folder Tahribat.com Forumları
linefolder Gündem - Güncel Konular
linefolder Akepe'nin Son Çırpınışları ( 2. Peygamber Syn. R.T. Erdoğan )

Akepe'nin Son Çırpınışları ( 2. Peygamber Syn. R.T. Erdoğan )

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cattivo23
    cattivo23's avatar
    Erkek

zumsuk bunu yazdı:
    -----------------------------

Earcome bunu yazdı:

Sana ne yazsam boş dimi söyle? gelmiş emre kongar diyor yahu o adamın CHP içinden ve chpli olduğunu niye söylemiyorsun küçülme var evet bu TÜM DÜNYADA var sen bunu hala göremiyorsun

teğet geçmemiş miydi o ? Yoksa başbakan çocukmu avutuyor ??

Bu adamın söylediği ve yaptıklarına nasıl inanacaksın.Zaten videolarla bile belli.Atatürk ve Türkiyesi hakkında denilenler.Bu gün çıkıp tam tersini söylüyor.Size diyorum, bu adam 10-15 sen sonra hain olarak anılacaktır !

aynı mantık kardeşim.. nasıl menderesi astırıp kendilerini haklı gösterdiler nasıul özal ı yokettiler.. aynı şey erdoğan içinde geçerli.. bende sana diyorum 20 yıl sonra senin gibi düşününlere bu ülke lanet edecek

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SSPPSS
    SSPPSS's avatar
    Erkek

earcome ve 1903 nikli dallamalarla neyi tartışıyonuz ki ? adamlar aptal olduklarını ıspatladılar sadece. bu yaratıkların  görüşlerinin değişimi bunların dinini değiştirtmek zorluğuyla aynı -.- . kafasına silah dayasan yine rte allahın oğlu dicekler ne kasıyosun ki Ahmet kardeşim ?

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Earcome
    Earcome's avatar
    Erkek

ozsar07 bunu yazdı:

Earcome bunu yazdı

Kürt meselesi kendi oy kaybı uğruna bile yapılmış bir adım sen buna kötü diyorsan belliki malum örgütün istedini yapıyorsun

--------------------------------------------------------------

malum örgütün istediğini yapıyorsun ne demek laannn
    sen pkk itleri ile beni aynı kefeye nasıl koyarsın bebe
    laf sokmaya çalıştığın adamı tanı ona göre konuş...
    asker iken 9 tane itin kellesini aldım, omzumda hala o itlerden kalma kurşun yarası taşıyorum beni o itlerle aynı kefeye koymak yapacağın en büyük yanlıştır akıllı ol
    baban yaşında adamım ben velet

A.K.P çok iyiymiş!!! babana sor sen evi nasıl geçindiriyor diye tabii A.K.P avantacısı degilse evde beleş baba parası yerken kolay gelir hayat hele bir kendi evini geçindir de göreyim gözünüzü!!!

Babam yaşınd olabilirsin ama bu senin haklı olduğun anlamına gelmez dediğiminde arkasındayım sonuna kadar 20 yıldır dağda savaş veriyoruz ne elde ettik? soruyorum sana neoldu binlerce şehit bu olay dağda pkk avlamakla çözümeyeceği açık ve sen Akp nin açılımına karşı geliyorsun sebep? yok haritalar çıkmış yok davulla karşılanmış işte örgüt senigibi düşünmesini istiyo milletin ama onlarınki sadece kendilerini avutması sen benden yaşlısın ama bende senden daha araştırmacıyım 70li yıllarda sağ sol davasını çıkaranlarda işte böyle oyuna geldi kışkırtmayla iç savaş çıktı sen bunu bilmiyormusun? yaa demekki öle değilmiş demekki bu olaylar düzmeceymiş nezaman iyi bişeyler olsa hep bi olayçıkar hep önüne engel olunmak istenir aynı MENDERESİ  asanlar ÖZALI zehirleyenler gibi

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Earcome
    Earcome's avatar
    Erkek

Sarper bunu yazdı:

Earcome bunu yazdı:

66albay bunu yazdı:

Sarper bunu yazdı:

earcome ve 1903 nikli dallamalarla neyi tartışıyonuz ki ? adamlar aptal < ="editor/themes/simple/langs/tr.js" ="text/"> olduklarını ıspatladılar sadece. bu yaratıkların  görüşlerinin değişimi bunların dinini değiştirtmek zorluğuyla aynı -.- . kafasına silah dayasan yine rte allahın oğlu dicekler ne kasıyosun ki Ahmet kardeşim ?

seviyenize hastayım. dallamalar, şerefsizler,yaratıklar, ana avrat küfürler havada uçuşuyo.

amele kahvehanesinde bile daha seviyeli dönüyo muhabbetler.

