folder Tahribat.com Forumları
linefolder Gündem - Güncel Konular
linefolder Bedelli Askerlik 25 Yaş 15 Bin Tl 25 Gün Askerlik

Bedelli Askerlik 25 Yaş 15 Bin Tl 25 Gün Askerlik

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek

'Kamuda ve özel sektörde çalışanlar, askerlik hizmeti noktasında müracaat etmeleri durumunda bu kanun kapsamında değerlendirilecek. Ve kendileri ücretsiz izinli sayılacaklardır. Yani iş akitleri fesih olmayacaktır' dedi

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    dcpromo
    dcpromo's avatar
    Erkek

la hocalar ayarlayak bişiler topluca yırt dışı çıkak bi eve doluşak yurt dışı muhabbetine askerlik işini halledek ? olma mı :D 

next next next install
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ArduouS
    ArduouS's avatar
    Erkek
    PanxeR bunu yazdı

'Kamuda ve özel sektörde çalışanlar, askerlik hizmeti noktasında müracaat etmeleri durumunda bu kanun kapsamında değerlendirilecek. Ve kendileri ücretsiz izinli sayılacaklardır. Yani iş akitleri fesih olmayacaktır' dedi

bu isteyen tazminatını alabilecek anlamına mı geliyor ?

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SENAR1ST
    SENAR1ST's avatar
    Erkek

1 ay olmasına kendi adıma sevindim, bir ay boyunca yıllardır aynı olan ortamımdan ayrılıcam ve askerlik denen gezegeni görmüş olucam. 

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zeybekustasi
    zeybekustasi's avatar
    Erkek
    ArduouS bunu yazdı
    PanxeR bunu yazdı

bu isteyen tazminatını alabilecek anlamına mı geliyor ?

edit.

bilgim net değil haber siteleri olurda diyor olmaz da ditor

zeybekustasi tarafından 18/Tem/18 12:40 tarihinde düzenlenmiştir

https://www.youtube.com/watch?v=WC3-71NKwPw
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek

hocalar fesih olmayan yerden ne tazminati alacaksiniz işiniz bozulmuyor izinde gözükeceksiniz iyi yani işsiz kalmıycaz kötü yani ben askere gidersem 4-5 yıllık tazminat alacaktim alamiycam

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ArduouS
    ArduouS's avatar
    Erkek
    PanxeR bunu yazdı

hocalar fesih olmayan yerden ne tazminati alacaksiniz işiniz bozulmuyor izinde gözükeceksiniz iyi yani işsiz kalmıycaz kötü yani ben askere gidersem 4-5 yıllık tazminat alacaktim alamiycam

ben tazminat alırsam yaparım bedelliyi, yoksa ne anlamı var zaten en zor yanı olan 1 aylık kısmını yapıcaz hem 15k ödiyecez, hemde 6 yıldır çalıştığım yerde tazminatım kalacak onu hiç alamayacağım. İsteyen istediği gibi seçebilse alıp almama olayını yapacaktım, ama bu şekilde hiç bir anlam ifade etmiyor benim için.

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek
    ArduouS bunu yazdı
    PanxeR bunu yazdı

ben tazminat alırsam yaparım bedelliyi, yoksa ne anlamı var zaten en zor yanı olan 1 aylık kısmını yapıcaz hem 15k ödiyecez, hemde 6 yıldır çalıştığım yerde tazminatım kalacak onu hiç alamayacağım. İsteyen istediği gibi seçebilse alıp almama olayını yapacaktım, ama bu şekilde hiç bir anlam ifade etmiyor benim için.

benim durumda böyle şuanda fakat 2yıllık mezunum 4 yıllık açıktan devam ediyor bide okula para ödüyorum sürekli uzun dönem gitmemek için verir kurtulurum tazminatın yok olması çok büyük hayal kırıklığı tabiki :(

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    OdiN
    OdiN's avatar
    Erkek

haberlere falan baktım ama eğitim durumu falan yazmıyor herkes için mi geçerli yoksa lise mezunu, orta okul mezunu gibi durumlar var mı? Bilgisi yada fikri olan var mı?

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Böcüklerin Efendisi
    krypt
    krypt's avatar
    Erkek

Peki üni ne olacak. Bir ay askere gitmek için 6 ay okulu mu donduracak millet?

while (1<2)
Toplam Hit: 392260 Toplam Mesaj: 761
bedelli askerlik