folder Tahribat.com Forumları
linefolder Gündem - Güncel Konular
linefolder Akepe'nin Son Çırpınışları ( 2. Peygamber Syn. R.T. Erdoğan )

Akepe'nin Son Çırpınışları ( 2. Peygamber Syn. R.T. Erdoğan )

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    trampfd
    trampfd's avatar
    Erkek

Daha önce tayyip beyin eşiyle ilgili çok hoş iltifat dolu sözler sarf ederdim, son gata olaydan sonra muntazaman daha güzellerini söylüyorum.

Ehl-i Byte
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rebellisch
    rebellisch's avatar
    Erkek

dün bi meclis tv izleyim dedim şansa da tartışma çıktı. trt yayını hmen kesti :S

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    66albay
    66albay's avatar
    Erkek

akp nin son çırpınışlarımı? sadece gülüyorum gülüyorum gülüyorum... 

AKP daha çoook iktidara gelecek. nedenmi:

1-akp yi millet 2001 krizinde mhp ninde içinde bulunduğu koalisyondan illallah dediği için seçti.

2-asker de siyasete müdahale hevesi oldukça ki olacak gibi gözüküyo akp rahatlıkla istediği oyu alacaktır.

HATIRLAYIN AKP NİN OY ORANI %26 YA DÜŞMÜŞTÜDE BİR 27 NİSAN BİLDİRİSİ %21 OY DİLİMİ HEDİYE EDİVERDİ AKP YE.

SONUÇ:%47 TEK BAŞINA İKTİDAR 

3-akp nin karşısında bu kadar basiretsiz, hiçbişey üretmemiş ve akp den daha iyisini vaat etmeyen muhalefet partileri oldukça akp daha çoook iktidar olur. 

4- daha çok a me ke(amk)  akp yazısı yazılacaktır.

bu şartlar değişmedikçe hükümet de değişmez.

antikky de yazmış; bence de akp yine bi %40 civarı alacak diye düşünüyorum.

c farz , java sünnet, msdn kutsal kitaptır, f1 yardımcın olsun. Cumaya gittim dahada gelmem
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ayro
    Ayro's avatar
    Erkek

tsk darbe mi yapacak ? 

Akp kadar sansürcü, baskıcı, karşıtları yıldırmak için binbir hilekarlığı yapan bir başka parti yoktur.Askeriyeden çok daha tehlikelidir.

---

Akpnin %47 alması gösterge değildir.Hangi adamlardan alıyor onlara bakmak lazım.Bu gün üniversite mezunlarından akpye %13 civarı oy çıkıyor.Avukat, doktor, hakim, savcı vs.. gibi adamların kaçından oy alıyor ona bakmak lazım.

Köyle bu kış nasıl geçinecez derdi olan adamın oyunu almak kolay.NE kadar demokrasi yanlısı olsamda şu sözü savunuyorum ;

"ya çobanda koyunların arasından seçilseydi ??"

Eski tarihçi ; oy sandıklarından önce okullar kurmazsanız, insanları eğtimezseniz ; demokrasi çok tehlikeli silaha dönüşür

diyordu.Gayette haklı.Cahil halkı kandırmak kolay.Para karşılığında birşeyler yapmak çok kolay.Bu yüzden toplum yıllarca cahil bırakıldı.Herkesin işine geliyor.

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Çömez
    underzero
    underzero's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

evet biliyoruz o oyu nasil aldigini,

oy patlamasinin nasil bir sosyal devlet anlayisi oldugunu,

ne hikmetse bu sene sosyal devlet bayaa bi mesgul ki (!!????!?!?!??) susuz koye sohben, camasir makinesi, dami akan eve kanepe,

dogalgazli eve komur, zengine makarna, princ bulgur dagitmiyor.

-

hala cikip %47 aldik zoruna mi gitti diyorsunuz.

yazdiklarima cevap veremeyince "cogunluk bizi secti" diyorsunuz.

bulgur, komur, princ, makarna oyu diyoruz

o sizin uydurmaniz diyorsunuz.

bak bu sene gordun mu hic sosyal yardimi televizyonlar da ? komsularinda ? radyonda veya gazetende ? secim zamanindaki gibi

goremezsiniz.

tabi ya yandas gazete ya yazmazlar bu tur seyleri

pist bak bi ! - Ban Golu Canavari
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Çömez
    underzero
    underzero's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

akp en guzelini yapiyor diyenler

yalova milletvekili muharrem ince nin konusmasini acip dinlesinler,

bi tane yalan varmi ?

evet hepsi yalandir iftiradir diyecek var mi ?

pist bak bi ! - Ban Golu Canavari
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PyramiD
    PyramiD's avatar
    Erkek

peygamberimiz Hz . Tayyip :)

Merhabaaaaa
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ayro
    Ayro's avatar
    Erkek

underzero bunu yazdı:
    -----------------------------

bi tane yalan varmi ?

hocam zaten adamların zihniyeti bu.Gerçeklere cevap vermiyorlar, lafı başka yerlerinden anlayıp dolandırıyorlar.

