folder Tahribat.com Forumları
linefolder Gündem - Güncel Konular
linefolder Akepe'nin Son Çırpınışları ( 2. Peygamber Syn. R.T. Erdoğan )

Akepe'nin Son Çırpınışları ( 2. Peygamber Syn. R.T. Erdoğan )

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mqstar
    mqstar's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Sarper bunu yazdı:
    -----------------------------

1903 bunu yazdı:

evet kabul ettim.senin gibi süper zeka bizim hakkımızda öyle düşünüyorsa, tabiki de öyleyizdir.daha fazla havlama istersen.

sadece sizin gibi yaratıklarla sizden katlarca asil köpekler havlar...

Bize yaratık diyene bak sizin yaptığınız soysuzluğun ta kendisidir biz hiç olmazsa onu olmuşuz. Hoşgörüsüzlüğü yapıpta bu ülkedekileri kirletmeyin her türlü pis işleri çeviriyorsunuz sonra kuzu numarası yapıp münafıklık yapıyorsunuz sonra yüzü çarpılmş kalırsınız alimallah allah ıslah etsin sizi

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SSPPSS
    SSPPSS's avatar
    Erkek

mqstar bunu yazdı:

Sarper bunu yazdı:

1903 bunu yazdı:

evet kabul ettim.senin gibi süper zeka bizim hakkımızda öyle düşünüyorsa, tabiki de öyleyizdir.daha fazla havlama istersen.

Bize yaratık diyene bak sizin yaptığınız soysuzluğun ta kendisidir biz hiç olmazsa onu olmuşuz. Hoşgörüsüzlüğü yapıpta bu ülkedekileri kirletmeyin her türlü pis işleri çeviriyorsunuz sonra kuzu numarası yapıp münafıklık yapıyorsunuz sonra yüzü çarpılmş kalırsınız alimallah allah ıslah etsin sizi

ahaha yüzümü çarpıtmak için hiç bir emek harcama bedavan tanrıdan dile akp zihniyeti işte ne dersin... ben hiç bir partiye mensup değilim salak mısınız ? akp li olmayan chp lidir gibi malca bir zihniyet daha güdüyorsunuz tam mantıksız yobaz mahluklarsınız

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    olivetti
    olivetti's avatar
    Erkek

akplilerin akpye hiç laf koydurtmaması enteresan bir olay tayyip sizi maaşa mı bağladı ne yaptı arkadaşlar?

...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    fivestar
    fivestar's avatar
    Erkek

Kişisel tartışmaya çevirmeden herkes kendi fikrini rahatça yazsa ? 

Ağırdır sevmelerim her yürek taşıyamaz, büyüktür umutlarım her omuz kaldıramaz
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mqstar
    mqstar's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Sarper bunu yazdı:

mqstar bunu yazdı:

Sarper bunu yazdı:

1903 bunu yazdı:

ahaha yüzümü çarpıtmak için hiç bir emek harcama bedavan tanrıdan dile akp zihniyeti işte ne dersin... ben hiç bir partiye mensup değilim salak mısınız ? akp li olmayan chp lidir gibi malca bir zihniyet daha güdüyorsunuz tam mantıksız yobaz mahluklarsınız

DEĞİLSEN DEĞİLSİN ONUN zihniyetindesin ne bilim ben hangi partili olduğunu ben onu kastediyorum. fazla tartışmaya gerek yok kimseye bişey kazandırmıyor kardeşim.

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    EWELANCHE
    EWELANCHE's avatar
    Erkek

Son Çırpınışları yapan tam olarak hangi taraf  orası tartışılr ama kimseyle tartışarak harcayacak boş vaktim yok.

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AciyaGulmek
    AciyaGulmek's avatar
    Erkek

Earcome bunu yazdı:

Çok önemli bir sanatçı hasta yatağında. Eşim eşinin arıyor. Sonra “Sizinle dışarıda görüşelim” diye bir cevap geliyor. Bunu neyle izah edeceksiniz. Hangi özgürlük çerçevesinde bunu tanımlayacaksınız. Benim vergisini, parasını vermek suretiyle oluşturmuş olduğumuz bir kurumda başbakanın eşini engelleyemeye çalışıyorsunuz.

