folder Tahribat.com Forumları
linefolder Derin Konular
linefolder Şu Almanların Terbiyesizliğine Bakın...

Şu Almanların Terbiyesizliğine Bakın...

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hayal
    hayal's avatar
    Dişi

fmk bunu yazdı:
    -----------------------------
    hayal hadi tarihideki olayları bir kenara bırakalım insanların belli bir ideolojileri ve hedefleri vardır bu hedefleri uğruna herşeyi göze alırlar bu gözü karalıkta savşda olabilir barışta ve hilede herşey yani ama eğer iki ırk ortak bir hedefde ilerliyorsa ve bunun için çoğu kez omuz omuza savaştı iseler işte bence gerçek kardeşlik budur ve asıl beyaz üstün ırkda budur arkadaşım
    --------------------------

tamam arkadaşım tabiki asıl kardeşlik en zor anda ortaya çıkar

onlar bizim o zamanlar yanımızda olabilir ama şimdi ???

görünüşte herkes insandır...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kelv1n
    Kelv1n's avatar
    Erkek

boşuna tartışıyorsunuz hiç bir şeye yaramayacak tartışmanız.

bu olaya gelince hürriyet gazetesi genel yayın yönetmeni her türlü girişimlerde bulunarak olayı nasıl yanlış lance edildiğini gösterecek dünya kamuyouna en azından dünkü hürriyet gazetesini okuyabilirsiniz. (linkte verebilirim)

Hatalıysam..... aramızda kalsın ;)
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Lemuria
    Lemuria's avatar
    Erkek
    evet qaMbler kesinlikle haklısın almanyadaki akrabalarımından almanlarla harika ilişkileri var kesinlikle sorunları yok iyi anlaşıyorlar fakat bazı kendini bilmez ve nazi ideolojisinden anlamayan ve bu felsefenin farkında olmayan aptal punker neo naziler'i bütün almanlarla ve gerçek nazilerle bir tutmak kesinlikle aptallıktır .....

dont think twice its all right
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hayal
    hayal's avatar
    Dişi

bukalemun bunu yazdı:
    ya baştan sona kadar okudum, hayal adlı arkadaşın yazdıkları beni gülmekten öldürdü gerçekten, hiç bir tarih bilgisi olmadan yazılmış yazılar, bu sıcakta bunalmıştım zaten hayal in yazdıklarını okuyup okuyup gülüyorum   bence fmk yazdıklarında genelde haklı...
    bukalemun selam valla ben gülecek bişey bulamadım ama

gülmekte gerek bazen lakin ortada bir durum açıkta bişeyde yok sen anlat biraz

görünüşte herkes insandır...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    fmk
    fmk's avatar
    Erkek
    kokainman bunu yazdı:
    fmk bunu yazdı:

Kokainman hocam haklısın herzaman devletler ve ırklar arasında bir çıkarcılık söz konusu olmuştur ama her devlet kendi menfeatını düşünmüştür türk alman birleşmesindeki menfeatlar ortak bir noktada birleşiyorlardı eğer almanlar 1. ve 2. dünya savaşında kazansa idiler emin ol bundan en çok yararlanan biz olacaktık ama hesaplar tutmadı riske girdik 1. dünya savaşında ve kayıp ettik sonuçlarınada katlandık . lakin 2. dünya savaşında bir hesap yanlışlığı yaptık o yıllarda beyaz türkler akımı yani turancılık çıktığında sesizde olsa türk nazi birliği yani türk nasyonel sosyalizim hareketleride vardı bu manda almanlar bize milyonlarca mark yardımda bulunmuşlardı bunun beklentisi olarakda türkiyeyi rusya cephesinde müktefi olarak kullanmaktı ama biz yapamadık ve savaşa girmedik zaten almanları yenende ruslardı düşünüyordumda almanlar bizim cepheden desteğimiz ile birlikte rusyaya girmiş olsalardı savaşın gidişatı değişirdi ve büyük ihtimal kazanırdık ve günümüzde tüm orta doğunun ve asyanın tüm hakimi avrupanın hakimi olan almanlar ile birlikde bizim olurdu ama planlar tutmadı ve hitler yenildi inan onun yenilgisinin cezasını bizimle beraber tüm ortadoğu çekiyor herşey ortada 

haklısın kardeş zaten az öncede sölediğim gibi almanlar düşmanımızdır gibi katı bi görüşe sahip deilim.dostluklarımız yardımlaşmalarımız olmuştur.ama bizim onları sattığımız görüşüne flan karşı çıktım sadece dünya savaşındaki zaten o konuda da anlaştık sanırım.
    bu arada gönül isterdiki cidden o plan tutsun ama olmadı işte.

