folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Kürt Açılımına Karşı Çıkan Kaç Kişiyiz ?

Kürt Açılımına Karşı Çıkan Kaç Kişiyiz ?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    bykamu
    bykamu's avatar
    Erkek

bu siyaseti bilende konuşuyor bilmeyende. forumda tamamen yasaklanması lazım.
    birsürü insan saçmalamış şu hale bak.

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    FOXXLY
    FOXXLY's avatar
    Erkek

HaYVaN bunu yazdı:
    -----------------------------

Sıcak bakan kişi sayısı daha fazla olmasaydı akp iktidarda olmazdı.

Kaldı ki pkklılardan daha çok akp'den nefret eden birilerini görmedim ben :S

Benim fikrimi sorarsanız zaten türk-kürt-laz-çerkez-tatar-sunni-alevi arasında bu ülkede ayrımcılık yapan bizden değildir. Ek birşeye gerek yok.

ne alakası var bea. akp seçimden önce bu yapacaklarını açıklasaydı kaç oy alabilirdi ?

ha bi dtp nin oyunu alırdı.

kelimeler albayım bazı anlamlara gelmiyor.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    FOXXLY
    FOXXLY's avatar
    Erkek

8mm bunu yazdı:

----------------------------

kelimeler albayım bazı anlamlara gelmiyor.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tabela Fatihi
    kaygusuz
    kaygusuz's avatar
    Erkek

HaYVaN bunu yazdı:

kaygusuz bunu yazdı:

cahilki ne cahil...

93 de pkk biterken amerika pkk bitiyor diye operasyonları hükümete durdur dedi.

93 ile 95-97 de başarılı operasyonlarla pkk nın 2002 ye kadar sesi soluğu çıkmadı bile.

pkk ile anlaşma yapıyorsa yapsın diyecek kadar cahilsin.

Devlet masa demez. Devlet teslim ol der. karşında düşman varsa. düşmana düşmanca davranırsın.

analar ağlamasın masalına senin gibi gözleri uykuda olanlar inanır. araştır bi bak bakalım 7 yıldır nerdeydiniz

http://www.turksolu.org/253/foto/sehit-tablo-akp-buyuk.png

Bir devlet güç ve kudrettir. sizin bu gücünüzden şüphe duyulduğu anda bitersiniz.Dünyanın hiçbir devletinde teröristle anlaşma olmaz. hiçbir devlet teröristin siyasi uzantısını ülkesinin yönetimi olan meclisine sokmaz. ve onlarla işbirliği yapmaz. siz açılım olacak diye sevine durun bizim Türk Milleti halen daha sabrıyla son ana kadar içinde tutuyor düşüncesini.Öyle bir milletizki sabır ve tevekküle inanışımız bile sabrımızın ne denli olduğunu gösteriyor.yoksa o üç beş çapulcuya yapacağını bilir milletimiz.

Ülkemiz ekonomik olarak çöküntüdeyken milletimiz zordayken dağdaki eşkiyayı düşünmek akıl karı değildir.

size pkk bitecek masallarını anlatanlara gülüyorum.

Atatürk zamanındada bunlar vardı. hepsini elinin tersiyle reddetmiş.misaki milli sınırları kesindir demiş. ama dünkü gavur bugün yine gelmiş yine ülkemizi bölmek için ortalığı boş görmüş hükümeti kendi emrine yönlendirmiş. siyasi baskılarla istediğini yaptırmaktayken bunu görmeyenler ya tarihini bilmiyor yada menfaati elinden gidecek diye korkuyor.

açılım denilen saçmalığın bugüne kadar gelişi amerika ve ab nin isteğidir. ülkeyi bölme projesidir.olmayacak zaten.

http://www.dailymotion.com/video/xaz3bm_ demokratik-acylym-ve-turkyye_news

Sınır ötesi operasyon diye yırtınan senin gibiler değil miydi Hocam?

Bu baskılardan sonra yapılan operasyonlar sayesinde şehit verdik. Şimdi bunun sorumlusu hükümet. Adamlar operasyon yapsa kabahat yapmasa kabahat.

Ek olarakta 2002'den beri ayışığı bilmem ne kızı darbe planlarıyla uğraşmaktan askerle ilgilenmesi gerekenler ilgilenmemişti (?) Hatırlatmak isterim.

operasyon için amerikadan emir alan bi başka devlet yönetimi varmı. milleti avutmak uyutmak bu hükümetin işidir.

bu hükümetler gidicidir. vakti geldiğinde onlardanda hesap sorulacaktır.

gayrimilli bir amerikan projesine destek verenler kördür. görmek istemezler. özetide burda delili.