Bunu engelleyebilir miydik engellerdik ama Eşimin gözyaşlarını gördük. Peygamber gibi insan denmiş. Bu cehaletten olmuş olabilir. Bir insan bu ,ifadeyi kullanmış olabilir.eğer sen de inançlıysan bunu kabul edemezsin.

Çünkü peygamberlik zinciri kapanmıştır. Tayyip Erdoğan için bunu söyleyemezsin. Bana bu yakıştırmayı yapan karşısında arkadaşım gerekeni söyledi. Arkadaşlarıma gerekli talimatı verdim ya istifasını alın ya da ihraç edin. Bunun üzerinden rant devşirmeye çalışan basit bir siyasi anlayış.

Olayı niye büyüttükleri açık dini kim istismar ediyor belli başı kapalılardan oy almaya çalışıp sonra bu olaydan gataya girememesini savunanlar olmasın sakın?

Son noktayı başbakan koymuş ve gündemi değiştirmekten başka işe yaramayan muhaleet sadece basit ucuz iddalarla çıkabiliyor karşımızıa!!!

Bu Olay 3 Sene Önce Yaşanıyor Ama Nedense Şimdi Piyasaya Çıkarıyor Başbakan Neden Acaba ?

De Get Yalan Dünya...
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    illision
    illision's avatar
    Erkek

Başörtülü birini almadıkları için üzülsemde ayrımcılık yapılmadığı için bi okadar mutluyum.

birgün olmasada birgün mutlaka
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    66albay
    66albay's avatar
    Erkek

AciyaGulmek bunu yazdı:

Earcome bunu yazdı:

Çok önemli bir sanatçı hasta yatağında. Eşim eşinin arıyor. Sonra “Sizinle dışarıda görüşelim” diye bir cevap geliyor. Bunu neyle izah edeceksiniz. Hangi özgürlük çerçevesinde bunu tanımlayacaksınız. Benim vergisini, parasını vermek suretiyle oluşturmuş olduğumuz bir kurumda başbakanın eşini engelleyemeye çalışıyorsunuz.

Bunu engelleyebilir miydik engellerdik ama Eşimin gözyaşlarını gördük. Peygamber gibi insan denmiş. Bu cehaletten olmuş olabilir. Bir insan bu ,ifadeyi kullanmış olabilir.eğer sen de inançlıysan bunu kabul edemezsin.

Çünkü peygamberlik zinciri kapanmıştır. Tayyip Erdoğan için bunu söyleyemezsin. Bana bu yakıştırmayı yapan karşısında arkadaşım gerekeni söyledi. Arkadaşlarıma gerekli talimatı verdim ya istifasını alın ya da ihraç edin. Bunun üzerinden rant devşirmeye çalışan basit bir siyasi anlayış.

Olayı niye büyüttükleri açık dini kim istismar ediyor belli başı kapalılardan oy almaya çalışıp sonra bu olaydan gataya girememesini savunanlar olmasın sakın?

Son noktayı başbakan koymuş ve gündemi değiştirmekten başka işe yaramayan muhaleet sadece basit ucuz iddalarla çıkabiliyor karşımızıa!!!

Bu Olay 3 Sene Önce Yaşanıyor Ama Nedense Şimdi Piyasaya Çıkarıyor Başbakan Neden Acaba ?

cevap vereyim ama beni herhangi bişeyle itham etme; hiçbir partinin fanatiği değilim, sadece iyi ajans takip ederim:)

o bahsi geçen sanatçı Nejat UYGUR'dur. olayı ortaya çıkaran da başbakan değil NECLA UYGUR'dur.

bilginize 

c farz , java sünnet, msdn kutsal kitaptır, f1 yardımcın olsun. Cumaya gittim dahada gelmem
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    1903
    1903's avatar
    Erkek

Sarper bunu yazdı:

1903 bunu yazdı:

bunları yüzüme söyleme cesaretin var mı Sarper ?

gücüne güç katmaya geldik.formanda ter olmaya geldik.Beşiktaş seninle ölmeye geldik BEŞİKTAŞ !
Toplam Hit: 23440 Toplam Mesaj: 225