folder Tahribat.com Forumları
linefolder Derin Konular
linefolder Şu Almanların Terbiyesizliğine Bakın...

Şu Almanların Terbiyesizliğine Bakın...

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hayal
    hayal's avatar
    Dişi
    Geceyarısı ekspresi hortladı
    26 Haziran 2007 Salı 14:01
    Tacizci Alman genci gözaltına alındı, Bild gazetesi Türkiye'yi karaladı..
    Türkiye’de 13 yaşındaki bir İngiliz kızla birlikte olduğu için cezaevine konulan 17 yaşındaki Alman genci ile ilgili dava Almanya’nın gündemine yerleşti.

Bild Gazetesi, Türkiye aleyhtarı kampanyasında, sanki Almanlar ilk kez Türkiye’ye gidiyormuş gibi "Türkiye seyahatlerinde nelere dikkat etmem gerekir" başlığı altında önerilerde bulundu:

Türkiye’ye gidenler, İslami ülkenin geleneklerine uysunlar ve çatışmadan kaçınsınlar. Kıyafetler kapalı olsun. Mümkün mertebe teniniz çok az görünsün. Turistik tesislerin dışında üstsüz güneşlenmeyin.

Kadınlar birahanelere ve kahvelere gitmesinler. Orada erkek egemenliği var. Akşamları tek başınıza sokağa çıkmayın. Otobüslerde sadece kadınların yanına oturun.

Toplumda Türk devletine karşı siyasi açıklamalarda bulunmayın.
    Taş, para, fosil ve eski olan maddeleri Almanya’ya getirmeyin. Bunların satın alınması, bunlara sahip olunması ya da "kültür ve milli varlıkların" ülke dışına çıkartılması sert şekilde cezalandırılıyor. Gözaltına alınmak ve yüksek kefaletlerin ödenmesi sıkça rastlanan bir olay.
    gelde çıldırma bunlar hakikaten ş..rf..siz

görünüşte herkes insandır...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    8mm
    8mm's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

Hep aynı her zaman aynı.

Türkiye öcü gibi gösterilir gösterilecektir.Şaşırmadım..

Sohbet ettiğim almanlar Almanya'dan Türkiye'ye yerleşmeyi,burada yaşamayı planlıyorlar.

Krallar hep düşmandır,halk kardeş.

Krallar hep yönetir halkta yönetilir. Bu böyledir.

Kimse sana özgürlük veremez. Kimse sana eşitlik veya adalet veya başka birşey veremez. Eğer adamsan, sen alırsın. 8mm@tahribat.com
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    EmiRReiS
    EmiRReiS's avatar
    Erkek
    Türkün Türkten başka dostu yoktur, şerefsizler...

.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HackMan
    HackMan's avatar
    Erkek

Ulan bu germen halkından daha barbar bir millet mi vardı? Nazi oğlu naziler...

İngiliz milleti bunu yapsa şaşırmazdım ama almanların yapması çok enteresan bi durum... Aman gelsinlerde buraya ne derlerse desinler... Zaten türkiye ekonomisinin bi gün almanlarınkini alt edeceğini düşünüyorum(hayal).

Giyim konusuna gelince. Şahsen ne kadar açık giyinirlerse benim o kadar işime gelir :D

Burdan bild gazetesine sesleniyorum lütfen almanlar dekolte giyip türkiyeye gelsinler... Hepsi bi yana bu olay bi yana :D

Sevmekten Korkmuyorum; Kitabını çalıştım... Başımdan geçmişi var; her cefaya alıştım...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hayal
    hayal's avatar
    Dişi
    8mm bunu yazdı:
    -----------------------------

Hep aynı her zaman aynı.

Türkiye öcü gibi gösterilir gösterilecektir.Şaşırmadım..

Sohbet ettiğim almanlar Almanya'dan Türkiye'ye yerleşmeyi,burada yaşamayı planlıyorlar.

Krallar hep düşmandır,halk kardeş.

Krallar hep yönetir halkta yönetilir. Bu böyledir.

