folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Cemaat Evleri?(Nurcular)

Cemaat Evleri?(Nurcular)

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SyspioniC
    SyspioniC's avatar
    Erkek

SyspioniC bunu yazdı:
    -----------------------------

bizim burda giden arkadaşlar var. yakın arkadaşım bi kere gitti paso çağırıyolar onu da. adam gibi ders çalışılmıyo diyor. giden başka bi arkadaş da cepci oldu cıktı. önceleri şakayla karışık kalem filan çalıyolardı en son bıraktığımda mont, saat çalıyolardı. ha ben demiyorum abiler hırsızlık yaptırıyo. ama abilerin ahlak vermediği kesin.Namaz kılınması Kuran okunması güzel ama tutup risalei nur okutmanın amacı ne ? Kuran ı okuduk anladık bitti de risale ye mi sıra geldi ?!

ha gittin diyelim peşini bırakmıyolar uni de kendi yurtlarına vs yerleştiryolar bi bakıyosun abi olmuşsun liselilerle uğraşıyon.etkili bi konuma geldin mı senden bişiler yapmanı istiyolar sömürüyolar seni..

5 yıldır çağırıyolar beni. düşün lan yakamdan :|

not: Tahribat.Com, saidi nursi ve fethullahın propagandasının yapılacağı son yerdir.

benim postta matchup un hikayesi arasında kaynadı

"Derviş Yunus bu sözü eğri büğrü söyleme, Seni sorguya çeker bir Molla Kasım gelir."
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HiGHVoLTaGe
    HiGHVoLTaGe's avatar
    Erkek

kalrap bunu yazdı:

HiGHVoLTaGe bunu yazdı:

kalrap bunu yazdı:

HiGHVoLTaGe bunu yazdı:

Kardes bak bu ibne nurcular iyi kafa yıkıyolar bi şekilde alttan girip üstten çıkıp gerekirse duygu sömürüsüyle seni alamasalarda bi şekilde bişi koparmaya çalışıyolar,he koparamadılar bi şekilde ayağını kaydırmaya çalışıyolar, kendi adamlarını kayırıyo ibneler ben bi sene feme gittim yakın diye f1 dekileri geçiyodk bizi almıyodu fatih kolejindekileri alıyodu ibne ben gidiyorum dedim işte karı kız karışık dersaneye gidersen ahirette iki elim yakanda filan dedi dedm sınıfa almıyon hoca ben niye kalim filan ertesi gün f1 deydim ibne gidicem diyince aldı ben dedim götünü parmakla ben gidiyom gittim ... Giderkende 10 arkadaş gittik siktik ibneleri şimdi her yerde ibneliklerini anlatıyorum şu ana kadar 25 kişinin kaydını sildirttim femden daha neleri varda yeter bu kadar gerisini insan görünce sinirleniyo ...

istersen 100 kişinin kaydını sildir o dersane yine dolar taşar çünkü adamlar cemaat kaynaklı cemaatten alıyorlar desteği yaptıkları iş sadece ticaret olsa yaptığının bi etkisi olur.

Orası öyle ama akmasada damlar fark etmez beynin yıkadıklarıyla döndürsün çarkını yeni kurban gitmesin oda bişeydir daha yaşım küçük pek bi çağım yok ilerde sikicez biz bunları bi şu ekip bi yerlere gelsin ...

valla ilerde de birşey yapamazsın söyleyim adamlar emniyeti ele geçirdiler hükümet zaten onların sırada yargı ve tsk var onuda ele geçirdiler mi kimse bişey yapamaz onlara. Yapmaya kalkanda ergenekondan içeri alınır yada başka yollarla 

Görelim Mevlam Ne Eyler O Ne Olursa Güzel Eyler ... Bak Sana birşey söyliyeyim ilerde çıkınca dersin demişti diye " Nurcular Düdüklü Tencere Gibi Şişecekler Şişecekler Gürültülü Bir Şekilde Patlayacaklar " Demişti Dersin ...

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    olivetti
    olivetti's avatar
    Erkek

aralarına girmeyi düşünüyorum belki tayyip'in torunu ile evlenir işadamı oluruz.

