folder Tahribat.com Forumları
linefolder Derin Konular
linefolder Şu Almanların Terbiyesizliğine Bakın...

Şu Almanların Terbiyesizliğine Bakın...

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Musket
    Musket's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    hayal bunu yazdı:
    -----------------------------
    fmk bunu yazdı:

ÇANAKKALE SAVAŞINDA osmanlılının bir adte bile deniz altısı yok ve osmanlı donanması perişan durumda düşman kuvetlerin 6 adet deniz altısı buaza geçit vermiyor bazen günde 4 osmanlı deniz altısını batırıyorlar çok geçmeden yardım almanlardan geliyor 2 adte deniz altı ile düşmanların 6 deniz altısını batırıyor. cepheler arası hücum savaşında ağır makinalı tüfekler osmanlıların tüm taruzlarını yok ediyor adete insan biçiyorlar düşman kuvetleri ise zorlanmadan osmanlı cephelerini ele geçiriyorlar yardım gene almanlardan geliyor ve 120 adte ağır makinalı tüfeği operotörleri ile birlikte osman lı hibesisine veriyorlar. sence 2. dünya savaşında çanakkale geçilseydi almanların ne zararı olurdu söyleyim hiç bir zararları olmazdı peki ya neden yardım ettiler.

çanakkale savaşında bizim dostumuz ona bakarsan yeni zelandalılar...

Cehaletin korkunç bir boyutta...

Ve inan bu cehalet ile bir öğretmen olman beni gerçekten üzüyor...

Bir oku bir araştır bakayım Anzak lar ne yapmış en başında ?

Zevklerinden mi savasmayı bırakmışlar ?

Yoksa Türklere karşı o cephenın kaybedıldıgını anlayınca mı ?

Ayrıca dostluktan mı bırakmışlar ?

Yoksa savaşacak hallerı kalmadıgı için mi ?

Gerçekten üzüntü verici öğretmenlerimizin eğitim seviyesi...

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CommunisT
    CommunisT's avatar
    Erkek

Merhabalar,

bi konuyu bil yada bilme, artik o konu üzerine yorum yapmak sanki bir zorunlulukmus gibi hava yaratiyorsunuz.
    Normal yasamdada böylemisiniz?
    Ukalalik,bilginlik degildir arkadaslar.
    yok osmanli yok türkün türkten baska dostu yoktur v.s v.s

tartistiginiz mevzuyla hicbir alakasi yok.
    öncelikle birseyi genellestirmemeyi ögrenin.

Bild gazetesi, %80 i resimlerden olusan bir "gazete".
    Bild=Resim zaten ismindende anlasildigi gibi.
    Bu gazete türkiyeye karsi degil, genel olarak medyada sansasyon yaratabilecek hangi konu olursa, onu aliyorlar manset yapiyorlar... Bu gazete zaten halk icinde ciddiye alinmiyor.
    Yalan haber yaptigi herkez tarafindan biliniyor.

Dolayisiyla kalkip böyle aptal bir gazete yüzünden,tüm almanlara serefsiz demek sacma degilmi?
    Almanlarin ülkesinde yasiyan yabanci sayisini biliyormusunuz? Bunun yüzde kacini türkler olusturuyor biliyormusunuz?
    Dedeleriniz zamaninda buraya gelip madenlerde calisti,sonra türkiyeye geri gelip tüm ailesini gecindirdi....
    Gercekler böyle...

Bosu bosuna küfür etmeyin..
    Halklar kardestir. 8mm mesajinda belirttigi gibi.

Bitimsiz bir ko$udur ya$am
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    fmk
    fmk's avatar
    Erkek

Musket hocam onun yazdıkalrını gülmek amacı ile okuyorum ben :)

redmilitan haklısın hocam bende bunu savunuyorum zaten

Eğer İnsanlar benimle aynı şeyleri düşünüyorsa bir yerlerde yanlış yaptım demektir
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kokainman
    kokainman's avatar
    Erkek
    fmk bunu yazdı:

kokiaman tarih bilgine hayran kaldım yazdıklarını okudumda 2.dünya savaşından sonra osmanlı toprakları paylaşılmış felan ben bşr yerde okumamıştım bak bunu öğrendiğim iyi oldu ....

