folder Tahribat.com Forumları
linefolder Gündem - Güncel Konular
linefolder Akepe'nin Son Çırpınışları ( 2. Peygamber Syn. R.T. Erdoğan )

Akepe'nin Son Çırpınışları ( 2. Peygamber Syn. R.T. Erdoğan )

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    1903
    1903's avatar
    Erkek

ben ne dedim az önce ? istediğin kadar icraat yaz.büyük harflerle yaz hatta.ATATÜRK'TEN SONRA EN ÇOK BÜYÜME AKP DÖNEMİNDE OLDU.diye.
    yine konu kömüre pirince gelicek.zira gelmişte : )

karadeniz yoluyla ilgili konuşanları anlamıyorum.kaç kere gittin sen o yoldan kardeşim ? karadeniz'in dağlarla çevrili olduğunu bilmiyor musun ? yol tabiki de sahile yapılacak.şaşırmamak elde değil ya : )

gücüne güç katmaya geldik.formanda ter olmaya geldik.Beşiktaş seninle ölmeye geldik BEŞİKTAŞ !
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Earcome
    Earcome's avatar
    Erkek

kaygusuz bunu yazdı:
    -----------------------------

abi siz niye 3-4 tane gözleri perdeyle örtülmüş dinle beyni yıkanmışlarla uğraşıyorsunuzki.

Atalarını düşünmeyip önüne geleni satan amerikancı müslümanlara değmezki. feytullah uyuşturmuştur uyanamazlarki.

dini kullanan bi tane parti bu zamana kadar amerikaya karşı duramamışki.duramazda köledirler.bırakın amerika abileriyle kucaklaşsınlar.

Başbakan memura, işçiye, taksiciye, bakkala, kahveciye, meyhaneciye, itfaiyeciye, gemiciye, işadamına, tüccara, tacire, gazeteciye, sana, bana kızdı.. Dedi ki.. Beni iktidara siz değil, milletim getirdi.. * * * Millet dediği ne ola ki?

bırakın biz tayibin milletinden olmayalım. biz özgür Türk genci olalım. böylesi daha güzel.

Sizlerin işigücü AMERİKA sebebi açık nasılki komünist bir kimse amerikayla neolursa olsun alıp veremediği varsa sizde ölesiniz farkyok amerikaya bağımlı olmayan onunla zıt düşün 1 devlet göster ALLAHAŞKINA benim beynimin yıkanmasına gerek yok ışı gördünmü sende anlarsın ama sende o ışığı görecek göz yok!!!

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    66albay
    66albay's avatar
    Erkek

Prometheus bunu yazdı:

elevator bunu yazdı:

üfürmüyor doğru söylüyor ..

Baykal mal varlığını açıklasın dediler baykalda dokunulmazlığa getirdi konuyu ..dokunulmazlığı kaldırın dedi.

onlarda sen önce mal varlığını açıkla bizde heryerdeki dokunulmazlığı kaldıralım dediler vs vs..

okadar temizse mal varlığını açıklasın baykal ..sadece antalyadaki arazilerini satsa tayyibi 3 defa satın alır boş boş konuşuyorsunuz.

diyorki birikimim vardı yatırım yaptım e tayyipte söylüyor bunu şimdi bunun tayyipten ne farkı kaldı?

dokunulmazlık asla kalkmaz buna kimse cesaret edemez.bazı aşiret üyeleri kaçakçılık ihaleye fesat karıştırma hepsini yapıyor .ve chpdede aşiret liderleri var her partide var. 100 150 bin oy kim cesaret edebilir ? ayrıca yargıda dokunulmaz onadamı dokunalım?akp nin heryerde kalksın dediğide bu zaten..

ikiside topu atıyor birbirine golü halk yiyor .. 

aklımın almadığı şey nasıl olurda dokunulmazlığın kaldırılacağına inanırsın?

sen bayağı bi üfürüyosun

yıllar önce açıkladı baykal

televizyonlarda çıktı haberler 100milyar (eski tl ile) parası vardı o aklımda kalmış dairesi arazisi aklımda kalmadı ama arşivlerden bakarsın

baykal sevdiğim bi adam değil buna rağmen arazisiyle değil ama hiç olmazsa karakteriyle birkaç kere satın alacağı çok adam var

chp yıllardır bağırıyo dokunulmazlıkalrı kaldırın diye

ara sıra tv izlesen illa denk gelirdin tabi samanyolu falan izliyosan sürekli bilemem

nerden çıkarıyosunuz böyle yalan açıklamaları haberleri bilmiyorum

YOK O ZAMAN EŞİNİZİN ÜZERİNE OLAN MALLARI DA AÇIKLAYIN DEMİŞLERDİ AMA DENİZ BAYKALdan bi ses gelmemişti

c farz , java sünnet, msdn kutsal kitaptır, f1 yardımcın olsun. Cumaya gittim dahada gelmem
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Earcome
    Earcome's avatar
    Erkek

