folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder "Tahribat Türkçe Konuş" Kampanyası

"Tahribat Türkçe Konuş" Kampanyası

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    garga
    garga's avatar
    Erkek

yanliz anlasilmasin ben kampanya boktan, sacmaliyorsunuz demiyorum, desteklerimde gerekirse.

ama!

burda turkce yazip, sokaga cikip "vay a.q., hay a.q." "nassin janem?" "OLM tahribatta manyak bi ortam var, takiliyoruz... herkes cok qral vallaha billaha" gibisinden konusulmayacak mi? cunku orasi sokak...

millet foruma yaziyor, nasilki sokakta pek tinlamiyorsa, adamin (hepimizden bahsediyorum) gelip burdada tinlamamamis olmasi gayet normal bence. orasi sokak burasi forum.

kitap yazarsin, adam gibi turkcene ozen gosterirsin...

yeri geliyor, de, da eklerinde bile ayrimi yazilacak birliktemi yazilacak onu bile aklima takiyorum, yani ben kendimce dikkat etmeye calisiyorum zaten, ama yeri geldimi "wayy, manyak oluyoreee" de yaziyorum.

bilmem anlatabildimmi.

bence bir bolum acin, tahribatta dil bilgisi hatasi, anlam hatasi iceren mesajlari, (postlari :P) cok belirgin olanlari orda afise edip dogrusunu duzeltin. o zaman ilgi ceker bu konu

anca gidersin...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kreston
    Kreston's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

İçinizden geldiği gibi yazınca ortaya güzel bişey çıkmıyo. Çünkü çoğunuz seviyesiz insanlarsınız. Bi bok bildiğiniz yok her konuda işin ustasıymış gibi atıp tutuyosunuz. O yüzden hiç kasmayın. Adam olsanız zaten Türkçeyi düzgün kullanırdınız.

Zimbabwe
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    u235
    u235's avatar
    Erkek
    nu_metal bunu yazdı:
    -----------------------------
    Alpn bunu yazdı:
    nu_metal bunu yazdı:

ben türkçenin iyi bir dil olduguna inanmıyorum
    içinde anlatım bozuklugu olan dil ne kadar iyi olabilir

AHUHUZUHAUSDUHASD heralde dinlediin müzikler kafanı bulandırmış beyinfalan kalmamış:|

ne diosun ya yanlıs yada dogru bu benıiiim düsüncem sana noluo sana kim verio böle konusma hakkını sölesene
    istediğimide dinlerim ayrıca senin yorum yapma lüksün yok

Türkcenin iyi bir dil olduğuna inanmıyorumuş pea :/

Sana bu yorumu yapma lüksünü kim veriyor

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cold-m4
    cold-m4's avatar
    Erkek
    maganda bunu yazdı:
    baştan kaybettik bu kampanyayı 10 tane üyenin takma isimlerine (nıcklerıne) bakın kaç tanesi türkçe ?

hacım ben derdimi anlatamıyorum galiba, ben Allah değilim, bişey söylediğim anda herşey değişecek değil.

ben öneride bulunuyorum; ÖNERİ!

eğer destek çıkanlar olursa o yönde teşvik edici çalışmalar yapılabilir diyorum,

yoksa demiyorum ki tamam bundan sonra herkes Türkçe konuşacak hiçbi ing kelime olmayacak vs vs :|

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    garga
    garga's avatar
    Erkek
    Kreston bunu yazdı:

İçinizden geldiği gibi yazınca ortaya güzel bişey çıkmıyo. Çünkü çoğunuz seviyesiz insanlarsınız. Bi bok bildiğiniz yok her konuda işin ustasıymış gibi atıp tutuyosunuz. O yüzden hiç kasmayın. Adam olsanız zaten Türkçeyi düzgün kullanırdınız.

bir forumda turkceyi duzgun kullanmanin, adamlikla bir alakasi oldugunu dusunmuyorum.

anca gidersin...
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    efrasyap
    efrasyap's avatar
    Erkek

İyi fikir.

Türkçeyi gerektiği ggibi konuşup kelimelerin doğru ve ağırdan çıkmasını sağlayalım.

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    lordvader89
    lordvader89's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    Armigerovs bunu yazdı:

Hatta avatarımın altındaki beni temsilen yazan 'MUSİC SHARER' kısmını şuan değiştirip MÜZİK PAYLAŞIMCISI yapıyorum.devrimler CHE AVEGURE ile başlarmış dimi :D

EDİT : profilimde son 2 gündür değişiklik yapamıyorum sebebini bilen varmı bu işin ?

CHE AVEGURE nedir hocam ben oraya takıldım kaldım yarım saatdir düşünüyorum ama CHE AVEGURE nedemek çıkaramadım :S
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AntiOksidan
    AntiOksidan's avatar
    Erkek
    Kreston bunu yazdı:

Sen adam değilsiniz dediğin adamların 10da biri kadar adam olsan bu mesajı yazmazsın,kendini çok beğenmiş,fiat tempra kılıklı insan.
    Not: Çor-çocuk gibi yarası olan gocunur diye cevap yazabilirsin istersen.Seviyeliyim deyip bir bok bilmiyorsunuz diyor bir de.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cold-m4
    cold-m4's avatar
    Erkek
    Kreston bunu yazdı:

hocam seviyemizi ölçmek sana mı kaldı?

herkes elinden geldiği kadarıyla bilgisini paylaşıyor burada, eğer varsa senin de bildiğin arada bi foruma uğra da birşeyler yaz biz de görelim bakalım engin bilgini..

ben sana senin bize verdiğin tepkiyi vermeyeceğim, uğraşırsan seviyeni yükseltebilirsin, kendini bişey sanıp da olduğun yerde saymamalısın bence ;) 

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    efrasyap
    efrasyap's avatar
    Erkek
    Kreston bunu yazdı:

Bunları yazarken bir çok yazım hatası yapmış bir  olarak sen ne olursan ol Türkçeyi iyi konuşamazsın.Kendini kasmışsın Türkçeye uygun 2 cümle oluşturmaya çalışmışsın.İnsanların seviyesini(!)ukalaca belirlemekte sanırım senin işin değil.
Toplam Hit: 20995 Toplam Mesaj: 174