şu ilkokul kitaplarında okuduğumuz tarihden ne zaman vaz geçeceksiniz  bilmiyorum yok osmanlı bayraklarıyla başka bir devleti almanya bombalamış sonra bize sığınmış felan filan ..sadece gülüyorum .. almanyada asimile olmuş türk gençleri var doğrudur bazıları almandan dahada alman ama çoğunluk islamcı ve ülkücü gençliktir .. diğer arkadaşın cevabına cevap olarakta almanları dövemessin alman polisi izin vermez deöişti biz çok kavga ettik almanlara ama polis taraflı değildi almanyada ama meseleler ırkcılık felan değildi neyse.. konu uzar size tavsiyem hitlerin KAVGAM kitabını okuyun  senın yazdıklarının biraz üstünde başka bir arkdaş uzunca bir şey yazmış onları okumadın sanırım 2. dünya savaşı ile alakalı ..birde avatarımdaki kamalı haç meselisene gelince beni bilen bilir evet nazi taraftarıyımdır ama alman nazisi değil konuyla ilgilenenler ne demek istediğimi anlarlar fakat şiddetle söylüyorumki almanlar ve türkler dostur

hayal sana hiç değinmiyorum bile yazdıklarının tutulur bir tarafı yok

dikkat edersen sana osmanlı'nın topraklarının paylaşıldığını öğren bilmiosun flan tarzıyla yaklaşmadım.genel olarak almanların bize olan zararı diğerlerinden az olabilir buna katılırım ancak safi bizim haklarımızı gözeten yanımızda olan bi kardeşimiz deildir.hiç bi ülke bize böle yaklaşmamıştır almanlarında bize karşı hataları ve yanlışları vardır.
    konu ilkokul tarih kitabı konusu deil.ilkokul tarih kitabında almanların gemilerinin rusyayı bombalaması yazılıyoda daha üst tarih kitaplarında tam tersimi yazılıyo.ilkokul tarih kitaplarının çoğunun gerçeği yansıtmadığı taraftarıyım bende ancak bu konuda diğer tarih kitaplarıyla bi farkı yoktur.
    1.dünya savaşında almanlar bizim sayemizde ne kazanmıştır ne kaybetmiştir sadece bunları biraz araştırsak, bizimle çıkar amaçlı dost olduklarını anlarız.osmanlı'nın almanyanın yanında savaşa girmesi almanyaya bir çok şey kazandırmıştır.mesela yukarda da dediğim gibi almanya'nın toprakları bizim kadar paylaşılmamıştır.bizim kadar alman askeri ölmemiştir.osmanlı almanya'nın yanında katılmasa hali haraptı almanların.
    almanyada benim tanıdığım gençler asimile olmuş gençlerdir.ama tabiki almanya yaşamadım sen oranın gençliğini daha ii bilirsin ülkücüdür milleyetçidir diosan dorudur ki buda gurur duyulası bişedir asimile olmamaları flan.
    yani sonuç olarak ben almanlarla dost deil düşman olduğumuz gibi katı bi fikre sahip deilim.ancak almanlarla ezelden beri dost deiliz, bizimle çıkar ilişkileri olmuştur bizi kullanmıştır dünya savaşı dönemlerinde.he konuyla ilgisi yok gerçi bu yazdıklarımın ama bizim onları savaşta satmamıza cevaben yazıyorum bnları.çünkü yanlış bi yargıdır.
    birazcık sloganvari bi yaklaşım olucak sanırım ama Türk milleti asla ve asla kimseyi satmaz tekrardan sölüyorum...

ek olarak : kavgam kitabını okudum.hitlerin Türk dostu olduğunada katılıyorum.

... sorcerer & musket ...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Lemuria
    Lemuria's avatar
    Erkek
    fmk
    -------------------

dip not : hitler çok iyi bir turk dostudur

--------------------

Kesinlikle katılıyorum ; Hitler büyük bir Türk dostudur ; Atatürk ve Hz.Ali idol aldığı en büyük iki kişidir bunu devamlı belirtmiştir kendiside ; bunu ; Türklere verdiği üstün ırk kimliğinden ; SS'lerin İsviçre'de bir eyaletin simgesini Türk bayrağına benzettikleri için bütün heryeri yakıp yıkıp orayı oluruna bıraktığından , balkanlarda slav'ları çoluk çocuk demeden mahvedip Türk ailelerine yiyecek yardımı yapıp çocuklarına almanyadan getirdikleri çikolataları verdiklerinden , ve hitler'in MU kıtasından germen'lerin Türk'lerle birlikte geldiğini savunmasından anlayabiliriz...

dont think twice its all right
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    fmk
    fmk's avatar
    Erkek
    kokainman bunu yazdı:
    fmk bunu yazdı:

kokiaman tarih bilgine hayran kaldım yazdıklarını okudumda 2.dünya savaşından sonra osmanlı toprakları paylaşılmış felan ben bşr yerde okumamıştım bak bunu öğrendiğim iyi oldu ....

