folder Tahribat.com Forumları
linefolder Derin Konular
linefolder Şu Almanların Terbiyesizliğine Bakın...

Şu Almanların Terbiyesizliğine Bakın...

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tabela Fatihi
    kaygusuz
    kaygusuz's avatar
    Erkek

fmk hayal bukelamun  Fuckara vs vs it dalaşlığını bırakalım diyorum geberecem ha

türkün türkten başka dostu yok bunu bilin yeter.

tutup size kocaeli üniv. türkiye cumhuriyeti tarihinimi dökelim bırakın kitapları açın okuyun hocalar tarihten kalmış zaten iş size kalıyor daha osmanlı tarihini dahi bilmiyor durumdayız ecdadın kokusunu sildirmeye çalışırlerken bide he anam he kuzum diyoruz bunlar fıs sabahlara kadar uyku gelene kadar okuyun birbirinize yok şöyleydi, yok böyleydi diyipte akıl sır mı aldırcak canım sıkıldıbu Sıcakta çıkıyım dedim Pic bütüne çalışıyım dedim terden isteksiz oldu yine geldim hala devam edilmiş atışmalar hay almanın da ingilizinde ne diyorum hepsi türk düşmanı bu durumda uyanık olmak lazım bunaldım ya

Aldananlar aldanmaktan zevk aldıkları için hile ortaya çıkmıyordu Tolstoy
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    qaMbLer
    qaMbLer's avatar
    Erkek
    ganimet bunu yazdı:
    -----------------------------

fmk hayal bukelamun  Fuckara vs vs it dalaşlığını bırakalım diyorum geberecem ha

tutup size kocaeli üniv. türkiye cumhuriyeti tarihinimi dökelim bırakın kitapları açın okuyun hocalar tarihten kalmış zaten iş size kalıyor daha osmanlı tarihini dahi bilmiyor durumdayız ecdadın kokusunu sildirmeye çalışırlerken bide he anam he kuzum diyoruz bunlar fıs sabahlara kadar uyku gelene kadar okuyun birbirinize yok şöyleydi, yok böyleydi diyipte akıl sır mı aldırcak canım sıkıldıbu Sıcakta çıkıyım dedim Pic bütüne çalışıyım dedim terden isteksiz oldu yine geldim hala devam edilmiş atışmalar hay almanın da ingilizinde ne diyorum hepsi türk düşmanı bu durumda uyanık olmak lazım bunaldım ya

abi bir türke bir türk kadar zarar verecek baska millet de yoktur bunuda bil !

Burdan bütün kızlara sesleniyorum. Malın Varsa Zekatını Vereceksin Kardeşim
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    fmk
    fmk's avatar
    Erkek
    ganimet bunu yazdı:

kardeş senin o çalıştığın bütleri biz seneler önce bitirdik verdik şu andada allah şükür hak etiğimiz bir konumda dışarısı sıcaktan kavrulurken kılimalı odada tabiri caizse d.... kebabı  yapıyoruz neyse dediğin gibi okumadan bişey olmuyor ama hak verki biz okuduk çalıştıkda buralara geldik ve emin ol hala okuyoruz

Eğer İnsanlar benimle aynı şeyleri düşünüyorsa bir yerlerde yanlış yaptım demektir
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kelv1n
    Kelv1n's avatar
    Erkek

arkadaşlar tartışmayı bırakın hürriyet gerekli çalışmayı yapıyor. gerekli mercilere gerekli bilgiler verilerek alman medyasının yapmış oldugu ibneliği gün yüzüne çıkartıcaklarından şüpheniz olmasın.

http://img101.imageshack.us/my.php?image=85623770kd7.png

amkcalar lavugun biz onla ilgilenelim iki-üç gazetenin lafıyla türkiyenin işlerine karışamazlar.

Hatalıysam..... aramızda kalsın ;)
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    warlife
    warlife's avatar
    Erkek
    3 sene marmariste calsıtım a.q kürdo lar hem cok ucuza calısıyo hemde geceleri turistlere tacizde bulunuyodu... kardeşim bu işlere bilen elemanları alcaklar .. bu meslege sahip adamları alcaklar ... yoksa hic bi zaman temizlenmez.. zaten özel sektöründe işine geliyo ucuza calıstırmak .... ama bi yaz oteller bomboş kalırsa görürler ne olacagını .. o Alman genc hakkında da cok da önemli bi olay deil bence.

diyalektik için kesin, mutlak hiç bir şey yoktur..Her şeyin bir geçmişi vardir ve bir geleceği olacaktır. Her şey bir kez bulunduğu yerde her zaman icin kesin olarak bulunmaz, ve o bugünki o,kesin ve son değildir
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tabela Fatihi
    kaygusuz
    kaygusuz's avatar
    Erkek
    warflie katılıyorum heybeliadada bile vardı yolları yapıyorlardı burdada var doğudan gelip. ucuza çalışsınlarda yeterki bu halka zarar vermesinler!!!

Aldananlar aldanmaktan zevk aldıkları için hile ortaya çıkmıyordu Tolstoy
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    dikdatoraa
    dikdatoraa's avatar
    Erkek
    Kelv1n bunu yazdı:

arkadaşlar tartışmayı bırakın hürriyet gerekli çalışmayı yapıyor. gerekli mercilere gerekli bilgiler verilerek alman medyasının yapmış oldugu ibneliği gün yüzüne çıkartıcaklarından şüpheniz olmasın.

http://img101.imageshack.us/my.php?image=85623770kd7.png

amkcalar lavugun biz onla ilgilenelim iki-üç gazetenin lafıyla türkiyenin işlerine karışamazlar.

sen hürriyette filan mı çalışşıyon kardeş;?

yenilmenin acısını yaşamadan kazanmanın zevkine hiç bir zaman varamazsınız... mağlubiyet son derece motive edicidir dibe vurduğunuzda en tepeden başka gidecek yeriniz kalmaz.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ieizhtzeihtzner
    Ieizhtzeihtzner's avatar
    Erkek
    ganimet senin astsubay arkadasın ne oldu :)))
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NighT-7
    NighT-7's avatar
    Erkek
    alman işte skimin hansları

...
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    inside
    anonim6918524
    anonim6918524's avatar
    Banlanmış Üye
    Bilgi/Destek Madalyası Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    Almanya hakkında öyle konuşmayın.Orasıda yarı Türkiye sayılır :))

λ
Toplam Hit: 14125 Toplam Mesaj: 133