folder Tahribat.com Forumları
linefolder Gündem - Güncel Konular
linefolder Akepe'nin Son Çırpınışları ( 2. Peygamber Syn. R.T. Erdoğan )

Akepe'nin Son Çırpınışları ( 2. Peygamber Syn. R.T. Erdoğan )

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    66albay
    66albay's avatar
    Erkek

zumsuk bunu yazdı:
    -----------------------------

Türkiye akpden sonra daha kötü bir döneme girdi.Alım gücü bitti.Tarım bitti.Türkiye de.

alım gücü bitti diyosun ya diyecek bişey bulamıyorum. git bi alışveriş merkezlerini dolaş. ekonomi de genel olarak bu kadar satış rakamına nasıl ulaşılıyo. inler cinler mi harcıyo bu kadar parayı. sen görmek istediğini görüyosun sanırım. son model araba satışları nasıl rekorlar kırıyo. ben bursa kyk da 2 sene kaldım hemen hemen herkes marka ayakkabı giyiyodu. birçok kişi de laptop vardı ki kyk dan bahsediyorum. aylık kaç para harcıyosunuz ünide diye bi konu açılmıştı bi incele.

tarım bitti diyosun ya, çiftçi kendini bitirdi. hormonla hileyle. ayrıca bi zamanların efsanesi alman grundig i alacak,avrupa tv piyasasının liderliğine oynayan bi durumdayız. yani artık sanayileştik. geç oldu ama ekonomi o yönde. adamlar nano teknolojiye geçti bizde sanayiye. ok.

devlet o kurumları geliştirseydi filan diyosun ya; hayalperestsin diyorum. yapan liberal devlet varmı. biz komünist sistem değiliz........

c farz , java sünnet, msdn kutsal kitaptır, f1 yardımcın olsun. Cumaya gittim dahada gelmem
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    serdar905
    serdar905's avatar
    Erkek

akepenin iyi yonleride var be yav,

bak adamlarin sayesinde dinsiz oldum.sagolasin akepe.

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cran_s
    cran_s's avatar
    Erkek

erken konuşuyosunuz hesaplarıma göre  akp bir seçim daha sandığa gömer mhp ve chpyi hemde havada karada

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ayro
    Ayro's avatar
    Erkek

66albay bunu yazdı:

zumsuk bunu yazdı:

http://video.mynet.com/mr_sr/AKP-GERCEKLERI-Turhan-comez-Balikesir-eski-AKP-li/57144/

turhan çö < ="editor/themes/simple/langs/tr.js" ="text/"> mezin kim olduğunu çooook iyi bilirim. mesela ahmet hakanın askerlik mevzuunda üçkağıt yapmasına yardım ve yataklık eden doktordur kendisi. 

hem onu bunu bırak benim ortaya koyduğum veriler uluslarası ekonomi otoritelerince onaylanan veriler. hadi burdakiler yandaş medya. yandaş ekonomist. dünyadaki bütün saygın ekonomi otorileri de akp ci olsa gerek. borç ortada  ekonomi ortada. diğer ülke ekonomileri ortada. ha akp den iğreniyorum diyen proflar, avukatlar,öğretmenler akp nin kendisinden iğreniyo. yani icraatlar ne olursa olsun farketmez.  akp ağzıyla kuş tutsa yine nafile onlar için.

sakın nedeni 

http://www.youtube.com/wat ch?v=8GQdGiS4CIo
    http://www.youtube.com/watch?v=mFs-pGv2dKQ
    http://www.youtube.com/watch?v=gqbbOCGnbeE

bu tip görüşe sahip olduğu için olmasın ?

Bu ülkede enflasyon oranını kibrit, diş macunu vs.. ile ölçğyorlar.Benzin, ekmek , temel ihtiyaçlar ??

http://www.tuik.gov.tr/AltKategori.do?ust_id=6

satın alma gücünü incelemeni istiyorum.2001 dönemi vee 2008 dönemine bakabilirsin.Burada Türkiyenin 1-2 adım öne geçmesi Türkiyenin geliştiğini göstermez.Diğer devletlerede bak.Yükseliş,- istatistiklere bak.

