folder Tahribat.com Forumları
linefolder Gündem - Güncel Konular
linefolder İsrail Yardım Gemilerine Saldırdı! 2 Ölü

İsrail Yardım Gemilerine Saldırdı! 2 Ölü

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LostDream
    LostDream's avatar
    Erkek

iskenderun'da 6 şehit 7 yaralı var sadece 3 sayfa konuşulmuş. rte'nin madenciler için dediği gibi "Ölmek bu işin kaderinde var." di mi?

soktuğumun arabına yardım götürenininde o gemiyi tarayanında amk.

sen önce git ülkende açta açıkta kalana yardım et.  gerçi yardım götürenleri görmüşsünüzdür. türbanlılar, hacı hocalar.. 

ne kadar savaş meraklısı varmış bunu bir kez daha gördüm. kolaydı israille savaşmak adamlardaki lobinin 1/10'i yok senin elinde ne savaşı. kapatın call of duty'leri hatta silin.
    kınarız olur biter.

en büyük zalimler kafası kesilmemiş mazlumlar arasından çıkar demiş eleman. ah hitler ah zamansız gittin.

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ekerci
    Ekerci's avatar
    Erkek

trampfd bunu yazdı:
    -----------------------------

Diğer konuyada yazdım, tvlerde dönen tüm görüntülerde gördüğüm kadarıyla israil askerleri gemiye helikopterle inerken bizimkiler direk odunlarla saldırdılar, elinde silah olan askere saldırmak intihar etmektir şehit olmak değil.

Askerlerin gemiyi aramasına izin verseler böyle birşey olmayacaktı diye tahmin ediyorum.

bakalım tayyip ne açıklama yapacak, şuan şilideymiş, gözlükle röportaj veriyo. jetlag olasın tayyip.

arkadaşım durum şudur sen israil topraklarına girmiyorsun ki..serbest bi yerdesin..hangi hakla adam senin gemine girip arama yapar ? sen buna izin verirsen olmaz..ha girersin israil topragına o zmn aramak ister anlarım snde tmm dersin..

israilin hicbir hakkı yok bu gemiyi aramak için...belkide israil topragına girmekten vazgececekti nerden bilioyorsun ? bilmeden nası gemiyi arıyorsun

bir tane haklı sebebi yok o gemiye girmek için..

Konu ID: 112846 Konuyu Acan : Ekerci Konu Başlığı : Tahribatın en sevdiği adam ? Silinme Sebebi : 3 sayfadır takip ediyorum beni seven kimse çıkmadı. alacağınız olsun müridler
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nolanded
    nolanded's avatar
    Erkek

İsrail gemiyi bu ölüm listesiyle bastı

İsrail komandosunun cebinden saldırı sırasında düşen bir listedeki isimler, saldırının aslında bir suikast operasyonu olduğu şüphesini doğurdu.

İsrail%20gemiyi%20bu%20ölüm%20listesiyle%20bastı
    http://www.ensonhaber.com/israil-gemiyi-bu-olum-listesiyle-basti.html

msne beklerim: nolanded[at]tahribat.com
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ANNE
    irwa
    irwa's avatar
    Dişi

hükümet kanadından acıklama geldi..kimse bizim İsraile savaş acmamızı beklemesin.

dewdim dewrildim geldim
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    weskeyy
    weskeyy's avatar
    Erkek

Bopboşbakanımız yahudi kıç yalayıcısı.Oraya gidenler sadece türkiye cumhuriyeti vatandaşı.Ama tek fark hepsi ordu düşmanı İsrail yanlısı amerika taraftarı deniz feneri bilmem idüksüz kuruluş uzantılı organizasyonlar.O gemiye ordu yanlısı ya da Atatürk yanlılarının bindiğini görmedim.Vakitçi tarafçı cemiyet ci cemaatçi bilmem kimler.aslında boşbakanımızın bu işe kader demesi lazım.Ama şuna üzülüyorum her gün askerlerimiz ölüyor gerçek vatan evlatları onlara kimse feryat etmiyor.ironi yapmak lazım.

Bedenin BAKİRE olmasi onemli degil,Yeterki ruhun OROSPU olmasin!!!
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    diamonique
    diamonique's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

weskeyy bunu yazdı:

Bopboşbakanımız yahudi kıç yalayıcısı.Oraya gidenler sadece türkiye cumhuriyeti vatandaşı.Ama tek fark hepsi ordu düşmanı İsrail yanlısı amerika taraftarı deniz feneri bilmem idüksüz kuruluş uzantılı organizasyonlar.O gemiye ordu yanlısı ya da Atatürk yanlılarının bindiğini görmedim.Vakitçi tarafçı cemiyet ci cemaatçi bilmem kimler.aslında boşbakanımızın bu işe kader demesi lazım.Ama şuna üzülüyorum her gün askerlerimiz ölüyor gerçek vatan evlatları onlara kimse feryat etmiyor.ironi yapmak lazım.

Biraz daha mantıklı iftiralar bekliyoruz. Cevap vermek için bunlar çok saçma.

Reecep Tayyip'in Askerleriyiz
Toplam Hit: 18788 Toplam Mesaj: 147