şu ilkokul kitaplarında okuduğumuz tarihden ne zaman vaz geçeceksiniz  bilmiyorum yok osmanlı bayraklarıyla başka bir devleti almanya bombalamış sonra bize sığınmış felan filan ..sadece gülüyorum .. almanyada asimile olmuş türk gençleri var doğrudur bazıları almandan dahada alman ama çoğunluk islamcı ve ülkücü gençliktir .. diğer arkadaşın cevabına cevap olarakta almanları dövemessin alman polisi izin vermez deöişti biz çok kavga ettik almanlara ama polis taraflı değildi almanyada ama meseleler ırkcılık felan değildi neyse.. konu uzar size tavsiyem hitlerin KAVGAM kitabını okuyun  senın yazdıklarının biraz üstünde başka bir arkdaş uzunca bir şey yazmış onları okumadın sanırım 2. dünya savaşı ile alakalı ..birde avatarımdaki kamalı haç meselisene gelince beni bilen bilir evet nazi taraftarıyımdır ama alman nazisi değil konuyla ilgilenenler ne demek istediğimi anlarlar fakat şiddetle söylüyorumki almanlar ve türkler dostur

hayal sana hiç değinmiyorum bile yazdıklarının tutulur bir tarafı yok

dikkat edersen sana osmanlı'nın topraklarının paylaşıldığını öğren bilmiosun flan tarzıyla yaklaşmadım.genel olarak almanların bize olan zararı diğerlerinden az olabilir buna katılırım ancak safi bizim haklarımızı gözeten yanımızda olan bi kardeşimiz deildir.hiç bi ülke bize böle yaklaşmamıştır almanlarında bize karşı hataları ve yanlışları vardır.
    konu ilkokul tarih kitabı konusu deil.ilkokul tarih kitabında almanların gemilerinin rusyayı bombalaması yazılıyoda daha üst tarih kitaplarında tam tersimi yazılıyo.ilkokul tarih kitaplarının çoğunun gerçeği yansıtmadığı taraftarıyım bende ancak bu konuda diğer tarih kitaplarıyla bi farkı yoktur.
    1.dünya savaşında almanlar bizim sayemizde ne kazanmıştır ne kaybetmiştir sadece bunları biraz araştırsak, bizimle çıkar amaçlı dost olduklarını anlarız.osmanlı'nın almanyanın yanında savaşa girmesi almanyaya bir çok şey kazandırmıştır.mesela yukarda da dediğim gibi almanya'nın toprakları bizim kadar paylaşılmamıştır.bizim kadar alman askeri ölmemiştir.osmanlı almanya'nın yanında katılmasa hali haraptı almanların.
    almanyada benim tanıdığım gençler asimile olmuş gençlerdir.ama tabiki almanya yaşamadım sen oranın gençliğini daha ii bilirsin ülkücüdür milleyetçidir diosan dorudur ki buda gurur duyulası bişedir asimile olmamaları flan.
    yani sonuç olarak ben almanlarla dost deil düşman olduğumuz gibi katı bi fikre sahip deilim.ancak almanlarla ezelden beri dost deiliz, bizimle çıkar ilişkileri olmuştur bizi kullanmıştır dünya savaşı dönemlerinde.he konuyla ilgisi yok gerçi bu yazdıklarımın ama bizim onları savaşta satmamıza cevaben yazıyorum bnları.çünkü yanlış bi yargıdır.
    birazcık sloganvari bi yaklaşım olucak sanırım ama Türk milleti asla ve asla kimseyi satmaz tekrardan sölüyorum...