Aldananlar aldanmaktan zevk aldıkları için hile ortaya çıkmıyordu Tolstoy
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    arkinfes
    arkinfes's avatar
    Erkek

PCoDeR bunu yazdı:

bayzin bunu yazdı:

Ben karşıyım.

Ve sunuda kesinlikle biliyorum Tayyip bu gidişde ülkeyi iç savaşa sürükliyecek Türk halkı kim var kim yoksa sokağa inecek işte o zaman gerçek tehlike olacak.

evet doğru diyorsun hocam.bu ülkeye atatürk gibi ayakları yere sağlam bir kişilik lazım.Şimdikiler abdye yaranmak için elinden gelenleri yapıyor.

Do majör soylu ve açık sözlü , Do minör patetik , Re majör parlak , Re minör melankolik , Mi bemol majör soylu ve patetik , aydinlik ama soylu ve karamsar tonmu lazim ozaman; mi majör , Mi minör doğanin ilk minör tonu olmasina karsin biraz melankoliktir , Fa majör karışıktır , Fa minör hepsinden patetiktir , Fa Diyez majör iste güçtür çünkü degiştirgeçlerle asiri yuklenmistir , Si majör parlak ve oyun bozannn :))
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    arkinfes
    arkinfes's avatar
    Erkek

birinin ses çıkarması lazım artık eğer boyle bu iş daha daha ileri giderse harbidende silahlanıp sıkmalıyız bence sonu ne olcaksa olsun bu topraklar ne emklerle alındı bir o....pnun biri gelipde üstüne şey etsin diye deil

Do majör soylu ve açık sözlü , Do minör patetik , Re majör parlak , Re minör melankolik , Mi bemol majör soylu ve patetik , aydinlik ama soylu ve karamsar tonmu lazim ozaman; mi majör , Mi minör doğanin ilk minör tonu olmasina karsin biraz melankoliktir , Fa majör karışıktır , Fa minör hepsinden patetiktir , Fa Diyez majör iste güçtür çünkü degiştirgeçlerle asiri yuklenmistir , Si majör parlak ve oyun bozannn :))
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CellyM
    CellyM's avatar
    Erkek

Benim anlamadığım şey burada kürt açılımını destekleyen arkadaşlar, kürtlerin doğudaki yaşam standartlarını bahane eden arkadaşlar, BEN pkk yanlısı değilim diyen arkadaşlar, Vatanımı milletimi seviyorum diyen arkadaşlar: Nasıl oluyoda kürtlerin bu ayaklanmalarını, bariz apaçık ortada olan tehditlerini, hergün yaptıkları mitingleri, molotof kokteylli, taşlı, sopalı, mitinglerini; "siz özgürlük vermezseniz doğuya ulaşımı zor olan, elektiriğin, suyun, olmadığı yerler olursa, doğu halkının dağa çıkmaktan başka çaresi kalmaz" dersiniz?

Eğer ki sen bunu diyosan benim gözümde PKK sensin arkadaşım..

Neden hemen hemen aynı yaşam standartlarına sahip olan karadeniz bölgesi halkı, sizin gibi daha fazla hakka sahip olmak için ayaklanma vs. yapmıyo? dahada önemlisi sizin bu konudaki LÜKSÜNÜZ NE?

Peki şunuda sorayım Karadeniz Halkı neden size düşman?

Size yapılması gereken aslında kürdistanı verip, Türkiye'den bağımsız hale getirip, orada öylece erimenizi izlemektir ve budur müstâhak olan size..

Bi arkadaş her kürd pkk lı değil demiş, haklısın kardeşim ama her pkk'lıda kürdtür..

(sadece açılım değil kürtlerle ilgili açılacak 'gereksiz' polemiğe bile karşıyım)

http://www.tahribat.com/Murit-CellyM/
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    griffin
    griffin's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

CellyM
    bunu yazdı:

Benim anlamadığım şey burada kürt açılımını destekleyen arkadaşlar, kürtlerin doğudaki yaşam standartlarını bahane eden arkadaşlar, BEN pkk yanlısı değilim diyen arkadaşlar, Vatanımı milletimi seviyorum diyen arkadaşlar: Nasıl oluyoda kürtlerin bu ayaklanmalarını, bariz apaçık ortada olan tehditlerini, hergün yaptıkları mitingleri, molotof kokteylli, taşlı, sopalı, mitinglerini; "siz özgürlük vermezseniz doğuya ulaşımı zor olan, elektiriğin, suyun, olmadığı yerler olursa, doğu halkının dağa çıkmaktan başka çaresi kalmaz" dersiniz?

