folder Tahribat.com Forumları
linefolder Gündem - Güncel Konular
linefolder Bedelli Askerlik 25 Yaş 15 Bin Tl 25 Gün Askerlik

Bedelli Askerlik 25 Yaş 15 Bin Tl 25 Gün Askerlik

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yalnizturk
    yalnizturk's avatar
    Erkek

28 gün yasal olarak güvenceye alınmış durumda kimse bu sebepten çalışanını çıkaramaz ama yasal düzenleme olmasaydı bile kimse beni 28 gün yüzünden işinden atılacağına inandıramaz. 

Milletin derdi yıllık iznim ziyan olmasın. Bedelli dahi olsa temel eğitim şart. Zaten bence artık temel eğitim dışında askerliğin geri kalanı artık birşey ifade etmiyor en azından benim için.

Ey Türk, Titre ve Kendine Dön! Üstte mavi gök çökmedikçe, Altta yağız yer delinmedikçe, Kim bozabilir senin ilini ve töreni!.. Bilge Kağan
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tnrsk
    Tnrsk's avatar
    Erkek

Insanlarin hem para verip hem askere gitmek zoruna gidiyo ha teorik meorik egitim diyolar ama farketmez benimde zoruma giderdi 28 gun

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BenSen
    BenSen's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

-- DÜNYA HARBİ ADİL DEĞİL --

" EY ZENGİN OĞLU İNCİTME YAZIKTIR ANANI VER 15 BİN LİRANI FAKİR KURTARSIN VATANI "

syn admin bu yazıyı gördüysen rica ertsem konu açmam için bana yetki verirmisin bir sürü şey var ama sizinle paylaşamıyorum lütfen syn admin yazımı dikkate alınız.

///admin not. Hocam ne yazmak istiyorsan var olan alakali konulara yazabilirsin comezligin kalkana kadar. Manuel kaldiramiyorum 60 loginin varmis. Zaten bu tip konularda konu kalabaligi istemiyoruz, hazirda konu var iste yaz buraya.

Ne güzel demiş ”Dünyayı anlamak yetmez, onu değiştirmek gerekir.” (Karl Marx)
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Maldonado
    Maldonado's avatar
    Erkek

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kaan
    Kaan's avatar
    Erkek

Dünya harbi adil değil,

Bizler sabahlara kadar ülkeye ve insanlığa faydalı olmak için eşekler gibi çalışalım,

Elin çomar orospu çocuğu koyunu gelsin askerde izmarit toplayarak bizden daha milliyetçi olsun ve bize hain, korkak desin.

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Herbokolog
    KaptaN
    KaptaN's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

kimin lan bu :D:D

ben ücretli askerliği destekliyorum hatta bende ücretli askerlik yaptım gayet memnunum , vatanı korumak yada vatan için birşeyler yapmak sadece askerlikle olmuyor.

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ShockMan
    ShockMan's avatar
    Erkek
    muaythaist bunu yazdı

biz bundan alıp gitmiştik:

asker kol saati

Siz şundan alıp gidersiniz artık :P

bedelli asker kol saati

Bu Casio saatleri bildim bileli kullanır severim, ama böyle altın kaplamalı sarısını görmemiştim, gerçek mi o?

Net ortamı, tek tük de olsa iyi dostluklar sağlamışsa bile, vefasızlığı ile ünlüdür..!
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    herlocksholmes
    herlocksholmes's avatar
    Erkek
    BenSen bunu yazdı

-- DÜNYA HARBİ ADİL DEĞİL --

" EY ZENGİN OĞLU İNCİTME YAZIKTIR ANANI VER 15 BİN LİRANI FAKİR KURTARSIN VATANI "

syn admin bu yazıyı gördüysen rica ertsem konu açmam için bana yetki verirmisin bir sürü şey var ama sizinle paylaşamıyorum lütfen syn admin yazımı dikkate alınız.

kafan guzelmis kardes, gule gule kullan.

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    LhaNeT
    LhaNeT's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

28 gün olayı şart koşulursa o zaman eski dönem bedellileri de askere alınsın amk :D

Büyüklük odur ki hiç kimseye iltifat etmeyeceksin, hiç kimseyi aldatmayacaksın, memleket için gerçek ülkü neyse onu görecek, o hedefe yürüyeceksin. Herkes senin aleyhinde bulunacaktır. Herkes seni yolundan çevirmeye çalışacaktır. İşte sen bunda karşı koyuşları yok eden olacaksın. Önüne sayılamayacak güçlükler yığacaklardır. Kendini büyük değil küçük, zayıf, araçsız, hiç sayarak, kimseden yardım gelmeyeceğine inanarak bu güçlükleri aşacaksın. Ondan sonra sana "büyüksün" derlerse, bunu diyenlere de güleceksin. Atatürk'ün Söylev ve Demeçleri, s. 112 - Zafer, zafer benimdir diyebilenindir. - Mustafa Kemal Atatürk 1881 - ∞
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HoLyCat
    HoLyCat's avatar
    Erkek
    KaptaN bunu yazdı

kimin lan bu :D:D

ben ücretli askerliği destekliyorum hatta bende ücretli askerlik yaptım gayet memnunum , vatanı korumak yada vatan için birşeyler yapmak sadece askerlikle olmuyor.

@WH0 nun götüne benziyor lan bu :)

🆃🅰🅷🆁🅸🅱🅰🆃.🅲🅾🅼
Toplam Hit: 392251 Toplam Mesaj: 761
bedelli askerlik