folder Tahribat.com Forumları
linefolder Derin Konular
linefolder Sosyalist Devrimcilere Bakış Açınız?

Sosyalist Devrimcilere Bakış Açınız?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    lordvader89
    lordvader89's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Müridler kendi çapımda küçük bir araştırma yapıyorum...

Dikkatimi çeken;

*İnsanlarımız Devrimci denildiğinde bir geri adım atma olayı içindeler..

*İnsanlarımıza Devrimciyim denildiğinde yine temkinli yaklaşıyorlar...

*

Ve kendimden bir örnek vereyim;Sosyalist Devrimci olduğumu söylediğimde Bi türkü söylesene falan diyorlar arada :) Tüm sosyalist devrimcilerin sesinin güzel olduğu görüşü var sanırım. :)

Sizlerinde vardır bu tip arkadaşları,tanıdıkları vs.

Etrafınızdaki devrimcilere nasıl yaklaşıyorsunuz?

Eğer Devrimciyseniz,Etrafınızdaki kişiler size nasıl yaklaşıyor?

-------------------------------------------------------------------

Kısa ve Öz cevaplarınız için şimdiden teşekkürler.

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RIPER
    RIPER's avatar
    Erkek
    Devrimi geçinenlere güzel bir bakış açım var, msn iletisine internetten gördüğü sosyal devrim içerikli mesaj kopyalayıp yapıştıran tiplere.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    st_anger_turk
    st_anger_turk's avatar
    Erkek

Insanlarin devrimcileri muro gibi tiplerle tanimasi benim aslinda canimi sikiyor biraz. Muro rolunu oynayan elemanin daha once tiyatrolarini gormustum gercekten oyunculuguna 10 uzerinden 10 verilir. ama devrimcilere saygim sonsuz otesi ilgilendirmez demek bence at gozlukleri takmaktan ileri gitmiyor. sonucta biz karsi gorusun tezlerini curutebilmek icin 9 isiga kadar okuyoruz. Bu yuzden kahverengi cantayi takip parka giyen kupeli bi entellektuel yerine inanci icin bedel odemis veya odemeye hazir biriyle bunu anlamak cok saglikli olacaktir diye dusunuyorum. Bunun acikcasi cok sikintisini cekiyorum heleki burda.

Gecenlerde elime bi kitap gecti. bi arkadasimdan. dini bir kitap ve icinde aynen suna benzer seyler yaziyordu. iste bize soracaklar omrunu nerelerde gecirdin. gezip tozup o tiyatro senin bu sinema benim o lokal senin bu lokal benim diyerekmi yoksa iste iman icinde allahin evindemi gibilerinden. Tiyatro ve sinema yi zaman kaybi yada lokalleri dernekleri insanlarin sosyal faliyetlerini zaman kaybi olarak goren ve bunu kitaba dokup gencleri cocuklarini o sekilde yetistirmeye calisan bir bolgede yasiyorum. ve durum cok vahim. Sosyalistim veya ben o sekilde dusunmuyorum bence oyle degil boyle olmali ve su andada soyle oluyor dedigim zaman bakislari farkediyorum.Ve acikcasida artik bu tip konularda susup dinlemeyi ne kadar cok ama cok bildiklerini gormeyi tercih ediyorum 

Diriliş... /// Inadina Ofke Inadina INTIKAM
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HolygaN
    HolygaN's avatar
    Erkek
    Hani kimseyi kitap okumuyor ama sadece kendılerı okuyor sanıyorlar ya işte onu sevmıyorum
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cuneyd
    cuneyd's avatar
    Erkek

Bende Sosyalizme inaniyorum,Çevremde başka türden cok az insan vardir,

çünkü Asosyal bir kişiliğimdir...ama farklı görüslere sahip olanlar ilk önce biraz çekinse de birşey olmuyor yav :D iyi cocuklariz sonucta :D

"gominist mi olacan oğulll" diyenler oluyor

yada ; koministler Allah'sızdır (haşa) diyenler var.Tabii açıklayınca dediklerimiz akıllarına yatiyor ama genede çekiniyorlar :B

Siz cebit"e gidin Tayyip sizi yakalicak :B adama o kadar laf sölediniz,küfrettiniz :P sizi tahribat.com t-shirtleri ile yakalicak,böle kıcınıza kıcınıza sopaylan vuracak :B Tayyip sizi ağaca vurduracak :B sonra da cemil cicek"e vericek :B / yeah Cemil cicekkk :B
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    lordvader89
    lordvader89's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    cuneyd bunu yazdı:
    -----------------------------

çünkü Asosyal bir kişiliğimdir...ama farklı görüslere sahip olanlar ilk önce biraz çekinse de birşey olmuyor yav :D iyi cocuklariz sonucta :D

yada ; koministler Allah'sızdır (haşa) diyenler var.Tabii açıklayınca dediklerimiz akıllarına yatiyor ama genede çekiniyorlar :B

Dimi ya...

Hep bir ön yargı...Hep bir aşağılayıcı pis gülüş :|

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cuneyd
    cuneyd's avatar
    Erkek

lordvader89 bunu yazdı:
    cuneyd bunu yazdı:

Dimi ya...

Hep bir ön yargı...Hep bir aşağılayıcı pis gülüş :|

valla öyle hocam...ama bizimki aileden gelen bise oldugu icin pek birsey olmuyor,yani aile dediysem söyle oluyor ;

babam namazini kilar,orucunu tutar,yani velhasıl bütün dini görevleri yerine getirir ama bunlar sosyalist olmasina engel degil,

herkesin eşit,herkesin kardeş olmasini istiyoruz,herşey emegin olacak ;)

çünkü kendi de bir işçiydi...onun adina 1 mayislarda ben boy gösteriyorum :D

Siz cebit"e gidin Tayyip sizi yakalicak :B adama o kadar laf sölediniz,küfrettiniz :P sizi tahribat.com t-shirtleri ile yakalicak,böle kıcınıza kıcınıza sopaylan vuracak :B Tayyip sizi ağaca vurduracak :B sonra da cemil cicek"e vericek :B / yeah Cemil cicekkk :B
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    aLsanCaK
    aLsanCaK's avatar
    Erkek
    devrim ne la  ?? anarsik mi olacaniz basimiza :))
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BURAK_X
    BURAK_X's avatar
    Erkek
    ben sosyalizmi sevmem. ama en yakın arkadaşlarımın içinde sosysyalist devrimciler var. ben onlara asla kötü davranmam. beni insanın görüşü bağlamaz abi bana insan olcan. her ne kadar o arkadaşların zıt görüşlerini benimsiyor olsamda...

<love> <canimcicimaylari> <uzatmalar> <kavgagurultu> </love>
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    camarade
    ontedi
    ontedi's avatar
    Erkek

Toplum bilinci oturmuşsa seni çok iyi karşılarlar eğer oturmamışsa adını teröriste çıkarırlar. Türkiye halkının kanayan yarasıdır bu.

Matematikçi ve Yazılımcı. http://www.ontedi.com ve http://www.cizgi.site Siteme beklerim herkesi.
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    amele_2
    amele_2's avatar
    Erkek
    devrimci derken? :)

Ardından yüz köpek havlamayan kurt, kurt sayılmaz..
Toplam Hit: 13876 Toplam Mesaj: 105