folder Tahribat.com Forumları
linefolder Gündem - Güncel Konular
linefolder Bedelli Askerlik 25 Yaş 15 Bin Tl 25 Gün Askerlik

Bedelli Askerlik 25 Yaş 15 Bin Tl 25 Gün Askerlik

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mavii
    mavii's avatar
    Erkek

Kesin değil ama muaf olma gibi bir durum var bu durumda yatırılan geri alınabiliyor mu nasıl oluyor bilgisi olan var mı?

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    dcpromo
    dcpromo's avatar
    Erkek
    WildWamqire bunu yazdı
    Wort bunu yazdı

1 aylık süre ile bedelli vurmadı bana aralık da tecil bitecek.Borçlarım var 12 ay gidemem askere hatta yakın zamanda da gidemem.Askerligin 3 ayı normal gerisi bedelliye dönecek diye söylentiler var siz ne düşünüyorsunuz.Kaçak durumuna düşünce ne gibi durumlar oluşuyor.

Otelde kalma, çevirmelere dikkat et  hiç bir şey olmuyor 

+

yoklama kaçağı durumunda bir miktar para cezası geliyor ben deyim 90 sen de 190.. Ben daha önce düştüm de 90 mı 190 mı ne ödedim tam hatırlamıyorum :) 200ü geçmez ama. 

next next next install
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mavii
    mavii's avatar
    Erkek
    mavii bunu yazdı

Kesin değil ama muaf olma gibi bir durum var bu durumda yatırılan geri alınabiliyor mu nasıl oluyor bilgisi olan var mı?

Askeriye ile görüştüm muaf olursan ya da vazgeçersen iptal edip paranı geri alabilirsin dedi 

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    coder2
    coder2's avatar
    Erkek

ASAL yoklama başvuru sayfası sabahtadır hata veriyor bundan dolayı sağlık ocağı rapor veremedi bana. Sizde açılıyor mu sayfa ? 

Önceleri Kızlar Utanınca Kızarırdı Şimdilerde Kızarınca Utanıyorlar..
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    affetmez
    affetmez's avatar
    Erkek

2. celpte gittim ve geçen cuma terhis oldum.

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Hermes
    abdullahazad
    abdullahazad's avatar
    Erkek

babam sağolsun, parayi yatırdım.

bizde aslan gibi 21 gün asker olacaz AYOL :P

az insan çok huzur.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek

bugun ayın sonu oldugundan çok yüklenme vardı arakdaşın işlemleri edevletten çok zor yaptık ama oldu.

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    darkroques61
    darkroques61's avatar
    Erkek

Yarın parayı yatırıp başvuru yapacağım ben de parayı ödemeye giderken edevletteki belge gerekli mi yoksa bedelli ücreti yatıracağım demek yetiyor mu kimlik ile ?

Kendine İyi Bak ..
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DaSpOnGe
    DaSpOnGe's avatar
    Erkek
    darkroques61 bunu yazdı

Yarın parayı yatırıp başvuru yapacağım ben de parayı ödemeye giderken edevletteki belge gerekli mi yoksa bedelli ücreti yatıracağım demek yetiyor mu kimlik ile ?

hocam asal başvuru formu (bedelli yapacağım aga ben formu e devletten aldığın) ve kimlikle git zaten elinde parayı görünce görevli bedelli diye anlıyor

gerçi adamlar işini biliyor ama her aldığın dekontta (3 tane olacak) kesinlikle ıslak kaşe imza olması gerekiyor

sonra yoklama, muayene başvurusu yap internetten (bu postu görürsen hemen şimdi gir yap o işlemi)

seni aile hekimliğine gönderecek

*** 55. sayfadaydı sanırım bi arkadaş yazmış allah ondan razı olsun. benim izmir buca da gözülüyordu aile hekimim kara kara düşünüyordum napacam diye. ilçe sağlık birimini aradım kuruma çağırdı hemen esenyurta aldım***

hepsini halledince

3 tane asal başvuru formu + 3 tane kaşe imzalı dekont + doktordan aldığın sağlık belgesi ile askerliğe gidiyorsun

bende burada kaldım işte sabah 6da işten çıkıp eve uğrayıp halıcıoğlu askerlik şubesine gidicem en seri orada yapılıyor çok fazla gişe var dediler

çünkü sistemde pazartesiden beri hiç bi yerde randevu alamadım umarım randevu yok diye sorun çıkarmazlar 

You think you've travelled far and never seen the stars :)))
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    darkroques61
    darkroques61's avatar
    Erkek
    DaSpOnGe bunu yazdı
    darkroques61 bunu yazdı

hocam asal başvuru formu (bedelli yapacağım aga ben formu e devletten aldığın) ve kimlikle git zaten elinde parayı görünce görevli bedelli diye anlıyor

gerçi adamlar işini biliyor ama her aldığın dekontta (3 tane olacak) kesinlikle ıslak kaşe imza olması gerekiyor

sonra yoklama, muayene başvurusu yap internetten (bu postu görürsen hemen şimdi gir yap o işlemi)

seni aile hekimliğine gönderecek

*** 55. sayfadaydı sanırım bi arkadaş yazmış allah ondan razı olsun. benim izmir buca da gözülüyordu aile hekimim kara kara düşünüyordum napacam diye. ilçe sağlık birimini aradım kuruma çağırdı hemen esenyurta aldım***

hepsini halledince

3 tane asal başvuru formu + 3 tane kaşe imzalı dekont + doktordan aldığın sağlık belgesi ile askerliğe gidiyorsun

bende burada kaldım işte sabah 6da işten çıkıp eve uğrayıp halıcıoğlu askerlik şubesine gidicem en seri orada yapılıyor çok fazla gişe var dediler

çünkü sistemde pazartesiden beri hiç bi yerde randevu alamadım umarım randevu yok diye sorun çıkarmazlar 

Eyvallah hocam askerlik tecilli yüksek lisanstan yoklamaya gitmiştim. Daha önce gidenler gitmiyormuş diye okudum..

Kendine İyi Bak ..
Toplam Hit: 391905 Toplam Mesaj: 761
bedelli askerlik