folder Tahribat.com Forumları
linefolder Derin Konular
linefolder Şu Almanların Terbiyesizliğine Bakın...

Şu Almanların Terbiyesizliğine Bakın...

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    xtlan
    xtlan's avatar
    Dişi
    dun ana haberde cikti zaten bu haber.cocuk konustu bana kotu muamele ve kotu soz soylemiyorlar cok iyi bakiliyorum vs diye.

"Toros dağlarının tepelerinde tek bir Türkmen evinin bacası tüter halde kalmış ise, ben bu milletten umudumu kesmem, bayrağımı göğsüme sarar, milletimin istiklali uğruna ölürüm. Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK"
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    dikdatoraa
    dikdatoraa's avatar
    Erkek
    fmk bunu yazdı:
    -----------------------------
    senin ülkenede almanlar gelse yerleşse alman mahalleri kursalar her yere kilise dikseler senin örf ve adetlerine ters düşseler piyasayı öldürseler onların yüzünden işsiz kalsan anarşi yapsalar toplu olarak türkleri türkiyede dövseler sende kendi ülkende alman düşmanı olurdun olaya objektif bakın bence adamlar haklı dağdan gelip bağdakini kovmayalım bu arada bakın tarihe almanlar asla bize düşman olmamıştır en kötü günümüzde dahi yanımızda olmuşlardır böyle bır dostu 2. dünya savasında biz sattık asıl hayınlıgı bız onlara yaptık buna ragmen hala bıze dostlardır.
    arkadaşım onlar almanyanın işçi göçü isteğiyle gitmiş insanlardır yani almanya bir zamanlar işçi gücüne ihtiyaç duydu ve anlaşmayla gittiler yani zorla gidip yerleşmedik ve eğer işçi istiyorsa gelen işçilerin din örf ahlak kurallarını yaşatmak ve saygı duymak zorundadıralmanya oraya giden işçileri kendisi toplu bir yere oturtmuştur ve türklerin almanları dövdüğü filan yok bi halt bilmiyon sıkıyon işte sence alman polisi böyle bir şeye izin verir mi? ayrıca almanya bizi sevdiği için değil sadece kendi çıkarlarına uygun olduğu için bizim müüttefiğimiz olmuştur 2 dünya savaşında da satma diye bir şey  yok canım o savaşa girecek durumda değildik ve girmeedik durum bundan ibarettir ama sonradan giden türklerle oradaki türk sayısı biraz daha fazlalaşmıştır bu insanların oraya gitmesi de önceki işçi göçünün bi getirisidir

yenilmenin acısını yaşamadan kazanmanın zevkine hiç bir zaman varamazsınız... mağlubiyet son derece motive edicidir dibe vurduğunuzda en tepeden başka gidecek yeriniz kalmaz.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    fmk
    fmk's avatar
    Erkek
    hayal bunu yazdı:

fmk bunu yazdı:
    alman formunda soyle bır konu acıldıgını var sayın bakın şu türklerin terbiyesliğne tatile giden 13 yaşındaki alman kızına tecavüz etmişler deseler ordada bır suru ınsan bılıp bılmeden türkler hakkında konuşur dediğim gibi üç beş şerefsizin yaptıklarını ulusa mal etmeyin hayal sende cok hayalcisin bence bana biraz kanıt veya tarih bilginle konuşsan belki söylediklerini dikkate alırım ama konuşmalarından hayalci genç dinamik lise çağlarında gibi geliyorsun
    -----------------------

evet hayallerim var iyiki de va

unutma kurtuluş savaşı yıllarında ne kadar fakir bir millrt olduğumuzu o zamanlarda zaferin bizim olması da hayaldi

yine hayal kuruyorduk hayaller gerçek oldu o yokluk döneminde komutanların bile ateş hattına girdiği

o yıllarda herşey hayaldi ama biz türkler hiç bir ulusa benzemeyiz

bizim kanımız deli akar

mikemal için ne diyorlardı o dönemlerde düşmanlarımız bu adam çılgın diyorlardı

o çılgın bir milletin kaderini değiştirdi

saygıyla atamın önünde eğiliyorum.. HaYaL...

bir konuda anlamamakda ısrar ediyorsun mesele ısrkcılık değil her ırk kendi milleti ve geçmişi ile övünür fakat bunu fazla abartmamak gerekli. biz kurtuluş savaşında sadece o beğenmediğimiz yeni devlet olmuş yunanlılar ile savaştık destan yazmadık birde mezar taşlarıyla bu kadar çok övünen bizden başkası olamaz sanırım . dünya ortada hesaplar az çok artık herkes tarafından biliniyor ve biz bu hesapların içinde kendimizi ne kadar çok güçlü ülke sansakda kimsenin bizi iplediği yok dünya medyasında hakkımız olan kötü ünü elde ettik helal olsun bize mesele taaa nerelere kadar uzandı asıl mevzu dediğim gibi almanlar şu anki devletler arasında en samimi dost olan ülkedir bize karşı . ve asla arkamızdan vurmamıştır satmamıştır ve her zaman desteklemişlerdir kendi dindaşlarımız dahi (araplar) bize hainlik yapmışlardır .

