folder Tahribat.com Forumları
linefolder Gündem - Güncel Konular
linefolder Akepe'nin Son Çırpınışları ( 2. Peygamber Syn. R.T. Erdoğan )

Akepe'nin Son Çırpınışları ( 2. Peygamber Syn. R.T. Erdoğan )

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    66albay
    66albay's avatar
    Erkek

kaygusuz bunu yazdı:
    -----------------------------

siz değilmisiniz bir olup alay etmeye kalkışan.bak hala terbiye vermeye kalkışıp kendini bi halt sanmaya çalışma becerisi taktiğiyle yaklaşıyorsun.

herşey denge olmuş size. Atatürkü idam etmeleri bile denge.Cumhuriyet kurulduktan sonra 1924 de vahdettin devlet başkanlarına yardım isteğinde bulunması bile denge metodu size göre...

vahdettine hain diyorum işbirlikçi mandacı diyorum zorunuza gidiyor..alay etmeye kalkışıyorsunuz sonrada vay efendim mağdur olduk haksızlık edildi süsü vermeye çalışıyorsunuz...

neyse. hiçbirşey değişmeyecek daha önce sizin gibi 50 kişi geldi hiçbiri  uyanmadı gafletten sizde uyanmayacaksınz..

yazdıklarım arasında yapmadığın bişey varmı. uydurdummu ben onları 

BEN SAĞ DUYULU Bİ CEVAP VEYA Bİ TEPKİ BEKLİYORUM ADMİNDEN    (HALA bekliyorum)

ayıp ya. tartışırız,inceden laf sokarız, farklı düşünebiliriz. ama hakaret başka

c farz , java sünnet, msdn kutsal kitaptır, f1 yardımcın olsun. Cumaya gittim dahada gelmem
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RETRET
    RETRET's avatar
    Erkek

3 gündür hastalıktan geberiyorum, günü boşa geçirmemek için kastırdım yataktan zeistgeisti seyrettim bu tartışmanız belgeselin üstüne iyi geldi, gerginlik ve kavganın dışında kalmaya;

ezilip halinden memnun olanlar (toz penbe gözlüklü mor g..lü hebele kelle kesim), ezilip halinden memnun olmayan isyan edenler (etkisiz cılız elemanlar) kümelerinden çıkarak çıkıp, ezilip halinden memnun olan ve halinden menmun olmayanları da memnun olmaya çağıran kesimi tokmaklayıp inancı kazanç kapısı olarak gören zeki (çevik ve ahlaksız (( belkide ahlaklı ne de olsa tanrının 12 havarisi ve bizim de 12 imamımız var)) ) kümeye geçmeye karar verdim :) inşallah bundan sonra işlerimiz düzene girecek.

vahdettin vatan haini değildir, paypal ile atatürke para göndermiştir, bu paralar olmasaydı kurtuluş savaşını kazanamazdık, kemalistlerin bütün derdi kesilen komisyon oranının yüksek olmasından ileri gelmektedir.

selam ve dua ile.

ulan hepiniz yaşlanmışlınız size inat ben yaşlanmayacam saç da ektirecem pilates de yapacam, götümü yiyin.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    66albay
    66albay's avatar
    Erkek

(tekrar okuyunca gereksiz bulduğum için buradaki yorumumu sildim -admine sitem etmiştim-)

c farz , java sünnet, msdn kutsal kitaptır, f1 yardımcın olsun. Cumaya gittim dahada gelmem
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ultrAsker
    ultrAsker's avatar
    Erkek

Akplilerin çıkıp peygamber efendimize dil uzatılmıştır diyerek açıklama yapmasıda beni benden aldı. mağduru oynamak için bu kadarda saçmalanmazki :)

i ve got nothing against god. its his fan club i cant stand.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ozsar07
    ozsar07's avatar
    Erkek

Earcome bunu yazdı

Kürt meselesi kendi oy kaybı uğruna bile yapılmış bir adım sen buna kötü diyorsan belliki malum örgütün istedini yapıyorsun

--------------------------------------------------------------

malum örgütün istediğini yapıyorsun ne demek laannn
    sen pkk itleri ile beni aynı kefeye nasıl koyarsın bebe
    laf sokmaya çalıştığın adamı tanı ona göre konuş...
    asker iken 9 tane itin kellesini aldım, omzumda hala o itlerden kalma kurşun yarası taşıyorum beni o itlerle aynı kefeye koymak yapacağın en büyük yanlıştır akıllı ol
    baban yaşında adamım ben velet

A.K.P çok iyiymiş!!! babana sor sen evi nasıl geçindiriyor diye tabii A.K.P avantacısı degilse evde beleş baba parası yerken kolay gelir hayat hele bir kendi evini geçindir de göreyim gözünüzü!!!