dipnot : hayal sus istersen şekerim :)
    hocam düşünsene bir doğu blokunda rusya denen bela yok ısrail zaten hiç kurulamazdı abd ingiliz ve fransızlar gibi yok olur giderdi yani sıradan bir devlet olurlardı tüm arap emirlikleri emrimizde olurdu doğunun tek hakimi biz olurduk petrol bizde bor bizde avrupadada en büyük müktefiklerimizden almanya bir numara olurdu onun  yanındada japonya zaten çinden bahsetmeme gerekyok japonlar onların üstesinden gelirdi yeni bir dünya yeni bir osmanlı olurduk o zaman ama olmadı işte :(

bu olmaycak mansınada gelmez tarih tekrarlaya bilir belki yeni bir Mustafa Kemal veya yeni bir Sultan Fatih Mehmet çıkarır bu topraklardan  almanyada yeni bir Hitler :) o zaman sen  bak şenliğe :)

Eğer İnsanlar benimle aynı şeyleri düşünüyorsa bir yerlerde yanlış yaptım demektir
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    bukalemun
    bukalemun's avatar
    Erkek
    Çünkü hiç bir tarih bilgin olmadan basit basit savunmalar yapıyosun, ilk başta yazdığın msjların sonuna hayal...  yazmalar felan.   musketin yazıyı okuyunca inanamadım, öğretmen olamaz dedim, umarım infondaki bilgiler yanlıştır.

There is no life without struggle
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    fmk
    fmk's avatar
    Erkek
    hayal bunu yazdı:

fmk bunu yazdı:
    hayal hadi tarihideki olayları bir kenara bırakalım insanların belli bir ideolojileri ve hedefleri vardır bu hedefleri uğruna herşeyi göze alırlar bu gözü karalıkta savşda olabilir barışta ve hilede herşey yani ama eğer iki ırk ortak bir hedefde ilerliyorsa ve bunun için çoğu kez omuz omuza savaştı iseler işte bence gerçek kardeşlik budur ve asıl beyaz üstün ırkda budur arkadaşım
    --------------------------

tamam arkadaşım tabiki asıl kardeşlik en zor anda ortaya çıkar

onlar bizim o zamanlar yanımızda olabilir ama şimdi ???

şimdide yanımızdalar merak etme şöyle düşün türkiyede boktan bir gazete örneğim bulvar bir haber çıkarsa ne derece ciddiye alırsın yani her zaman medyanın ne kadar şerefsiz olduğundan bahsederiz bu şerefsiz medya sadece bizde yok tüm dünya devletlerinde  var

Eğer İnsanlar benimle aynı şeyleri düşünüyorsa bir yerlerde yanlış yaptım demektir
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    dikdatoraa
    dikdatoraa's avatar
    Erkek

yav konu ne diye açıldı nereye geldi adamlar tarihi konuşmaya tarihte yapılan olayları öyle olmasaydı böyle olurdu böyle olmasaydı şöyle olurdu gibi konuları konuşmaya başladılar

yenilmenin acısını yaşamadan kazanmanın zevkine hiç bir zaman varamazsınız... mağlubiyet son derece motive edicidir dibe vurduğunuzda en tepeden başka gidecek yeriniz kalmaz.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kelv1n
    Kelv1n's avatar
    Erkek

herşeyi biliyoruz ya ;)

Hatalıysam..... aramızda kalsın ;)
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    qaMbLer
    qaMbLer's avatar
    Erkek

arkdaslar birazcık bilgi be birazcık !

hitlerin gelecegi tahmin etmesi adam

öldürmedim her yahudi için bigün arkamdan bana küfür ediceksiniz demiş !

israil gibi bir yahudi ülkesinin kurulucagını biliodu !

ve bu yüzden yahudileri öldürmedi

katlettirdi !

cünkü bu adamların cesedini parcalamazsan tekrar dirilirler ! o kadar pis bi topluluk bu yahudiler !

Burdan bütün kızlara sesleniyorum. Malın Varsa Zekatını Vereceksin Kardeşim
Toplam Hit: 14123 Toplam Mesaj: 133