İlla gösterge alıyorsan millete bak.Eğer alım gücü bu kadar yüksekse neden millet bas bas bağırıyor ? 

http://www.atonet.org.tr/yeni/index.php?p=1589&l=1

Sınırlar belli, milletin durumu belli.Bin bir dümen çevriliyor istatistikler konsunda, gizlenmeye çalııyor.Türkiye tarım ülkesiyken bitti.Tarım azaldı.En büyük gelir kaynağı.

İşin özü şu ki ; prof vs.. lerin nefret etmesinin nedeni düşünce yapılarıdır.Aynı nedenden bende nefret ediyorum.Bunların dışında Türkiye yi götürdükleri yöndür.

Kendileri bak biz bunları mahfettik mi diyecek ?

11 liralık araba Türkiye'ye geldiği an 8 milyar ötv, algısı vergisi = 24.500 oluyor.Gelir budur.Ülkende birşeyler üretmiyorsun , nasıl döndüreceksin çarkı , nasıl gelişeceksin ? Zarar ediyor diye kurumları sattılar.Geliştirmek akıllarına gelmedi mi ?

Zarar eden herşeyi elimizden çıkaracaksak yandık.Başta kıbrıs ve doğu var.

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ayro
    Ayro's avatar
    Erkek

66albay bunu yazdı:

zumsuk bunu yazdı:

Türkiye akpden sonra daha kötü bir döneme girdi.Alım gücü bitti.Tarım bitti.Türkiye de.

----- < ="editor/themes/simple/langs/tr.js" ="text/"> ------------------------

alım gücü bitti diyosun ya diyecek bişey bulamıyorum. git bi alışveriş merkezlerini dolaş. ekonomi de genel olarak bu kadar satış rakamına nasıl ulaşılıyo. inler cinler mi harcıyo bu kadar parayı. sen görmek istediğini görüyosun sanırım. son model araba satışları nasıl rekorlar kırıyo. ben bursa kyk da 2 sene kaldım hemen hemen herkes marka ayakkabı giyiyodu. birçok kişi de laptop vardı ki kyk dan bahsediyorum. aylık kaç para harcıyosunuz ünide diye bi konu açılmıştı bi incele.

tarım bitti diyosun ya, çiftçi kendini bitirdi. hormonla hileyle. ayrıca bi zamanların efsanesi alman grundig i alacak,avrupa tv piyasasının liderliğine oynayan bi durumdayız. yani artık sanayileştik. geç oldu ama ekonomi o yönde. adamlar nano teknolojiye geçti bizde sanayiye. ok.

devlet o kurumları geliştirseydi filan diyosun ya; hayalperestsin diyorum. yapan liberal devlet varmı. biz komünist sistem değiliz........

komünist sistemle alakası yok.Borç alıyorsun ekonomini düzeltmek için.Sonra ? Sonra mı üretime yatırım yok.Bor var, petrol var kullanma yok.Bunları satamazsan, üretemzsen iş buralara kadar gelir.

Dün akşam marketten terlik, süt, ice-tea, lays, pasta, jilet bir iki şey daha aldık.Sonuç ? 80 ytl

10 sene önce 15 sen önce asgari ücretle alınanlar şimdi alınabiliyor mu ? işte bu bi ölçümdür.10 seneye gerek yok 5 sen öncesine gidelim.İşte bu bir ölçüttür.İnsanların aynı parayla ne aldığıdır.

