folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Kürt Açılımına Karşı Çıkan Kaç Kişiyiz ?

Kürt Açılımına Karşı Çıkan Kaç Kişiyiz ?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ONEMINUTE
    ONEMINUTE's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Bolat bunu yazdı:
    -----------------------------

FOXXLY bunu yazdı:

Tokattaki şehitlerimizden sonra hiç bir kürdün gözümde 1 kuruşluk değeri yok bundan sonra.

iyi kürt kötü kürt ayrımıda bitmiştir benim için.

Zaten bize bunu enpoze ediyorlar O taraf kandırıldı şimdi türklerde kürtlere kin beslesin yavaş yavaş

tam bölünme planına uyalım vatan hainlerinin ekmegine yağ sürelim.

Biraz uyanık olalım oyuna gelmeyelim!

oyuna gelmeyelim,provakatörlerin oyununa gelmeyelim,her kürt pkklı deildir, açılımı destekleyelim,sokakları yakıp yıksınlar,TÜRK BAYRAĞI'nı yaksınlar, geç bunları kardeşim geç midem almıyor artık...

ŞUNU SORUYORUM MANTIĞIM....

olduki iç savaş çıktı, ben pkkyı desteklemiyorum diyen kürt arkadaşlar, iç savaşta hangi safta yer alacaklar? it itin kuyruğuna basarmı? bende birine düşman olduğumda her ne olursa olsun kendi canımdan kanımdan olanların yanında olurum, yani diyeceğim odurki boşuna demeyin her kürt pkklı deildir,hepiniz aynı olmakla beraber bu ülke için tehditsiniz, SİZDEN KORKAN SİZİN GİBİ OLSUN ULAN.... ÖLÜMDEN ÖTE KÖYMÜ VAR?

;ATATÜRK"ÜN FEDAİ ORDUSU {AFO}; # ATATÜRK Öldümüki? Atatürkçüler Ölsün... #
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    FOXXLY
    FOXXLY's avatar
    Erkek

Bolat bunu yazdı:

FOXXLY bunu yazdı:

Tokattaki şehitlerimizden sonra hiç bir kürdün gözümde 1 kuruşluk değeri yok bundan sonra.

iyi kürt kötü kürt ayrımıda bitmiştir benim için.

Zaten bize bunu enpoze ediyorlar O taraf kandırıldı şimdi türklerde kürtlere kin beslesin yavaş yavaş

tam bölünme planına uyalım vatan hainlerinin ekmegine yağ sürelim.

Biraz uyanık olalım oyuna gelmeyelim!

oldu. benim askerim bnim insanım benim vatandaşım acı çekecek. bende hala yok biz ayrılamayız şarkıları söyleyeceğim. oldu.

bundan sonra skmden aşşa kasımpaşa.

@kaygusuz : aynen bunları artık kendi kanlarında boğmanın vakti geldi. hatta geçiyor. İDAM mutlaka getirilmeli.

bugün benim dalımı kırmakla kalmadılar benim gövdemi kestiler. sıra bizde. onların ağaçlarını bi taraflarına sokmanın vakti zamanı geldide geçiyor.

DALIMIZI KIRANIN, AĞACINI G.TÜNE SOKARIZ.

kelimeler albayım bazı anlamlara gelmiyor.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bolat
    Bolat's avatar
    Erkek

Y_O_H bunu yazdı:

frknkc bunu yazdı:

Aynen hoca sana katılıyorum bunca senedir pisi pisine 30 bin şehit verdik bi o kadar da onlar verdi vurduk vurulduk sonuç = 0

vukuat bunu yazdı:

frknkc bunu yazdı:

BSG butonu istiyorum !!!!!!! terörü bitirmekmi teröre destekmi hoca bu git allah aşkına yaaa

Bide bu

mAkp düşmanlığı nerden geliyo adam türbanı serbest bırakmaya çalışır Dinci , Terörü bitirmeye çalışır Satıcı yaparsınız.

Ne kadar kabullenmesenizde Türkiye İSLAM ülkesi. 

Milli marşımızda bile bu belirtilmiş :

Rûhumun senden İlahî, şudur ancak emeli:
    Değmesin ma' bedimin göğsüne nâ-mahrem eli!
    Bu ezanlar-ki şehâdetleri dinin temeli-
    Ebedî yurdumun üstünde benim inlemeli.

Hocam yıllardır sizin dediğiniz yöntemleri yaptılar savaştılar öldürdüler sorun bitmedi. Bi bırakın adam bildiğini yapsın sonunu nerden biliyosunuz. Sorunun bitmesi için PKK ile anlaşma yapılması gerekiyosa  yapılsın sonuçta ibedavaya dağdan necek değiller. Yıllardar analar ağlıyo adam bunu bitermek için çalışıyo çabalıyo desteklemekten başka çare yok.

Dünyada ayrımcılıkla ilgili 3T kuralı vardır bunu bilenler

kürt acılımının ne oldugunu anlar

1- Terör

2- Tanıma

3- Talep

Bütün dünyada geçerlidir bu Bölücü örgüt başını Yakalayıp bize Asmayacağımı söz verdirip teslim edenler

bunun hesabını yaparak verdiler. Yoksa adamlar bize bedava bir bardak su vermezler

Şimdi ikinci T yi uygulama zamanı açılım yalanı ile kardeşlerimizin bizden olmadığını ayrı bir millet olduklarını kabul

ettirmeye çalışıyorlar. Aslında olmayan bir sorunu bize uygulattırmaya çalışıyorlar amaç 2.T 5 yıl sonrada toprak talep

edecekler işte size bir vatan bölünme planı Uyanık olalım yazdıklarımıza dikkat edelim Ben de karşıyım.

İnancı doğrultusunda yaşamayan : Zamanla yaşadıklarının doğru olduğuna İnanır.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    uMuT
    uMuT's avatar
    Erkek

Ulke Nereye Gidio

AzraiL üstüMe Yürümeden GeL..
Toplam Hit: 15598 Toplam Mesaj: 115