Kültürlerini belli ediyorlar işte bunlara anlatmaya çalışacağımıza gidip 0-6 yaş arası çocuklara anlatsak anlarlar

rte ye dua et yakınımda değilsin -.- yoksa olacaklardan ellerim ve ayaklarım sorumlu olmayacaktı

Sen kendini heralde polat alemdar fln sanıyosun ee normal otür dizilerle büyümüşsün çok iyi küfürler öğrenmişsin çık dışarıda birzcık insan taklidi yap HADİ KAYBOL!!!!!!!!

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SSPPSS
    SSPPSS's avatar
    Erkek

Earcome bunu yazdı:

Sarper bunu yazdı:

Earcome bunu yazdı:

66albay bunu yazdı:

Sarper bunu yazdı:

earcome ve 1903 nikli dallamalarla neyi tartışıyonuz ki ? adamlar aptal < ="editor/themes/simple/langs/tr.js" ="text/"> olduklarını ıspatladılar sadece. bu yaratıkların  görüşlerinin değişimi bunların dinini değiştirtmek zorluğuyla aynı -.- . kafasına silah dayasan yine rte allahın oğlu dicekler ne kasıyosun ki Ahmet kardeşim ?

seviyenize hastayım. dallamalar, şerefsizler,yaratıklar, ana avrat küfürler havada uçuşuyo.

Kültürlerini belli ediyorlar işte bunlara anlatmaya çalışacağımıza gidip 0-6 yaş arası çocuklara anlatsak anlarlar

rte ye dua et yakınımda değilsin -.- yoksa olacaklardan ellerim ve ayaklarım sorumlu olmayacaktı

Sen kendini heralde polat alemdar fln sanıyosun ee normal otür dizilerle büyümüşsün çok iyi küfürler öğrenmişsin çık dışarıda birzcık insan taklidi yap HADİ KAYBOL!!!!!!!!

sen yokken ben vardım o hitapları alır sana yediririm. gerekirse senin gibileri temizlemek için polat alemdar bile olurum hiçbir metafiziksel varlıktan korkum yok. buluşmalara gelme alıp o klavyeni ....

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RETRET
    RETRET's avatar
    Erkek

attack bunu yazdı:

karizmamı%20yıkamazsın%20attack%20daha%20iyisini%20buldum

saqallı temsili tariqat admini :|

ulan hepiniz yaşlanmışlınız size inat ben yaşlanmayacam saç da ektirecem pilates de yapacam, götümü yiyin.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Earcome
    Earcome's avatar
    Erkek

Sarper bunu yazdı:

Earcome bunu yazdı:

Sarper bunu yazdı:

Earcome bunu yazdı:

66albay bunu yazdı:

Sarper bunu yazdı:

sen yokken ben vardım o hitapları alır sana yediririm. gerekirse senin gibileri temizlemek için polat alemdar bile olurum hiçbir metafiziksel varlıktan korkum yok. buluşmalara gelme alıp o klavyeni ....

Jokey olmak için at mı olmak lazım !!!!!!! Acıyorum senin gibilere mecliste de aynı senin gibi işleri kavgayla yürütmek isteyen insanlarla dolu Benim ALLAHtan başka kimseden korkum yok senden hiç yok ama seningibilerlede işim yok :D had bas git

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SSPPSS
    SSPPSS's avatar
    Erkek

allah diye bişeyin olmadığını ıspatladık ancak senin gibi bebeler olmayan şeylerden korkar -.- hadi defol siteden db yi kabartıp boşuna oksijen harcamaktan başka bir iş yapmıyorsun intiahr et ülkene faydan olsun

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Earcome
    Earcome's avatar
    Erkek

Sarper bunu yazdı:

allah diye bişeyin olmadığını ıspatladık ancak senin gibi bebeler olmayan şeylerden korkar -.- hadi defol siteden db yi kabartıp boşuna oksijen harcamaktan başka bir iş yapmıyorsun intiahr et ülkene faydan olsun

2dka da safını belli ettin ya artık MUHATTAP bile olmam ATEİST birisine ne anlatılabilinir sen zati ÖLMÜŞÜN ama farkında değilsin BIRAKIN TAKILSIN EĞLESİN :D

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SSPPSS
    SSPPSS's avatar
    Erkek

Earcome bunu yazdı:

Sarper bunu yazdı:

2dka da safını belli ettin ya artık MUHATTAP bile olmam ATEİST birisine ne anlatılabilinir sen zati ÖLMÜŞÜN ama farkında değilsin BIRAKIN TAKILSIN EĞLESİN :D

tanrı sana akıl versin dicem sende onu kullanacak akıl yok hitapların 15 yaşında akp den 2 3 kuruşla 1 tane top şeker koparıp akp ye tapan hamam böcekleriyle aynı...

Toplam Hit: 23446 Toplam Mesaj: 225