı köpeği olan adamları desteklemesidir zoruma giden,askeri veya stratejik ortaklık köpeklik değildir,olamaz!Bunun böyle anlaşılmasını karşıyım ben,bu şu an böyleyse böyle devam etmesini istiyorum demek değildir,anlamıyorlar üstelik ekmeklerine yağ sürdükleri ABDnin piyonu olmakla suçluyorlar.

Bir bardak kırmızı şarap alayım iyi gelir.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MUBARIZ
    TorNaVida
    TorNaVida's avatar
    Erkek
    Bende arabım bendemi pislik oluyorum? Simdi senin düşüncenden gidersek senin gibi ırkçı 2-3 pislik yüzünden benim ülkemden soğumam gerek ırkçılığa kalsa araplar bu ülkeyi sevemez sadece türkler sever hiçbi arap ülkemizde ysamasın sadece türkler yasasın. Ben demiyorum araplar cok iyi ama herkes devlet kurmayı ister araplarda bunu istedi.

47 ermeni köpeğini tek başına geberten KAHRAMAN TÜRK ŞEHİTİ MÜBARİZ İBRAHİMOV.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AntiOksidan
    AntiOksidan's avatar
    Erkek
    TorNaVida bunu yazdı:
    -----------------------------
    Bende arabım bendemi pislik oluyorum? Simdi senin düşüncenden gidersek senin gibi ırkçı 2-3 pislik yüzünden benim ülkemden soğumam gerek ırkçılığa kalsa araplar bu ülkeyi sevemez sadece türkler sever hiçbi arap ülkemizde ysamasın sadece türkler yasasın. Ben demiyorum araplar cok iyi ama herkes devlet kurmayı ister araplarda bunu istedi.
    ---------------------------
    Edit:Sapına kadar haklısın,kürtler de bağımsız olmak istiyor çok normal helal sana işte arap zekası.Cevap hakkımı kullandım başka yazmıyorum.
    Bir de imzana baktım ki insanlığıman utandım,devam.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    bang-bang
    bang-bang's avatar
    Dişi

şindi bişeyi anlamadım ! rusların gas group unu ford kurmuş, ford gasa yılda ortalama 1000 minibüs satıyomuş gas da forda şantiyelerde kullanılan dev kamyonların jenaratörlerini satıyomuş, yak uçak mühendisleri f-35 in geliştirilmesine katkıda bulunuyomuş f-35 in atası şuymuş linkide nöbetçiden veriyim

http://www.nobetciyoutube.com/browse.php?u=Oi8vd3d3LnlvdXR1YmUuY29tL3dhdGNoP3Y9Uk5qZFRqay1wbWc%3D&b=31 çook enteresan, üstelik uzay ve petrokimyada bisürü ortak projeleri var olan gürcistana olucak sanırsam.

Kurtlarla arkadaş ol, yalnız elinden baltayı bırakma. bang-bangle arkadaşsan ona asla yamuk yapma.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ShockMan
    ShockMan's avatar
    Erkek

AntiOksidan bunu yazdı:
    Saf meselesi ABD,Rusya safı değil hocam.
    ABD ile ilgili mangalda kül bırakmayan adamların ABDnin bir numaralı köpeği olan adamları desteklemesidir zoruma giden,askeri veya stratejik ortaklık köpeklik değildir,olamaz!Bunun böyle anlaşılmasını karşıyım ben,bu şu an böyleyse böyle devam etmesini istiyorum demek değildir,anlamıyorlar üstelik ekmeklerine yağ sürdükleri ABDnin piyonu olmakla suçluyorlar.

Bir bardak kırmızı şarap alayım iyi gelir.

O Zaman Konu ve yeri Geldikçe Teker Teker ayrıntıları ile Anlatırsın, Böylece Yanlış bilmezler, Kendini Bu kadar Zorlaman Doğru değildirki Neticede Her şey olacağına Varır, Sen Kurtaramazsınki Dünyadaki İnsanları. Biz Ancak Gelişmeleri Tahlil edebiliriz. Görüş bildirir, Hataları Ayıklarız. 

Neyemi yarar Hocam Orasını İşte Tam bilemeyecem Belki yarar Belkide yaramaz, Amma Tartışmak Hayatın bir parçası Sanırım Yaşadığını hissediyor insan. Yada Akıl Sahibi bir varlık olduğunu. 

Net ortamı, tek tük de olsa iyi dostluklar sağlamışsa bile, vefasızlığı ile ünlüdür..!
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AntiOksidan
    AntiOksidan's avatar
    Erkek
    Dünyadaki insanları biz kurtarırız hocam,evet biz!
    2 günlük doların yükselişe geçmesini umursamayız,zorluk çekeriz,açlık çekeriz belki ama güçlü bir  devlet millet olmyı isteriz işte o zaman ne ırak Türkünü ne de Çindeki Türkü ezdiririz ,anlatabildim umarım.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Blackjack
    Blackjack's avatar
    Erkek

TorNaVida bunu yazdı:

Kusura bakmada,sende galiba kişilik sorunu var kendini bulamamıssın sen,kimlik arayışı içindesin herhalde.H.N.Atsızı kendine yol gösterici alan bir arap,nazist bir haham kadar saçmadır.

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MUBARIZ
    TorNaVida
    TorNaVida's avatar
    Erkek
    anti sen hep millete diyon bende sana diyorum bisiktirgit amk  o arap zekası değil türk zekası anlamaman senin zekasızlığın arapların ayrı bi durumu var kürtlerin ayrıbi durumu var biz buraya geleli 1000 sene oldu ve belli bi sınırlarımız var arapların yurdu orası onlar biz gelmeden öncede vardı biz geldikten sonrada var sen bunu anlamıyosun mantıgın körelmiş düz ilerliyosun ha ilerle ilerleme umramdamı değil.

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MUBARIZ
    TorNaVida
    TorNaVida's avatar
    Erkek
    BAAL bunu yazdı:

TorNaVida bunu yazdı:

Kusura bakmada,sende galiba kişilik sorunu var kendini bulamamıssın sen,kimlik arayışı içindesin herhalde.H.N.Atsızı kendine yol gösterici alan bir arap,nazist bir haham kadar saçmadır.

Kişilik sorunu değil hocam aslımı inkarmı edim aslım arap ama ben kendimi türk görüyorum türk gibi yasıyorum türk arap savası olsa babam araba gecse gözümü kırpmadan vururum.Ama aslımı inkar etmemde şerefsizlik olur umarım anlatabilmişimdir.

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ShockMan
    ShockMan's avatar
    Erkek

Tornavida Hocam Anti içiyor Farketmedinmi kafa Hoş yani.

Sende Üstüne üstüne gitmesen diyorum, Durduk yerde Burada Fırtınalar esiyor yahu, Bi sabahtır sakinleştirmeye gayret ediyorum Ama Nafile. Neyse Bu aşamadan sonra Elimden bişey gelmez.

Arkadaşlar Bi sakinleşin, Anti Sende Aşırı Milliyetçimi diyim Vallahada Anlamadım Senden bişiy Hocam, Tamamda Sen nasıl kurtaracan Çindeki Türkleri Orasını Anlatabilirmisin bana yahu. 

Net ortamı, tek tük de olsa iyi dostluklar sağlamışsa bile, vefasızlığı ile ünlüdür..!
Toplam Hit: 20538 Toplam Mesaj: 166