8mm aspirin( nisa) geçen seni biraz kırmış herhalde biraz önce telefonda

konuştum çok üzülmüş selamı var sana bak zaten türkün türkten başka dostu yok

kırmayalım de mi birbirimizi ::)

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    8mm
    8mm's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    Kim kimi kirmis ne olmus birsey anladiysam alman olayım

Kimse sana özgürlük veremez. Kimse sana eşitlik veya adalet veya başka birşey veremez. Eğer adamsan, sen alırsın. 8mm@tahribat.com
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    fmk
    fmk's avatar
    Erkek
    senin ülkenede almanlar gelse yerleşse alman mahalleri kursalar her yere kilise dikseler senin örf ve adetlerine ters düşseler piyasayı öldürseler onların yüzünden işsiz kalsan anarşi yapsalar toplu olarak türkleri türkiyede dövseler sende kendi ülkende alman düşmanı olurdun olaya objektif bakın bence adamlar haklı dağdan gelip bağdakini kovmayalım bu arada bakın tarihe almanlar asla bize düşman olmamıştır en kötü günümüzde dahi yanımızda olmuşlardır böyle bır dostu 2. dünya savasında biz sattık asıl hayınlıgı bız onlara yaptık buna ragmen hala bıze dostlardır.

Eğer İnsanlar benimle aynı şeyleri düşünüyorsa bir yerlerde yanlış yaptım demektir
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BlackDream
    BlackDream's avatar
    Erkek

Aslında türkiyeyi nekadar barbar göstermeye çalışsalarda verdikleri önerilerden bazılarına bende hak veriyorum

------------------------------------------------------------------

Türkiye’ye gidenler, İslami ülkenin geleneklerine uysunlar ve çatışmadan kaçınsınlar. Kıyafetler kapalı olsun. Mümkün mertebe teniniz çok az görünsün. Turistik tesislerin dışında üstsüz güneşlenmeyin.

Kadınlar birahanelere ve kahvelere gitmesinler. Orada erkek egemenliği var. Akşamları tek başınıza sokağa çıkmayın. Otobüslerde sadece kadınların yanına oturun.
    ----------------------------------------------------------------------

Biraz 'da olsa kendi insanlarını korumaya çalışıyorlar. Ne kadar onları korumaya çalışırken bizi kötülemeye çalışsalarda ama bir gerçek var ki, bizim ülkemizde tabi her ülkede vardır ama biraz daha sıkıyız diğer ülkelere oğran ile burada normalde millet kızlara laf atıyor yada sulanıyor türk kızı olmasına ramen düşün birde alman kızı gelicek tekirdağ da plaj 'da üstsüz güneşlenecek nekadar adam varsa abrukaya alırlar kadını :) yada mertel levent felan demiyorum 'da gazimahallesi yada gaziosmanpaşa yaşayan bilir orada dekorte elbise takılacak gelip laf atmayacaklar kıza :) normalde yaşayanlar bilir gören eden vardır ama her ülkenin kendine göre bir kuralları vardır

bana göre burada burada bizden nasıl sakınacakları değilde bizim onlardan nasıl sakınacağımıza yer vermeleri lazım sanki 13 yaşındaki ingiliz kızı gidip başka ülkede aynı olayı gerçekleştiremiyecekti bence "türkiyenin" bu olay başına gelmesinin sebebi son zamanlar'da terör olayları ile ilgilisi var gibime geliyor

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Fuckara
    Fuckara's avatar
    Erkek
    fmk 2. dünya savaşına girseydik şuan bu durumda olmazdık bunuda bilmelisin....

Tedariksiz hacete çıkan domala domala daş Ararmış...
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hayal
    hayal's avatar
    Dişi

8mm bunu yazdı:
    Kim kimi kirmis ne olmus birsey anladiysam alman olayım
    aman sakın alman olma da başka bişey ol...

bizim aspirin seni kırmış herhalde

bana üzüldüğünü söyledi ve sana iletmemi

bu yüzden alman olma valla senide kaybetmeyelim.. hayal...

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek
    Bence alman Genç haklı  olayı bilmeden yargılamayın

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
Toplam Hit: 14030 Toplam Mesaj: 133