folder Tahribat.com Forumları
linefolder Gündem - Güncel Konular
linefolder Bedelli Askerlik 25 Yaş 15 Bin Tl 25 Gün Askerlik

Bedelli Askerlik 25 Yaş 15 Bin Tl 25 Gün Askerlik

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Daniel-Koo
    Daniel-Koo's avatar
    Erkek

9 ekimde şubede tüm işlemlerimi hallettim, eve geldim yoklama oldum. perşembe günü de aile hekimine gittim bitirdim üç yeşili aldım. :D 

allah sabır versin şu an bekleyenlere. kıyametten önce her şeyimi halletmişim amk ksajdlfdsjkadklsflkghlslfaksdlsa

ne diyon?
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    emnimax
    emnimax's avatar
    Erkek

Arkadaslar benim aile hekimi memlekette ben ikameti almadım buraya sisteme kayıt oldum ama aile hekimi olarak memlekette ki çıkarıyor ben simdi napmalıyım bir tek muayene içinde memlekete gitmek cok salakca geliyor hiç basına gelen oldumu boyle birşey yada duyan!?

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    blackstone_tr
    blackstone_tr's avatar
    Erkek
    emnimax bunu yazdı

Arkadaslar benim aile hekimi memlekette ben ikameti almadım buraya sisteme kayıt oldum ama aile hekimi olarak memlekette ki çıkarıyor ben simdi napmalıyım bir tek muayene içinde memlekete gitmek cok salakca geliyor hiç basına gelen oldumu boyle birşey yada duyan!?

aile hekimini bulundugun yere taşı benim sistemde Hiiiç aile hekimi çıkmıyordu askerlik şubesine yakın biyere taşıdım işimi hallettim şuan o hekimde duruyorum

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    emnimax
    emnimax's avatar
    Erkek

Hocam o işlem belli bir günde yapılıyor ve o günde şuan geçti şuan yapabilirmiyim sen nasıl yaptın? 

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    enesshn18
    enesshn18's avatar
    Erkek
    emnimax bunu yazdı

Hocam o işlem belli bir günde yapılıyor ve o günde şuan geçti şuan yapabilirmiyim sen nasıl yaptın? 

Hocam kaydini alditmak istedigin  yerin ilce saglik mudurlugunu ara durumu anlat aile hekimini aninda sistemden degistiriyorlar. Ben bir gunde 3 kez degistirdim 

barmak bassak olurmu gadasını aldığım :D
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zeybekustasi
    zeybekustasi's avatar
    Erkek

Benim yoklamam varmış doktora gitmeme gerek yokmuş. 

E devlette nereye bakmam gerekiyor. Hiç bi yerde başvrunuz OK yazdığını görmedim.

https://www.youtube.com/watch?v=WC3-71NKwPw
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LynXMaSTeR
    LynXMaSTeR's avatar
    Erkek
    zeybekustasi bunu yazdı

E devlette nereye bakmam gerekiyor. Hiç bi yerde başvrunuz OK yazdığını görmedim.

onu ben de bulamadım.

goo.gl/qBNZmW
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    herlocksholmes
    herlocksholmes's avatar
    Erkek
    LynXMaSTeR bunu yazdı
    zeybekustasi bunu yazdı

onu ben de bulamadım.

Benim de tecilden dolayi yoklama vardi, kagidi verirken edevletten celp donemini takip edeceksiniz dediler. O kadar. Baska bir seye gerek yokmus.

bunu da buraya birakayim:

kaynak: http://www.asal.msb.gov.tr/Duyuru/bedelli-askerlik-celp-duyurusu

3.link

herlocksholmes tarafından 29/Eki/18 12:37 tarihinde düzenlenmiştir

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    emnimax
    emnimax's avatar
    Erkek
    enesshn18 bunu yazdı
    emnimax bunu yazdı

Hocam kaydini alditmak istedigin  yerin ilce saglik mudurlugunu ara durumu anlat aile hekimini aninda sistemden degistiriyorlar. Ben bir gunde 3 kez degistirdim 

Hocam valla çok saolasın cidden dün geceden beri bunu düşünüyorum rüyalarıma girdi o derece,

en son askerlik şubesine gidip durumu anlatıp hastaneye kendim gidip yaptırsam olmaz mı diye soracaktım,

bu dediğin çok makbule geçti, saol var ol hocam bi gün karşılaşırsak bi yerde sana bi tatlı borcum olsun ;)

@zeybekustasi ve @LynXMaSTeR

hocam bana çıktı birlikte gittiğimiz 2 arkadaşa çıkmadı ben muayene olalı olmus 9 yıl onlara ise 5 er yıl o yüzden eski olanı tekrar muayeneye gonderiyorlar,

yani size gerekmediyse eğer sizin sistemde menude cıkmaz gerekenlerde çıkıyordur diye düşünüyorum.

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LynXMaSTeR
    LynXMaSTeR's avatar
    Erkek
    emnimax bunu yazdı
    enesshn18 bunu yazdı
    emnimax bunu yazdı

Hocam valla çok saolasın cidden dün geceden beri bunu düşünüyorum rüyalarıma girdi o derece,

en son askerlik şubesine gidip durumu anlatıp hastaneye kendim gidip yaptırsam olmaz mı diye soracaktım,

bu dediğin çok makbule geçti, saol var ol hocam bi gün karşılaşırsak bi yerde sana bi tatlı borcum olsun ;)

@zeybekustasi ve @LynXMaSTeR

hocam bana çıktı birlikte gittiğimiz 2 arkadaşa çıkmadı ben muayene olalı olmus 9 yıl onlara ise 5 er yıl o yüzden eski olanı tekrar muayeneye gonderiyorlar,

yani size gerekmediyse eğer sizin sistemde menude cıkmaz gerekenlerde çıkıyordur diye düşünüyorum.

ben muayeneyi sene başında yaptırmıştım, o yüzden tekrar muayane gerek yok dedi. bi tebligat kağıdı verdi, orda asal.gov.tr den takip edebilirsiniz felan diyor.

e-devlette göremicez sanırım, siteden takip etmek gerekli

goo.gl/qBNZmW
Toplam Hit: 391891 Toplam Mesaj: 761
bedelli askerlik