Eğer ki sen bunu diyosan benim gözümde PKK sensin arkadaşım..

Neden hemen hemen aynı yaşam standartlarına sahip olan karadeniz bölgesi halkı, sizin gibi daha fazla hakka sahip olmak için ayaklanma vs. yapmıyo? dahada önemlisi sizin bu konudaki LÜKSÜNÜZ NE?

Peki şunuda sorayım Karadeniz Halkı neden size düşman?

Size yapılması gereken aslında kürdistanı verip, Türkiye'den bağımsız hale getirip, orada öylece erimenizi izlemektir ve budur müstâhak olan size..

Bi arkadaş her kürd pkk lı değil demiş, haklısın kardeşim ama her pkk'lıda kürdtür..

(sadece açılım değil kürtlerle ilgili açılacak 'gereksiz' polemiğe bile karşıyım)

ergenekonda türk ona bakarsın kardeşim terörün türk'ü kürt'ü mü olur terör heryerde terördür.. PKK dagda herkes konuşuyo peki şehirde ki terör ülkeyi içten içe bitirme planları herkes kral benim diyo ona neden kimse ses çıkarmıo yok çıkıyo deniz baykal konuşuyo ardından devlet bahçeli çıkıyo siyasetten anlamayan adamlar ne yaptıkları belli degil onlara neden kimsenin sesi çııkmıyo abicim ne olursa olsun kürtlere saygın olmalı ama benim kendime saygım yok diyosanız o zmn aynn devam edin pkk inmesin üç beş şehit daha verelim. tabi sizin açınızdan kolay eger ki seviyosan vatanını kalk git gönüllü askere dagda çatış pkk ile

Türkiye, kendisine din olarak Kemalizmi almış, başka hiçbir dine hayat hakkı tanımayarak kitlelere zorla dikte ettirmiştir. Oysa en üst belirleyici İslam'ın ilkeleridir. Her şey ona göre belirlenir." -Recep Tayyip Erdoğan
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    fatX
    fatX's avatar
    Erkek

giriş gelişme sonuç..

pkknın istedikleri birbir yapılıyor. sonu yokki bunun ne açılımı?

önce meclise girdiler, kürtçeyi benimsettiler, tvde kanal açtırttılar, köylerin isimlerini kürtçeye çeviriyolar, futbol takımı kurdular, apoya "sayın" demiyen kalmadı :S

durum ahmet türk' ün "e şimdi aponunda görüşleri önemli kimse görmezden gelemez yav" gibi tavırlar sergilemesine kadar geldi..

apo piçi hapisten ahkam kesiyor..

e şimdi sırada ne var kürdistan kuralım, bayrağımızı koyalım, apoyu serbest bırakalım, ?

şimdiki halinde isteklerinin bi aşamasında veto cekilmesi durumunda bak vallaha dağa cıkarız öldürürüz olacak tavırları..

Türkiyenin yaptığı açılıma dünyanın geri kalanı çok olumlu yaklaşıyor.. Türkiyeye övgüler falan bi terslik var sanki :)

Türkiyeye kolay kolay övgü olmaz, onlar bize düşman, bölmeye çalışıyorlar. Türkün Türkten başka dostu yok..

e sadete geliyim ben skmişim açılımı desemde rte elinde onay damgası pkk nın isteklerini bekliyor olacak.

Altan naptın oğlum :|
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HaYVaN
    HaYVaN's avatar
    Erkek

FOXXLY bunu yazdı:

ne alakası var bea. akp seçimden önce bu yapacaklarını açıklasaydı kaç oy alabilirdi ?

ha bi dtp nin oyunu alırdı.

Emin ol dtplilerin oyunu mhp alır ama akp alamaz :)

Bak bugünde sokakta olaylar vardı. Saldırıp BİMin camını filan aşağı indirdiler. Ben afşinde kaldım bir dönem. Oranın halkıda bim pkknın diye alışveriş yapmıyorlardı :D

Velhasılkelam alakası şu ki dtplilerle birleştiğiniz tek nokta anti-akp olmanız :))

Toplam Hit: 15652 Toplam Mesaj: 115