folder Tahribat.com Forumları
linefolder Gündem - Güncel Konular
linefolder Akepe'nin Son Çırpınışları ( 2. Peygamber Syn. R.T. Erdoğan )

Akepe'nin Son Çırpınışları ( 2. Peygamber Syn. R.T. Erdoğan )

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tabela Fatihi
    kaygusuz
    kaygusuz's avatar
    Erkek

ben şerefsiz dememde ve banlanacağımı bilmemde her zaman iyiki diyeceğim. çünkü hakedilmiştir.

biz tahribatta defalarca banlanırız. ne zaman banlanacağımızıda biliriz ama köçeklik yapıp hakaret postunu silenleride biliriz...

asıl sorun bu uyutulmuş beyinlere çıplak elle 3 sn 220 volt vermek gerekli..anca silkelenirler..anca uykudan uyanırlar..

Aldananlar aldanmaktan zevk aldıkları için hile ortaya çıkmıyordu Tolstoy
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    66albay
    66albay's avatar
    Erkek

la havle vela kuvvete illa billa.....

c farz , java sünnet, msdn kutsal kitaptır, f1 yardımcın olsun. Cumaya gittim dahada gelmem
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zigana
    zigana's avatar
    Erkek

bu siyaset öyle lanet bir şeyki  ;

akparti ,  seçimlere yakın başörtüsünü hemde gata da gündeme getirir.hemde başbakan eşi olarak .

Bbp  ;  birileri bbp yi cadde üzerinden camlarına kurşun sıkar nedense

chp ; baykal cüppeli ahmet hocayı seviyorum der.

Bunlar hepsi yalan hepsi düzendir arkadaşlar. oy çıkarmak uğruna yapılan cilvelerdir.

şimdi ben vatandaş olarak güya diyeceğimki yani partilerin bizlerden beklediği ;

yaw koca başbakanın eşinede bu yapılırmı  oyum akpartiye . 

bbp kurşunlanmış zaten  mazlum durumunda ne diycem oyum bbp ye buda % 1 etki edebilir.

diycemki yaw bu baykal dine düşman gibiydi bak en fanatik cüppeli ahmet hocayı seviyormuş diyerek oyum chp ye diycem.

yani hepsi maaasssaaaalll .

mesela ben yeni parti kurmuş olsam halkın tepki gösterdiği kim var mesela diyelim tayyip. giderim korumalarının ve basının yoğun olduğu ortamda hak istiyoruz özgürlük , tekel işçileri diye bağırarak saldırırım korumalarda bir güzel döver . alın size temizinden % 5 oy :))

Temel adalettir .
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    uLKuCu
    uLKuCu's avatar
    Erkek

takdir ediyorum bu adamları önce işi yapıyorlar sonra masum rolü oynuyorlar...

...Muhtaç olduğum Kudret Damarımdaki Asıl Kan"da mevcut... ...İnsan"ı Yaratandan ötürü severim...
Toplam Hit: 23442 Toplam Mesaj: 225