Peygamber diyenin partimde yeri yok dedi.Yalan söyledi.Yalanını olduğu gibi gösterdiler.Şimdi ? Birşey diyemiyorlar.Erodğanın yalanı çıktı.

Bu sefer neye getirdiler ? 

darbe, bundan öncekiler falan filan.Hala cevabını veremiyorlar.Bu adamlar için akp parti olmaktan çıkmış.ARtık namus meselesine döndürmüşler.

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    66albay
    66albay's avatar
    Erkek

zumsuk bunu yazdı:

tsk darbe mi yapacak ? 

Akp kadar sansürcü, baskıcı, karşıtları yıldırmak için binbir hilekarlığı yapan bir başka parti yoktur.Askeriyeden çok daha tehlikelidir.

---

Akpnin %47 alması gösterge değildir.Hangi adamlardan alıyor onlara bakmak lazım.Bu gün üniversite mezunlarından akpye %13 civarı oy çıkıyor.Avukat, doktor, hakim, savcı vs.. gibi adamların kaçından oy alıyor ona bakmak lazım.

Köyle bu kış nasıl geçinecez derdi olan adamın oyunu almak kolay.NE kadar demokrasi yanlısı olsamda şu sözü savunuyorum ;

"ya çobanda koyunların arasından seçilseydi ??"

Eski tarihçi ; oy sandıklarından önce okullar kurmazsanız, insanları eğtimezseniz ; demokrasi çok tehlikeli silaha dönüşür

diyordu.Gayette haklı.Cahil halkı kandırmak kolay.Para karşılığında birşeyler yapmak çok kolay.Bu yüzden toplum yıllarca cahil bırakıldı.Herkesin işine geliyor.

hocam yazdıklarından şöyle anladım yanlışsa düzeltebilirsin; şehirdeki okumuş kültürlü insanla cahil ilkokul mezunu birinin oy değeri bir değildir diyosun. ama o cahil adam da vergi veriyo okumuşta. o cahil de vatan için ölüyo okumuş kişide. bu böyle uzar gider.

ANKET konusu: ben o üniversite mezunları arasındaki anketin gerçekliğine inanmıyorum. üniversitelerde bi ton kapalı kız var,bi ton cemaatçi vesaireci eleman var.kendi okuduğum üni den biliyorum. %13 olması çok çok zor.

anketlerin fake olmasına mesela bi örnek vereyim

bu en son yerel seçimlerde bursada halka mikrofon uzatıyolar;birton kişiye sordular bi kişi de akp ye verecem demedi. yanlız kapalı bi kız kararsızım dedi diğerleri mhp chp hatta haydar baş diyen bile çıktı.

SONUÇ: akp %40 küsur bi oyla tekrar belediyeyi aldı.  o anketler bence fason.

c farz , java sünnet, msdn kutsal kitaptır, f1 yardımcın olsun. Cumaya gittim dahada gelmem
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    66albay
    66albay's avatar
    Erkek

underzero bunu yazdı:

bi tane yalan varmi ?

o konuşmayı izledim facebook ta. ama vatansever emekli paşaların oyak bank ı; özelleştirme vatanı satmaktır diye eylemden eyleme koşup da nasıl sattıklarını atlamış sayın muharrem ince. özelleştirme madem vatan satmaktır oyakbank ne oldu. kendileri satınca liberal ekonominin gereği olur. kendi görüşüne zıt birileri satınca vatan satılıyo derler.

tek tek sefil olmuş insanları saydı ya sayın ince: böyle durumlar eskiden yoktu da bu hükümet zamanında mı oldu. amerika da milyonlarca evsiz var. herzaman çok zenginler olduğu gibi çok fakirler de olacaktır. sistem böyle.

söyledikleri iftira veya yalan değil. ama kasıtlı bi konuşma. 

Toplam Hit: 23456 Toplam Mesaj: 225