Ne deli ne kör Ne sağır ne de sayrı Mutluyum kısacası Ve hiçbir şey istediğim yok Senden felek Ama yine de Ucuz olsun ekmek Ve pahalı olsun insan hayati.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mqstar
    mqstar's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

66albay bunu yazdı:

NOT:2 ADMİNE MESAJ ATTIM AMA HERHANGİ BİR CEVAP GELMEDİ. ART NİYET ARAMAYA BAŞLADIM

Hocam kaale alma bunları özellikle kaygısızı adı üstünde kendine uygun bir nick de bulmuş. Elleri kuru laf yapıyor bazıları oraya sapıtıyor buraya sapıtıyor sonunda kendileri de sapıtıyor:))

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    66albay
    66albay's avatar
    Erkek

mqstar TAMAMEN HAKLISIN; KAYGUSUZ GİBİ KİŞİLİĞİ OTURMAMIŞ ADAMLARI CİDDİYE ALMAMAK LAZIM.

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    1903
    1903's avatar
    Erkek

albay boşver inme seviyesine.serbestte olsa sen ona aynı hakaretlerle cevap verme.bırak kendi acizliği içinde boğulsun, ezilsin.

gücüne güç katmaya geldik.formanda ter olmaya geldik.Beşiktaş seninle ölmeye geldik BEŞİKTAŞ !
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cattivo23
    cattivo23's avatar
    Erkek

zumsuk bunu yazdı:

Earcome bunu yazdı:

Eğer bir insan 2bin tl lik indirimle araba alıyoorsa taksit olsun olmasın ben ona fakir demem diyememde

İstatistikler açık ama şu da açık doğuda insanların nasıl yaşadığını ne şartlar altında çalıştıklarını biliyormusun boşunamı oralara devlet el uzatıyor? bu istatistiklere oraları da ekle he dicenki tek orasımı değil tabikide her ülkede fakir olur ama bu olay şimdi oluşşmadı bunların sorumlusu olarak tek bir kişiyi de gösteremezsinde cumhuriyetin kuruluşundan buyana herkes sorumludur yapılan darbeler yapılan soygunlar hortumlamalar ve IMF ile yapılmış anlaşmalardan kalan borçlar hepsi bu konuda toplanır bu iş 5-6 yılda düzelecek bir olay değil

doğuyla alakası yok hoca.İndirim sadece insnaların önüne sunulan psikolojik birşey.Tıpkı kreiz gibi.Kriz var kriz var diye diye, iyice büyüttüler.Doğu olaytıda karışıkttır, gittim gördümO taraf başlı başına bir kürt sorunu.Erdoğandan öncede olan, hala da devam eden bir sorun.

cattive23: 

http://tr.wikipedia.org/wiki/Dış_borç#H.C3.BCk.C3.BCmetlere_g.C3.B6re_toplam_bor.C3.A7lar.C4.B1n_de.C4.9Fi.C5.9Fimi.28Milyon_.24.29

247 miş.Bir kaç sene öncesinin ne kadar ? 2001 : 112 ARadaki fark ne kadar ? 2 katından fazla..Türkiyenin borç batağına çekişilik öyküsü..

kardeşim iktisad mı bilmiyorsun.. bür ülkenin borç oranı o ülkenin gshm oranıyla hesaplanır.. senin mantığına göre abd ayvadı yedi.. adamlar kriz yokken bile yıllık 750 milyar dolar cari açık veriyorlardı 16 trilyon dolar dış borçları vardı.. ama ne hikmetse adamlar batmak yerine küresel sermayeyi yönetiyorlar.. akp yi karalayacağım diye insanları kandırmaya çalışma.. 2001 yılında dış borcun gshm ye oranı %77 idi şimdi +32 ve faiz oranları da yaklaşık %60 daha düşük.. bunu göremeyen adam ya kördür ya görmek istemiyordur.. biz 50 milyar dolar açık verdik diye ağlıyoruz abd 2 trilyon dolar açık verdi adamlar biz iyi duruma doğru gidiyoruz diyebiliyorlar

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cattivo23
    cattivo23's avatar
    Erkek

YaSevYaTerkEt bunu yazdı:

Devlet Bakan'ı Cemil Çiçek'in damadına ( ihalesiz )  2 milyon $'lık ihaleyi vermesi nedir peki ?

deniz baykal ın damadına da sorgusuz sualsiz kocaeli tarihinin en büyük ihalesini verdiler bildiğim kadarıyla 150 milyon dolarlık ihale.. peki buna ne diyeceksin.. kocaeli valisi ve belediyesi ne dedi bu konuda.. eğer işini iyi yaparsa helal olsun. ama sizin içiniz fesat direk hırsız muamelesi yapıyorsunuz.. sen 2 milyon dolardan bahsediyorsun ben 150 milyon dolardan

Toplam Hit: 23453 Toplam Mesaj: 225