folder Tahribat.com Forumları
linefolder Derin Konular
linefolder Şu Almanların Terbiyesizliğine Bakın...

Şu Almanların Terbiyesizliğine Bakın...

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yolbulucu
    yolbulucu's avatar
    Homo
    hanginiz s.kti bu almanlarıda bu kadar korktular bizden ?

29.99cm, titanyum kaplamalı, çift damarlı, su ve yağ soğutmalı.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kelv1n
    Kelv1n's avatar
    Erkek
    aspirin bunu yazdı:
    -----------------------------

Kelv1n bunu yazdı:
    konu bi alman p****** yaptıgıydı alman-türk meselesi oldu şimdide musket-hayal sorunu oldu :P
    he yaw ortalık karıstı biri iş arkadasım bırı sevdıgım bır arkadas :D

herseyı fmk baslattı cökün tepesıne :D

fmk aklını başına al lan :P çökeriz valla tepene ya boş işlerle uğraşıpta canınızı sıkmaya değermi alayına savaş amk türküz la biz hih;

Hatalıysam..... aramızda kalsın ;)
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    qaMbLer
    qaMbLer's avatar
    Erkek
    fmk bunu yazdı:
    Ieizhtzeihtzner bunu yazdı:

2.dünya savasında almanları sattıgımız söylenemez onlara

mermi uretimi için maden sattık ustelik savas amborgosu oldugu yıllar alman pilot adayları türkiye ye gelerek savas için egitim aldılar birde ozamanlar abd nin yardımın

5 katını hitler yaptı hitler den sonra gelen adam heinrich himmler ss ve gestaponun lideridir islam dinine ve muslumanlara duydugu saygısı ve sempatisi cok 

buyukdur

hatta bir sözunde butun muslumanlar aryan ırkındandır bile demiştir

hitler savas basında almanyada bulunan türklerin kimliklerine ustun ırk damgası vurdurması ve bir cok ust duzey türk bürokratın zamanında yahudilerin bir kısmını 

saklamasına göz yummasına kadar bir cok yerde ve atanın ölumunden sonra yazdıgı taziye muktubunda da belirttigi gibi türklere hayranlıgı vardı

hitler Atatürk ün savarona yatınada talip olmustur ama ata nın vasiyeti uzerine hitlere satılmamıstır

merak edeler için 2. dünya savaşı sırasında arkadaşın bahsettiği gibi türk kimliklerine nazi partisi tarafından vurulan ve üstün ırk anlamına gelen mühürlü belge koloksiyonumda mevcuttur isteyenlere göstere bilirim

ben görmek isterim pm den atıom msn imi :D

Burdan bütün kızlara sesleniyorum. Malın Varsa Zekatını Vereceksin Kardeşim
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    fmk
    fmk's avatar
    Erkek
    Kelv1n bunu yazdı:
    aspirin bunu yazdı:

Kelv1n bunu yazdı:
    konu bi alman p****** yaptıgıydı alman-türk meselesi oldu şimdide musket-hayal sorunu oldu :P

fmk aklını başına al lan :P çökeriz valla tepene ya boş işlerle uğraşıpta canınızı sıkmaya değermi alayına savaş amk türküz la biz hih;
    senin boş işler dediğin bizim icin yaşama sebelerimizden olan ideolijelr neyse konu fazla uzamasın cahille akıllıyı ayırt edmiyorum artık bu konuda

Eğer İnsanlar benimle aynı şeyleri düşünüyorsa bir yerlerde yanlış yaptım demektir
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kelv1n
    Kelv1n's avatar
    Erkek
    fmk bunu yazdı:
    Kelv1n bunu yazdı:
    aspirin bunu yazdı:

Kelv1n bunu yazdı:

senin boş işler dediğin bizim icin yaşama sebelerimizden olan ideolijelr neyse konu fazla uzamasın cahille akıllıyı ayırt edmiyorum artık bu konuda

sen geldin burda bunu tartıştın eeee?? ne değişti değişen bir şey oldumu ne karşı taraf eet sana hak veriyorum dedi. nede senin fikirlerin değişti. Değişen bir şey olmadıgının farkındasın senin gözünde boş adam olabilirim.

gurur duyuyorum kendimle böyle boş tartışmalar içinde değilim. yaşama sebebin olan İdeolojilerinle başbaşa kalman dileğiyle

selam ve dua ile (f)

Hatalıysam..... aramızda kalsın ;)
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    fmk
    fmk's avatar
    Erkek
    Kelv1n bunu yazdı:
    fmk bunu yazdı:
    Kelv1n bunu yazdı:
    aspirin bunu yazdı:

Kelv1n bunu yazdı:

sen geldin burda bunu tartıştın eeee?? ne değişti değişen bir şey oldumu ne karşı taraf eet sana hak veriyorum dedi. nede senin fikirlerin değişti. Değişen bir şey olmadıgının farkındasın senin gözünde boş adam olabilirim.

gurur duyuyorum kendimle böyle boş tartışmalar içinde değilim. yaşama sebebin olan İdeolojilerinle başbaşa kalman dileğiyle

selam ve dua ile (f)

:) aynı düşünceyi paylaşan bir kac arkadasla tanıstık belkıde düşüncelere bir kaç yeni beğin daha eklendi sence bir kaç saatlik forum sohbetinde bundan daha iyi bir kazanc sağlaya bilirmiisn düşünce adına

ve senin düşüncelerinede yani bu tür işleri boş görmenede saygı duyuyorum

Eğer İnsanlar benimle aynı şeyleri düşünüyorsa bir yerlerde yanlış yaptım demektir
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HULALOT
    HULALOT's avatar
    Erkek
    TOPUNU AQ HEP Sİ BİZE DÜŞMAN YA

DEME ÖYLE BÖYLE BİR SÖZ ,ERKEKSEN SENDE SÖYLE BÖYLE BİR SÖZ!!!
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cagatay09
    cagatay09's avatar
    Erkek

her insan idolojilerine sahip cikar kimi sessizce kimiside ses getirerek. fakat sunuda unutmamaliyiz ki tüm idolojiler önyargi engeline takılmamali. yani benimsediginiz hipotezleri önyargilariniza alet etmeyin:) karsi insanin elestirileri baskasi tarafindan elestirilebilir. ama onun benligine hakaret ederse elestirisinde iste o orada düsünce   degil düsmanliga kesilmis olur:) bazilarinin amaclari düsüncelerini kabul ettirmek oldugunda inanin icler acisi bir duruma düsüyoruz. düsünceyi kabul ettirme degil. o düsüncelerin evrensel ahlak evrensel düzen süzgecinden gecirerek dogru olan yanlis olani göstermektir bence. böyle belkide en önyargili oldugunuz düsünceden bile cok güzel bilgilen yasantilar edinerek isinize yarar birikimler elde etmis olursunuz. böylece bir kisi degil herkes kazanmis olur. kisaca biz yani muridler kazanmis olur..

dipnot: hitlerin yahudi soykırımı yaptiga falanda inanmiyorum. bazi celiskiler var okudugum arastirdigim seylerin icinde. bu isin baska boyutlari var eminim.

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hayal
    hayal's avatar
    Dişi
    cagatay09 bunu yazdı:

her insan idolojilerine sahip cikar kimi sessizce kimiside ses getirerek. fakat sunuda unutmamaliyiz ki tüm idolojiler önyargi engeline takılmamali. yani benimsediginiz hipotezleri önyargilariniza alet etmeyin:) karsi insanin elestirileri baskasi tarafindan elestirilebilir. ama onun benligine hakaret ederse elestirisinde iste o orada düsünce   degil düsmanliga kesilmis olur:) bazilarinin amaclari düsüncelerini kabul ettirmek oldugunda inanin icler acisi bir duruma düsüyoruz. düsünceyi kabul ettirme degil. o düsüncelerin evrensel ahlak evrensel düzen süzgecinden gecirerek dogru olan yanlis olani göstermektir bence. böyle belkide en önyargili oldugunuz düsünceden bile cok güzel bilgilen yasantilar edinerek isinize yarar birikimler elde etmis olursunuz. böylece bir kisi degil herkes kazanmis olur. kisaca biz yani muridler kazanmis olur..

dipnot: hitlerin yahudi soykırımı yaptiga falanda inanmiyorum. bazi celiskiler var okudugum arastirdigim seylerin icinde. bu isin baska boyutlari var eminim.

yaw ağzına sağlık sen neredeydin düşman olduk biz birbirimize:))

görünüşte herkes insandır...
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    fmk
    fmk's avatar
    Erkek
    cagatay09 bunu yazdı:

fühlerin en büyük hedeflerinden biride musevileri dünyadan kazımaktı masonlara düşmandı lojaları hep kapattırdı yahudi ve masonları katletti tapınak şovalyeleri diye bilinen batikan köpeklerinide tanımadı ve onlarıda düşman ilan etti adam dünya düzenine karşı çıkan herkese düşmandı ama başaramadı bu şerefzizler yönetimi ele aldılar ve dünya şimdi bu halde hala neyi görmek istemiyorsunuz anlamıyorum

Toplam Hit: 14120 Toplam Mesaj: 133