Eğer İnsanlar benimle aynı şeyleri düşünüyorsa bir yerlerde yanlış yaptım demektir
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    fmk
    fmk's avatar
    Erkek
    dikdatoraa bunu yazdı:
    fmk bunu yazdı:
    senin ülkenede almanlar gelse yerleşse alman mahalleri kursalar her yere kilise dikseler senin örf ve adetlerine ters düşseler piyasayı öldürseler onların yüzünden işsiz kalsan anarşi yapsalar toplu olarak türkleri türkiyede dövseler sende kendi ülkende alman düşmanı olurdun olaya objektif bakın bence adamlar haklı dağdan gelip bağdakini kovmayalım bu arada bakın tarihe almanlar asla bize düşman olmamıştır en kötü günümüzde dahi yanımızda olmuşlardır böyle bır dostu 2. dünya savasında biz sattık asıl hayınlıgı bız onlara yaptık buna ragmen hala bıze dostlardır.
    arkadaşım onlar almanyanın işçi göçü isteğiyle gitmiş insanlardır yani almanya bir zamanlar işçi gücüne ihtiyaç duydu ve anlaşmayla gittiler yani zorla gidip yerleşmedik ve eğer işçi istiyorsa gelen işçilerin din örf ahlak kurallarını yaşatmak ve saygı duymak zorundadıralmanya oraya giden işçileri kendisi toplu bir yere oturtmuştur ve türklerin almanları dövdüğü filan yok bi halt bilmiyon sıkıyon işte sence alman polisi böyle bir şeye izin verir mi? ayrıca almanya bizi sevdiği için değil sadece kendi çıkarlarına uygun olduğu için bizim müüttefiğimiz olmuştur 2 dünya savaşında da satma diye bir şey  yok canım o savaşa girecek durumda değildik ve girmeedik durum bundan ibarettir ama sonradan giden türklerle oradaki türk sayısı biraz daha fazlalaşmıştır bu insanların oraya gitmesi de önceki işçi göçünün bi getirisidir
    bi bok bilmeden sıkıyorsun demişsin o almanları döven türkler arasında bende vardım geçmiş senelerde .... işci gücü demişsin piyasada olmadığın ve iş dünyasının neler getirdiğini bilmeden sen atıp tutyorsun örneğim türkiyede türk gençleri işsiz gezerken işverenler vasıf gerektirmeyen yerlerde azeri , romen,tatar felan çalıştırırlar neden çünkü daha ucuz onların yüzünden seninde ekmeğin elden gitseydi sende onlara düşman olurdun . neyse bu konu uzar ama biraz karşımda dengeli dursanız sağlam bir fikir alış verişi tarzında tartışma olur ama nerde...

Eğer İnsanlar benimle aynı şeyleri düşünüyorsa bir yerlerde yanlış yaptım demektir
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    8mm
    8mm's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

Hoca arap satar sen araba ne bakıyorsun.

Kimse sana özgürlük veremez. Kimse sana eşitlik veya adalet veya başka birşey veremez. Eğer adamsan, sen alırsın. 8mm@tahribat.com
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tabela Fatihi
    kaygusuz
    kaygusuz's avatar
    Erkek

turku turk korur türkün tek dostu türktür avrupanın a.q ingilizmiş arapmış almanmuş hollandmış franszmş abdymiş hepsi düşmanbirde bu almanların amacını herkes biliyor 1 milyona yakın türk insanını sınır dışı etmek için bahaneler bulmak amaçları

edit: az önce bi haber okudum avusturyada çeçenlerle vatandaşlarımız çatışmış 6 türk insanı yaralanmış yani yine diyorum türkün türkten başka dostu yok hani bu çeçenler müslümandı şerefszler 

Aldananlar aldanmaktan zevk aldıkları için hile ortaya çıkmıyordu Tolstoy
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    fmk
    fmk's avatar
    Erkek

ÇANAKKALE SAVAŞINDA osmanlılının bir adte bile deniz altısı yok ve osmanlı donanması perişan durumda düşman kuvetlerin 6 adet deniz altısı buaza geçit vermiyor bazen günde 4 osmanlı deniz altısını batırıyorlar çok geçmeden yardım almanlardan geliyor 2 adte deniz altı ile düşmanların 6 deniz altısını batırıyor. cepheler arası hücum savaşında ağır makinalı tüfekler osmanlıların tüm taruzlarını yok ediyor adete insan  biçiyorlar düşman kuvetleri ise zorlanmadan osmanlı cephelerini ele geçiriyorlar yardım gene almanlardan geliyor ve 120 adte ağır  makinalı tüfeği operotörleri ile birlikte osman lı hibesisine veriyorlar. sence 2. dünya savaşında çanakkale geçilseydi almanların ne zararı olurdu söyleyim hiç bir zararları olmazdı peki ya neden yardım ettiler. 

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hayal
    hayal's avatar
    Dişi
    fmk bunu yazdı:

ÇANAKKALE SAVAŞINDA osmanlılının bir adte bile deniz altısı yok ve osmanlı donanması perişan durumda düşman kuvetlerin 6 adet deniz altısı buaza geçit vermiyor bazen günde 4 osmanlı deniz altısını batırıyorlar çok geçmeden yardım almanlardan geliyor 2 adte deniz altı ile düşmanların 6 deniz altısını batırıyor. cepheler arası hücum savaşında ağır makinalı tüfekler osmanlıların tüm taruzlarını yok ediyor adete insan  biçiyorlar düşman kuvetleri ise zorlanmadan osmanlı cephelerini ele geçiriyorlar yardım gene almanlardan geliyor ve 120 adte ağır  makinalı tüfeği operotörleri ile birlikte osman lı hibesisine veriyorlar. sence 2. dünya savaşında çanakkale geçilseydi almanların ne zararı olurdu söyleyim hiç bir zararları olmazdı peki ya neden yardım ettiler. 

çanakkale savaşında bizim dostumuz ona bakarsan yeni zelandalılar...

görünüşte herkes insandır...
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    fmk
    fmk's avatar
    Erkek
    hayal bunu yazdı:
    fmk bunu yazdı:

:) anlamadım ?

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yasin_55
    yasin_55's avatar
    Erkek
    hayal bunu yazdı:

bak burda sonuna Hayal yazmamışsın .. Hayal

Toplam Hit: 14128 Toplam Mesaj: 133