1903 bunu yazdı:

ben ne dedim az önce ? istediğin kadar icraat yaz.büyük harflerle yaz hatta.ATATÜRK'TEN SONRA EN ÇOK BÜYÜME AKP DÖNEMİNDE OLDU.diye.
    yine konu kömüre pirince gelicek.zira gelmişte : )

karadeniz yoluyla ilgili konuşanları anlamıyorum.kaç kere gittin sen o yoldan kardeşim ? karadeniz'in dağlarla çevrili olduğunu bilmiyor musun ? yol tabiki de sahile yapılacak.şaşırmamak elde değil ya : )

Adamların nasıl bir anlayışı mantığı var bende çözemedim hayır ben enaz 2 yılda 1 giderim hiçbir aksilikle karşılaşmadım ama admlar hep o DOĞAN medyasının gösterdiği aaa burayı su basmış aa burda çamurvar aaa burda çöp var diyip o anki görünümü çekmesini keyifle izlediği ortada

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    1903
    1903's avatar
    Erkek

Prometheus bunu yazdı:

sen bayağı bi üfürüyosun

televizyonlarda çıktı haberler 100milyar (eski tl ile) parası vardı o aklımda kalmış dairesi arazisi aklımda kalmadı ama arşivlerden bakarsın

baykal sevdiğim bi adam değil buna rağmen arazisiyle değil ama hiç olmazsa karakteriyle birkaç kere satın alacağı çok adam var

ara sıra tv izlesen illa denk gelirdin tabi samanyolu falan izliyosan sürekli bilemem

:) chp önce yolsuzluk, terbiyesizlik, ahlaksızlık, saygısızlık yapanları korumayı bıraksın.öyle dokunulmazlıkların kalkmasını istesin.alevi vatandaşların katledilmesine olağan yaklaşan öymen, müslüman aleminin dini hassasiyetlerine saldıran sav, kaçak inşaata izin verdiği belgelerle net olan tekin...

sadece bunları yazıyorum.sebebi de chp'nin kurmay takımından olmaları.peki bunların cezası ne oldu biliyor musunuz ? ne cezası : ) hemen ertesi oturum da deniz baykal grup toplantısına bunları yanına alarak gitti.bunların yanındayım mesajı verdi.

peki şaban dişli'ye ne oldu bileniniz var mı ? başbakan'ı peygambere benzeten akp il başkanının ihraç edileceğini bileniniz var mı ?

ayinesi iştir kişinin.lafa bakılmaz...chp dokunulmazlığın kalkmasını ister mi istemez mi siz bu olaylardan bi sonuca varın...

gücüne güç katmaya geldik.formanda ter olmaya geldik.Beşiktaş seninle ölmeye geldik BEŞİKTAŞ !
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    66albay
    66albay's avatar
    Erkek

zumsuk bunu yazdı:

http://www.yaklasim.com/anasayfa/borc/dis_borc_tablo.htm

hocam kendi verdiğin tabloya bi bak bakalım kamunun  borcu ne kadar artmış

sonra bi zahmet o zaman ki ekonomik büyüklük kamu borcu oranı ile şu anki ekonomik büyüklük  kamu borcu oranını yazarsan bizlerde gerçekleri öğreniriz.

c farz , java sünnet, msdn kutsal kitaptır, f1 yardımcın olsun. Cumaya gittim dahada gelmem
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tekken'deki Eddy
    Prometheus
    Prometheus's avatar
    Homo

66albay bunu yazdı:

YOK O ZAMAN EŞİNİZİN ÜZERİNE OLAN MALLARI DA AÇIKLAYIN DEMİŞLERDİ AMA DENİZ BAYKALdan bi ses gelmemişti

az daha kıvırmak lazım iyi gidiyo =D

akplilerin eşlerine gelince eziliyolar baykalın karısı kızı lafa gelmezse olmaz

bir de "ses gelmemişti" deyimi ne ilginçtir öyle?

________ inspired by love and guided by knowledge _______
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Earcome
    Earcome's avatar
    Erkek

66albay bunu yazdı:

Prometheus bunu yazdı:

elevator bunu yazdı:

üfürmüyor doğru söylüyor ..

