folder Tahribat.com Forumları
linefolder Gündem - Güncel Konular
linefolder Akepe'nin Son Çırpınışları ( 2. Peygamber Syn. R.T. Erdoğan )

Akepe'nin Son Çırpınışları ( 2. Peygamber Syn. R.T. Erdoğan )

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    turkz
    turkz's avatar
    Erkek

underzero bunu yazdı:
    -----------------------------

biri cikmis rte yi peygamber ilan ediyor siz hala olmaz oyle sey ayiptir vs demek yerine

gozunuz kapali kulaginiz tikali ayakta alkisliyorsunuz.

chp li onder sav "Peygamber belki seni birakmaz hac da" dedi diye adami afaroz ettiniz

demokrasi anlayisiniz size gelince boyle baskasina gelince soyle boyle mi oluyor ?

akp üyesi birisi... milletvekili bile değil neden ciddiye alıyorsunuz ki. adam bunları 2008 yılında söylemiş 2 yıl önce ve ozamanda tartışılmış.ülkede bunca işsizlik varken tartışılması gereken bu mu var? akp önder savın sölediklerini ısıtıp ısıtıp gene mi önümüze koyuyor? adam hem milletvekili hem de chpnin önemli bir ismiydi.

ayakta alkışlarsınız demişsin bir dünya siyasi olay saymışsın onların bazılarına evet derim bazılarına hayır da bu konuyla alakası yok. benim oy verdiğim parti ödp idi ama akp düşmanlığı artık öyle bir noktaya gelmişki şaşırıyorum ve büyük ihtimal seçimlerde oyumu akpye vericem.

Dünyayı iyiler kurtaracak.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Antikky
    Antikky's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

akp bu seçimlerde min %40 alıcak.

Umursamaz Tavrımın Hastası Olunuz.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    abdullahozcan
    abdullahozcan's avatar
    Erkek

tayibin peygamberliğine daha çok var ama hocası fetullah kendini peygamber ilan etti bile çoktan peygamberimizi agzına almıyor adam

Çoğu insan ömrünün en güzel yıllarını, bir apartman dairesinin odasında, televizyon seyrederek geçirir. Çoğu insan yirmi yaşında ölür ve seksen yaşında da gömülür
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Çömez
    underzero
    underzero's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

kalemlik bunu yazdı:

akp üyesi birisi... milletvekili bile değil neden ciddiye alıyorsunuz ki. adam bunları 2008 yılında söylemiş 2 yıl önce ve ozamanda tartışılmış.ülkede bunca işsizlik varken tartışılması gereken bu mu var? akp önder savın sölediklerini ısıtıp ısıtıp gene mi önümüze koyuyor? adam hem milletvekili hem de chpnin önemli bir ismiydi.

ayakta alkışlarsınız demişsin bir dünya siyasi olay saymışsın onların bazılarına evet derim bazılarına hayır da bu konuyla alakası yok. benim oy verdiğim parti ödp idi ama akp düşmanlığı artık öyle bir noktaya gelmişki şaşırıyorum ve büyük ihtimal seçimlerde oyumu akpye vericem.

hoca neyin ne oldugunu bilmiyorsun gelip burda sirf yandaslik olsun diye ahkam kesme

o sozleri soyleyen uye biri degil akp Aydın il baskani ismail hakki Eser dir.

evet bunca issizlik var tekel issizleri gibi zaten rte de onlarla ugrasmak yerine birakin onlari acitasyon yapiyorlar diyerek basindan atiyor.

bak bi tane resimde asagida var belki ilgini ceker

http://www12.gazetevatan.com/fotogaleri/act/2763_6558_27032008_1.jpg

pist bak bi ! - Ban Golu Canavari
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    turkz
    turkz's avatar
    Erkek

yazılanlara internette dolaşanlara göre akp hem aşırı dinci hem hristiyan misyoneri hemde siyonist yahudi. ayrıca akplilerin ne yaptığı yada söylediği umrumda değil. ben mecliste olanların yaptıklarına göre karar veriyorum.

Dünyayı iyiler kurtaracak.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Çömez
    underzero
    underzero's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

kalemlik bunu yazdı:

yazılanlara internette dolaşanlara göre akp hem aşırı dinci hem hristiyan misyoneri hemde siyonist yahudi. ayrıca akplilerin ne yaptığı yada söylediği umrumda değil. ben mecliste olanların yaptıklarına göre karar veriyorum.

nasil yani akp nin meclis disinda yapilanlar seni ilgilendirmiyormu ?

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Earcome
    Earcome's avatar
    Erkek

Olaya tarafsız gözle bakın birisi çıkıp başbakanı eleştirmek için başbakanın karısını olayın içine sokuyor sonra başbakana ki Peygamber diye adlandırıyor sonra ortalık karışıyor bakın böyle konuları mecliste tartışırsanız evet karışır ayıptır Cumhurbaşkanının başbakanın ve diyer akpli vekillerin karısı çocukları hep gündeme gelir hep bişiler bulunmaya çalışılır attıkları iftiralar özellikle cumhurbaşkanına annesinin ermeni olması gibi bir edepsizlik artık insanların sabrını zorluyor bu olay da yine gösterdiki seçim korkusu yine muhalefeti tetiklemiş belliki çamur at izi kalsın mantığı hala devam etmekte

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Çömez
    underzero
    underzero's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

Earcome bunu yazdı:

Olaya tarafsız gözle bakın birisi çıkıp başbakanı eleştirmek için başbakanın karısını olayın içine sokuyor sonra başbakana ki Peygamber diye adlandırıyor sonra ortalık karışıyor bakın böyle konuları mecliste tartışırsanız evet karışır ayıptır Cumhurbaşkanının başbakanın ve diyer akpli vekillerin karısı çocukları hep gündeme gelir hep bişiler bulunmaya çalışılır attıkları iftiralar özellikle cumhurbaşkanına annesinin ermeni olması gibi bir edepsizlik artık insanların sabrını zorluyor bu olay da yine gösterdiki seçim korkusu yine muhalefeti tetiklemiş belliki çamur at izi kalsın mantığı hala devam etmekte

:) cok tarafsiz olmussun.

ne hikmetse cumhuriyet den bu zamana en cok bu iktidar da es ve cocuklar haberlere konu oldu.

cekemeyen cok sanirim.

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ayro
    Ayro's avatar
    Erkek

http://www.facebook.com/video/video.php?v=300503388208

http://www.youtube.com/watch?v=y6fPYd-fokU

----------------------

gördüğünüz gibi peygamber diyorlar!!! Şimdi erdoğancıklara bakalım ;

http://www.youtube.com/watch?v=nNapCaqudVQ

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Earcome
    Earcome's avatar
    Erkek

zumsuk bunu yazdı:

http://www.facebook.com/video/video.php?v=300503388208

http://www.youtube.com/watch?v=y6fPYd-fokU

----------------------

gördüğünüz gibi peygamber diyorlar!!! Şimdi erdoğancıklara bakalım ;

http://www.youtube.com/watch?v=nNapCaqudVQ

Benim anlamadığım bunun oktay vuralın elinde ne işi var? nerden bulmuş? ve nasıl oluyorda kayıt edilmiş sanki o anı bekliyormuş gibi yine söylüyorum seçim korkusu sarmış heryanı

sayın vural daha önce önder sav ın konuşmalarında çıkıpta sen kimsin de peygamberimize hakaret ediyorsun diye bağırmadın,ama sav ın söylemlerine bu kadar tepki vermediniz lütfen iki yüzlü olmayın

Toplam Hit: 23454 Toplam Mesaj: 225