...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    beyaban
    beyaban's avatar
    Erkek

dünden beri hala aynı konu uzadıkça uzar bu :) ben sana son bi şey söyleyeyim allah hepimize akıl mantık vermiş sen elbette sadece danışmak amaçlı bu konuyu açmışsın mutlaka konu açmadan önce gitmek ile gitmemek gibi bi düşüncen vardır. kuran ı kerimiz ilk ayeti "oku" diyerek başlar bu oku demek kitap oku falan anlamında değil olayları oku demek yani   sana akıl fikir verildi sana bi kitap gönderildi körü körüne kabul etme oku araştır düşün öyle kabul et demek.hayatta kalmak için iyiyi doğruyu bulmak için düşün demek.cemaatçiler bu yoldan sapmış benim gördüğüm kadarıyla adamların kendi kitapları var kendi kuralları var onlara niye uyasın ki allah akıl vermiş fikir vermiş yol gösterici bir elçi göndermiş kıyamete kadar baki kalacak bir kitap göndermiş bu kadar dindarsan veya dindar olmak istiyorsan aç kuran-ı kerimi oku ilk ayette denildiği gibi oku ama düşünerek

Türkçülük dün bir kaynaktı, bugün bir çaydır. Yarın coşkun bir ırmak olacak ve önünde ki bütün engelleri yıkacaktır.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    _karantina_
    _karantina_'s avatar
    Erkek

Gitsende bir şey farketmez.Yanlızca giden 10 binlerce çocuktan biri olursun

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Jilet_Boris
    Jilet_Boris's avatar
    Erkek

olivetti bunu yazdı:

aralarına girmeyi düşünüyorum belki tayyip'in torunu ile evlenir işadamı oluruz.

geç kaldın

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Madcrazy
    Madcrazy's avatar
    Erkek

gitme hocam

Hardcore Gamer - Android Game Developer
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ZoRKaYa
    ZoRKaYa's avatar
    Erkek

HiGHVoLTaGe bunu yazdı:

kalrap bunu yazdı:

HiGHVoLTaGe bunu yazdı:

kalrap bunu yazdı:

HiGHVoLTaGe bunu yazdı:

Kardes bak bu ibne nurcular iyi kafa yıkıyolar bi şekilde alttan girip üstten çıkıp gerekirse duygu sömürüsüyle seni alamasalarda bi şekilde bişi koparmaya çalışıyolar,he koparamadılar bi şekilde ayağını kaydırmaya çalışıyolar, kendi adamlarını kayırıyo ibneler ben bi sene feme gittim yakın diye f1 dekileri geçiyodk bizi almıyodu fatih kolejindekileri alıyodu ibne ben gidiyorum dedim işte karı kız karışık dersaneye gidersen ahirette iki elim yakanda filan dedi dedm sınıfa almıyon hoca ben niye kalim filan ertesi gün f1 deydim ibne gidicem diyince aldı ben dedim götünü parmakla ben gidiyom gittim ... Giderkende 10 arkadaş gittik siktik ibneleri şimdi her yerde ibneliklerini anlatıyorum şu ana kadar 25 kişinin kaydını sildirttim femden daha neleri varda yeter bu kadar gerisini insan görünce sinirleniyo ...

istersen 100 kişinin kaydını sildir o dersane yine dolar taşar çünkü adamlar cemaat kaynaklı cemaatten alıyorlar desteği yaptıkları iş sadece ticaret olsa yaptığının bi etkisi olur.

Orası öyle ama akmasada damlar fark etmez beynin yıkadıklarıyla döndürsün çarkını yeni kurban gitmesin oda bişeydir daha yaşım küçük pek bi çağım yok ilerde sikicez biz bunları bi şu ekip bi yerlere gelsin ...

valla ilerde de birşey yapamazsın söyleyim adamlar emniyeti ele geçirdiler hükümet zaten onların sırada yargı ve tsk var onuda ele geçirdiler mi kimse bişey yapamaz onlara. Yapmaya kalkanda ergenekondan içeri alınır yada başka yollarla 

Görelim Mevlam Ne Eyler O Ne Olursa Güzel Eyler ... Bak Sana birşey söyliyeyim ilerde çıkınca dersin demişti diye " Nurcular Düdüklü Tencere Gibi Şişecekler Şişecekler Gürültülü Bir Şekilde Patlayacaklar " Demişti Dersin ...

Yansın nurcuların alayı su veren itfaiyecinin horrrrrtumunu ************!

echo "imzanız özel karakter içermemelidir";
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Pikacu
    Pikacu's avatar
    Erkek

Beni cemaate sokacak yok mu ?