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    1903
    1903's avatar
    Erkek

bundan önce Türk milleti o kadar bilinçliydi ki, bi partiye oy atarken aile içinde uzun uzadıya münazaralar sonucunda ortaya bir karar çıkar ve o partiye oy atılırdı.Akp geldi pirinçle, kömürle bir anda oyları topladı.
    bundan önce Türkiye o kadar gelişmiş, yolsuzluğu yok etmiş, ekonomisi harika, dış politikası mükemmel, iç işleri süperdi ki, Akp geldi bunları bir bir yok etti ve insanlar bu yüzden Akp'yi sevmiyor...

bu saçmalıklara inananlar var bu forumda gerçekten.gözümle görüyorum.nick vermeye gerek yok.açın tek tek tüm mesajları okuyun siz de göreceksiniz.

saçma sapan bir durumda olan ülkeyi alıpta 5 senede harika yapamazsın.yavaş yavaş düzeltebildiğini düzeltirsin.Akp'de bunu gayet iyi yapıyor.siz ne derseniz deyin.bu zaten oylarla da sabittir.%47'nin hepsine kömür, pirinç, bulgur dağıtıyorlar diyorsanız buna sadece gülerim.hatta bir de Akp'ye kızarım.çünkü bana gelmedi ??

gücüne güç katmaya geldik.formanda ter olmaya geldik.Beşiktaş seninle ölmeye geldik BEŞİKTAŞ !
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ozsar07
    ozsar07's avatar
    Erkek

A.K.P yandaşına dert anlatmak;  inanın bir köre renkleri tarif etmek daha kolaydır...

Ne deli ne kör Ne sağır ne de sayrı Mutluyum kısacası Ve hiçbir şey istediğim yok Senden felek Ama yine de Ucuz olsun ekmek Ve pahalı olsun insan hayati.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    1903
    1903's avatar
    Erkek

inan size dert anlatmanın yanında, devede kulak kalır.

gücüne güç katmaya geldik.formanda ter olmaya geldik.Beşiktaş seninle ölmeye geldik BEŞİKTAŞ !
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mqstar
    mqstar's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

İnanıp inanmamak benim sorunum bende inanmıyorum burda vekilinin yanlışı erdoğana biçilmez. Edoğan bir kere bu işe kızdı bana niye peygamber diyorsun diye ispati diyecen ispat mispat yok kardeşim bir de onu mu arayayım

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Earcome
    Earcome's avatar
    Erkek

AKP'nin hiçbir iş yapmayan milleti soyan bencil diktatör olduğunu söleyen insafsızlara ben sadece lafla değil icraatlarla cevap verecem buyrun bakalım!!!!

Resim Tam Boyutlarındadır.Küçültmek İçin Tıklayınız.

Resim Tam Boyutlarındadır.Küçültmek İçin Tıklayınız.

Resim normal boyutlarından daha küçük görünüyor.Tam Boyutları için Tıklayınız .604x487

Resim normal boyutlarından daha küçük görünüyor.Tam Boyutları için Tıklayınız .604x540

Resim normal boyutlarından daha küçük görünüyor.Tam Boyutları için Tıklayınız .604x498

Resim normal boyutlarından daha küçük görünüyor.Tam Boyutları için Tıklayınız .604x540

,

Resim normal boyutlarından daha küçük görünüyor.Tam Boyutları için Tıklayınız .604x515

Resim normal boyutlarından daha küçük görünüyor.Tam Boyutları için Tıklayınız .604x509

Resim normal boyutlarından daha küçük görünüyor.Tam Boyutları için Tıklayınız .604x458

Resim normal boyutlarından daha küçük görünüyor.Tam Boyutları için Tıklayınız .604x468

Resim normal boyutlarından daha küçük görünüyor.Tam Boyutları için Tıklayınız .604x464

Resim normal boyutlarından daha küçük görünüyor.Tam Boyutları için Tıklayınız .604x445

Resim normal boyutlarından daha küçük görünüyor.Tam Boyutları için Tıklayınız .604x442

Resim normal boyutlarından daha küçük görünüyor.Tam Boyutları için Tıklayınız .604x418

EWT DAHA FAZLASI LAZIMSA GÖSTEREBİLİRİM SORU VARMI?

Toplam Hit: 23450 Toplam Mesaj: 225