Kokainman hocam haklısın herzaman devletler ve ırklar arasında bir çıkarcılık söz konusu olmuştur ama her devlet kendi menfeatını düşünmüştür türk alman birleşmesindeki menfeatlar ortak bir noktada birleşiyorlardı eğer almanlar 1. ve 2. dünya savaşında kazansa idiler emin ol bundan en çok yararlanan biz olacaktık ama hesaplar tutmadı riske girdik 1. dünya savaşında ve kayıp ettik sonuçlarınada katlandık . lakin 2. dünya savaşında bir hesap yanlışlığı yaptık o yıllarda beyaz türkler akımı yani turancılık çıktığında sesizde olsa türk nazi birliği yani türk nasyonel sosyalizim hareketleride vardı bu manda almanlar bize milyonlarca mark yardımda bulunmuşlardı bunun beklentisi olarakda türkiyeyi rusya cephesinde müktefi olarak kullanmaktı ama biz yapamadık ve savaşa girmedik zaten almanları yenende ruslardı düşünüyordumda almanlar bizim cepheden desteğimiz ile birlikte rusyaya girmiş olsalardı savaşın gidişatı değişirdi ve büyük ihtimal kazanırdık ve günümüzde tüm orta doğunun ve asyanın tüm hakimi avrupanın hakimi olan almanlar ile birlikde bizim olurdu ama planlar tutmadı ve hitler yenildi inan onun yenilgisinin cezasını bizimle beraber tüm ortadoğu çekiyor herşey ortada 

Eğer İnsanlar benimle aynı şeyleri düşünüyorsa bir yerlerde yanlış yaptım demektir
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SpinozA
    SpinozA's avatar
    Erkek
    a.q bi alman s.k. yüzünden düştüğümüz duruma bak :D

HAk Bellediğin Yolda Yanlız Gideceksin.Kırında Olsa Kırıl Fakat Eğilme Sakın!
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Quetzalcoatl
    Quetzalcoatl's avatar
    Erkek
    ewt hitler sawaşı kaybettiği için dünyanın bütün dengesi bozuldu..eğer sawaşı kazansaydı dünya şuanda harika bi konumda olucaktı..Türkiye belkide lider konumunda olucaktı çünkü Nazi Almanya sı Türkleri çok sewer ve sayardı..Hatta Hitler Atatürk ü idol olarak gören birisiydi..her zaman Türklerle yardım alışverişi yapan biriydi..eğer sawaş kazanılsaydı şuanda yahudi diye bi ırk olmıcaktı ve şuan yahudilerin neler yaptıkları ortada..Abd bu kadar fazla güç kazanamıcak ve bu kadar gelişemicekti..dünyanın hakimi müslüman devletler olcaktı çünkü bilindiği gibi SS askerlerinin %80 veya daha fazlası müslümandı..sawaş kazanılsaydı dünya hiç görmediği teknolojiyi görecekti..şuanda bile daha yeni yeni keşvedilen teknolojileri Hitler zamanında kullanmıştı..ama sawaş kaybedildi ve yahudilerin önü açıldı istediklerini yapabildiler..bu abd nin de işine yaradı yahudilerin arkasından giderek onlara destek verip kendilerini geliştirdiler..ve dünyayı şuanki duruma soktular..
    Almanya fmk nında dediği gibi her zaman Türlerin arkasında durmuştur ve hiçbir çıkar gözetmeksizin..ama biz onlara çok büyük bi kazık attık 2.dünya sawaşında..yinede arkamızdalar..

Özgürlüğü anladıkça ona daha az sahip olursun.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    network
    network's avatar
    Erkek
    virtualDJ diye bi program vardı isteğini karşılıyabileceğini sanıyorum

I Love Software , Software is a life...
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    fmk
    fmk's avatar
    Erkek
    valla gözlerim yaşardı karşı çıkanlar olsada türk nazi birliğini ve türk nasyonel sosyalizmin düşünceleri ile aynı düşünceleri paylaşan arkadaşların çıkacağını sanmıyordum . bu konuda bildiğim kadarıyla sormak istedikleriniz tüm soruları ve merak ettiklerinizi cevaplaya bilirim bu arada internettde bazı siteler vardır (www.benimblog.com gibi) bunların gerçek türk nazi birliği ile uzaktan yakından alakası yoktur kimse yanılmasın

Toplam Hit: 14126 Toplam Mesaj: 133