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    roccocan
    roccocan's avatar
    Erkek

buraya gitme diyen arkadaşlardan kaçtanesi o evlere gitmiş ve kafaları yıkanıp geriye dönmüştür merak ediyorum...

buraya giden arkadaşlardan kaç tanesi biz burada " Kuran-ı kerim okumayız risale-i nur okuruz" diye bir cümle duydu da gitme diyor...

buraya giden arkadaşlardan kaç tanesi buralarda Atatürk'ü küçük düşüren cümleler duydu da gitme diyor ...

buraya giden arkadaşlardan kaç tanesi beyninin yıkandığını düşünüyor veya "benim beynim şu anda yıkanmış halde dir"  diyebilir de buralara gitme diyor...

buraya giden arkadaşlardan kaç tanesi kendine kuran-ı kerim okumanın, namaz kılmanın güzel bir şey olduğunun TAVSİYE edilmesinden başka bir şey yaşadı da buralara gitme diyor ...

buraya giden arkadaşlardan kaç tanesi kendilerine çok zararlışeyler öğrettikleri için gitme diyor...

buralara giden arkadaşlardan kaç tanesine zorla namaz kıldırıldı da gitme diyor...

buraya giden arkadaşlardan kaç tanesi kendine geri kafalılık aşıladıklarını düşünüp gitme diyor...

buraya gitme diyen arkadaşlardan kaç tanesinin o evin içindeki abi denilen kişiler tarafından bir şeyi çalındı da gitme diyor...

buraya gitme diyen arkadaşlardan kaç tanesine kitap okumanın güzel olduğunun dışında bir şey öğrettiler...

buraya gitme diyen arkadaşlardan kaç tanesi oralara gidip te zararlı şeyler öğrenip geri döndü...

YOKSA SİZ TÜM BUNLARI BİLMEDEN DUYMADAN GÖRMEDEN VE ÖZELLİKLE O EVLERE GİTMEDEN Mİ YAZIYORSUNUZ... YOKSA SİZ GİTME DİYENLER BUNLARI ARKADAŞINIZDAN MI DUYDUNUZ,YOKSA SİZ BUNLARI AMCANIZIN OĞLUNDAN MI DUYDUNUZ, YOKSA SİZ BUNLARI KOMŞUNUZUN OĞLUNDAN MI DUYDUNUZ...

................................

buralarda gençlere; namazın farz olduğunu, kuran okumanın faziletini , efendimize (s.a,s) salavat getirmenin güzelliklerini, kuranı okuduktan sonra onu birde tefsirinden yani risalelerden okuyup anlamaya çalışmayı, çünkü sadece okumayla olmayacağını yaşamaya da çalışılması gerektiğini bunu içinde tefsirinin  de okunması gerektiğini,  zamanın ahir zaman olduğunu gençlerin insanlığın kötü durumda olduğunu bunun içinde gençlere bunların öğretilmesi gerektiğini, bu dünyaya insanların ne için geldiğini amaçlarının ne olduğunu, dini İslam olan ama bir Yahudi gibi yaşayan bir Hristiyan gibi  yaşayan gençlerin dinlerini  tanımalarını sağlamayı, bu vatanın gencecik dedelerimiz tarafından  nasıl kurtarıldığını bizim de eski halimize dönmemiz gerektiğini, ANLATIRLAR, ÖĞRETİRLER, GÖSTERİRLER... 

tüm bunları yapmak için o evlere gitmek mi gerekir diyen ben kendimde yaparım yapmak isteyince diyen  arkadaşlara :

İnsanlar et gibi, ulema tuz gibidir. Tuzsuz et koktuğu gibi ulema ve sohbetinden mahrum kalanda çürür ve kokar. 

akan bir göldeki  balıkları toplu halde hiç uğraşmadan öldürmenin yollu o göle akan derenin önünü kesip o gölün taze temiz suyla beslenmesini önleyip balıkların havasız kokuşan pis suda ölmesini sağlamaktır... gençlerin beyni ölmemeli okumalılar okutmalılar kendilerini tanımalılar bu dünyadan ne için var olduklarını bilmeliler bu vatanın nasıl kurtulduğunu bilmeliler... bilmeliler çünkü gençlerin bunları bilip yapmasını istemeyenler, geçlerimizi, bizleri, bu vatanı, bu tanın evlatlarını bu  hale getirdi ... hem bu dünyayı hemde öbür tarafı tanıtmak için çağırırlar o evlere SENİ..

Toplam Hit: 36912 Toplam Mesaj: 153