Baykal mal varlığını açıklasın dediler baykalda dokunulmazlığa getirdi konuyu ..dokunulmazlığı kaldırın dedi.

onlarda sen önce mal varlığını açıkla bizde heryerdeki dokunulmazlığı kaldıralım dediler vs vs..

okadar temizse mal varlığını açıklasın baykal ..sadece antalyadaki arazilerini satsa tayyibi 3 defa satın alır boş boş konuşuyorsunuz.

diyorki birikimim vardı yatırım yaptım e tayyipte söylüyor bunu şimdi bunun tayyipten ne farkı kaldı?

dokunulmazlık asla kalkmaz buna kimse cesaret edemez.bazı aşiret üyeleri kaçakçılık ihaleye fesat karıştırma hepsini yapıyor .ve chpdede aşiret liderleri var her partide var. 100 150 bin oy kim cesaret edebilir ? ayrıca yargıda dokunulmaz onadamı dokunalım?akp nin heryerde kalksın dediğide bu zaten..

ikiside topu atıyor birbirine golü halk yiyor .. 

aklımın almadığı şey nasıl olurda dokunulmazlığın kaldırılacağına inanırsın?

sen bayağı bi üfürüyosun

Olayı iyi bilmeyenler işte AKP nezaman dedi bunu CUMHURBAŞKANI seçiminden önce muhalefet nezaman CUMHURBAŞKANI seçimlerinden sonra herşey ortada

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tekken'deki Eddy
    Prometheus
    Prometheus's avatar
    Homo

1903 bunu yazdı:

:) chp önce yolsuzluk, terbi < ="editor/themes/simple/langs/tr.js" ="text/"> yesizlik, ahlaksızlık, saygısızlık yapanları korumayı bıraksın.öyle dokunulmazlıkların kalkmasını istesin.alevi vatandaşların katledilmesine olağan yaklaşan öymen, müslüman aleminin dini hassasiyetlerine saldıran sav, kaçak inşaata izin verdiği belgelerle net olan tekin...

sadece bunları yazıyorum.sebebi de chp'nin kurmay takımından olmaları.peki bunların cezası ne oldu biliyor musunuz ? ne cezası : ) hemen ertesi oturum da deniz baykal grup toplantısına bunları yanına alarak gitti.bunların yanındayım mesajı verdi.

peki şaban dişli'ye ne oldu bileniniz var mı ? başbakan'ı peygambere benzeten akp il başkanının ihraç edileceğini bileniniz var mı ?

ayinesi iştir kişinin.lafa bakılmaz...chp dokunulmazlığın kalkmasını ister mi istemez mi siz bu olaylardan bi sonuca varın...

tam beklediğim yaklaşım

cevaba tenezzül etmiyorum

farmville oynayayım da zamanım daha değerli geçsin

________ inspired by love and guided by knowledge _______
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tabela Fatihi
    kaygusuz
    kaygusuz's avatar
    Erkek

Earcome bunu yazdı:

kaygusuz bunu yazdı:

abi siz niye 3-4 tane gözleri perdeyle örtülmüş dinle beyni yıkanmışlarla uğraşıyorsunuzki.

Atalarını düşünmeyip önüne geleni satan amerikancı müslümanlara değmezki. feytullah uyuşturmuştur uyanamazlarki.

dini kullanan bi tane parti bu zamana kadar amerikaya karşı duramamışki.duramazda köledirler.bırakın amerika abileriyle kucaklaşsınlar.

Başbakan memura, işçiye, taksiciye, bakkala, kahveciye, meyhaneciye, itfaiyeciye, gemiciye, işadamına, tüccara, tacire, gazeteciye, sana, bana kızdı.. Dedi ki.. Beni iktidara siz değil, milletim getirdi.. * * * Millet dediği ne ola ki?

bırakın biz tayibin milletinden olmayalım. biz özgür Türk genci olalım. böylesi daha güzel.

Sizlerin işigücü AMERİKA sebebi açık nasılki komünist bir kimse amerikayla neolursa olsun alıp veremediği varsa sizde ölesiniz farkyok amerikaya bağımlı olmayan onunla zıt düşün 1 devlet göster ALLAHAŞKINA benim beynimin yıkanmasına gerek yok ışı gördünmü sende anlarsın ama sende o ışığı görecek göz yok!!!

bataklıkta ışık olmaz. birilerinin pohpohlamasıyla ışık olmaz.

amerikanın yarı sömürgesi olmuşuz 60 lardan beri.

tamam işte amerikayla kanka ol. reddetme işte.

Atatürk milletiyle  emperyalizme başkaldırarak bu ülkeyi kurdu. ve bağımsız bir devlet bıraktı. sömürgeye karşı durdu

bu dinci partiye karşı vatanını seven herkes uyarmalıdır bu kadar yeterli. o kadar çatlamana gerek yok.

gerçekler açıklandığı zaman çatlamanıza gerek yok. meydanı boş buldunuz tabi. zamanı geldiğinde kısık kısık sessizce söndüğünüzde görüşürüz. öyle 2003-2007 gibi artık para için koşma zamanı geçti. şimdi millet silkelenme zamanı geçiriyor.

Aldananlar aldanmaktan zevk aldıkları için hile ortaya çıkmıyordu Tolstoy
Toplam Hit: 23439 Toplam Mesaj: 225