folder Tahribat.com Forumları
linefolder Derin Konular
linefolder Olası ABD-İran Savaşı Üzerine Benden Bir Yazı Dizisi :)[Antioksidan]

Olası ABD-İran Savaşı Üzerine Benden Bir Yazı Dizisi :)[Antioksidan]

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ayhun
    ayhun's avatar
    Erkek

olaya bide söyle bi boyut getirelim neden savas iran üzerinde yapılıo belki amerika uzerinde yapılacak

ne gibi:

iranlı canlı bombalar gidip amerika içinde belirli noktalarda patlamalar gerceklestirecekler

iranlı canlı bombalar gidip amerika üzerinde nukleer bomba yerlestirip patlatacak

sonucda bu adamlar için ölüm son değil yeni bi baslangıc olarak yetiştirilio bilmem biliomusunuz pkk daki canlı bombalar bu sekilde uyutuluo ve pkk amacına ulasıo

irandaki askerede siz devletin adamlarısının gerektiğinde ulkeni korumak için canlı bomba olacaksınız gazını verip amerikaya zamanında gonderildiyse bu savas cok kanlı gecer

1 de sunu soruim ırakda istediklerini madem elde ettiler hala basılan haritalarda neden ırak die geçio kodumun yeri???

delimiyim ben?
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Musket
    Musket's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

ayhun bunu yazdı:
    -----------------------------

olaya bide söyle bi boyut getirelim neden savas iran üzerinde yapılıo belki amerika uzerinde yapılacak

ne gibi:

iranlı canlı bombalar gidip amerika içinde belirli noktalarda patlamalar gerceklestirecekler

iranlı canlı bombalar gidip amerika üzerinde nukleer bomba yerlestirip patlatacak

sonucda bu adamlar için ölüm son değil yeni bi baslangıc olarak yetiştirilio bilmem biliomusunuz pkk daki canlı bombalar bu sekilde uyutuluo ve pkk amacına ulasıo

irandaki askerede siz devletin adamlarısının gerektiğinde ulkeni korumak için canlı bomba olacaksınız gazını verip amerikaya zamanında gonderildiyse bu savas cok kanlı gecer

1 de sunu soruim ırakda istediklerini madem elde ettiler hala basılan haritalarda neden ırak die geçio kodumun yeri???

ABD naapsın ebesinin damındaki boktan bir ülkeyi ?

Neden sınırlarına katıp bir dünya yardım etmek zorunda kalsın ?

Böyle kaos iyi işte.

Tekrar kurulsun Irak ABD şirketleri tarafından.

Kaos da gerekli yerler satın alınsın,

Çeker gider ABD 2 gece de de Irak da düzen sağlanır.

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ExcaliburTBT
    ExcaliburTBT's avatar
    Erkek

ABD üç gün boyunca uçaklarla öttürür irani 5.gün kara dan girer 7.günde tahran düşer :F  bu kadar basit ahha

Edit: ondan sonra yer yer çatı$malar  çıkar  ıraktaki gibi hergün 500 - 600 kişi ölür.. el-hede el-hödö die skndirk örgütler bi kaç abd askerini öldürür sonra bizde izleriz videolarını kahraman iranlılar die :B

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ★★★★
    Genki
    Genki's avatar
    Erkek

birbirinize hakaret etmeden tartışamıyomusunuz. Bokunu cıkardınız iyice

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Chinggis
    Chinggis's avatar
    Erkek

ZaYGo bunu yazdı:

Chinggis bunu yazdı:

Anlayamazsın zira düşünmekten , yüksek ihtimal de beyinden yoksunsun . Adama illallah geldi , adam bıkmadı , üşenmeyip makale gibi yazı yazdı , Amerikan karşıtı olacağım diye bu konuyu bile p.ç ettiniz .

Ben bilgiyim evellallah , hoş ordinaryus profesör da olsam , sen ve senin gibi düşünmekten acizler olduğu sürece anlattıklarım hiç bir şey ifade etmeyecektir , zira anlayamıyorsun , bundan yoksunsun .

Sazan gibi ortaya atladığım falan yok , fikir belirtiyorum orada , nerede ne zaman mesaj atacağımı sana sormam gerekmiyor . İster ortasında atarım , ister sonunda ki burada seni ırgalayan hiç bir olay yok .

Yat uyu sen , rüyanda belki İran ABD'yi yeniyordur .

Konuyla alakasız attıgın postlarla konuyu p.ç eden ben değil sensin.Ayrıca madem anlattıklarını anlamıyoruz bunları niye anlatıyosun?Hem nerede ne zaman mesaj atacağında beni hiç ilgilendirmez.Bence sen yat uyu rüyanda belki ABD bütün ülkeleri emri altına sokmuştur ;) 

Yok yani artık seninle ne konuşsam , ne yapsam faydasız .

Hani askeri strateji , lojistik vs. gibi olaylar daha zor olaylardır , anlatsak da anlamazsın dedik ki hakkaten öyle anlayamıyorsun . Bari bilmiyorsun konuya bulaşma gibisinden basit bir şey söylemek istedim , ona da basmadı kafan .

Yatmadan önce ABD bütün ülkeleri emri altına sokmuştu , yattım , uyandım , hâlâ da öyle ve uzun zaman da öyle gidecek .

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    FeRoCi
    FeRoCi's avatar
    Erkek

ayhun bunu yazdı:

ne gibi:

güzel yere değinmişsin.. mantıklı... amerikanın öneemli yerlerinde böyle bir patlama bütün planı alt üst der ama o mekanlar korunuyordur.. gerçi yapan yapar..

düşünüyorum oysa aklım var; aklım var oysa düşünmem gerek; düşünmem gerekse düşünülmesi gereken şeyler var; bazı var olan şeyleri düşünürsem zamanımı düşnmeye harcarım;harcanılan bi zaman varsa kıymeti bilinmeli; kıymeti bilinmeyen zaman tek canı kalmış süpermario ya benzer; süper marionun mantarı şirinlerin evine benzer; şirinlerin evinde bi kaltak var şirine o şirineyi bütün şirinler s*kmek ister... şirinler çok şey isterde ben hala neyi düşünüyorum anlamadım !!!!!...
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    1903
    1903's avatar
    Erkek

zumsuk bunu yazdı:

İRanlılarda perslerden beri 4 bin senedir kımıldatılamamış devlettir.
    bunuda bir türlü anlayabilmiş değilim.sık sık dile getiriyorsunuz ama daha yavuz'un şah ismail üzerinden defalarca geçtiğini bilmiyorsunuz.sadece osmanlı döneminde değil başka dönemlerde de bir çok örneği var.

gücüne güç katmaya geldik.formanda ter olmaya geldik.Beşiktaş seninle ölmeye geldik BEŞİKTAŞ !
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HolygaN
    HolygaN's avatar
    Erkek

Amerikanın bu savaşı kaybedeceğini düşünmüyorum kesınlıkle kazanacaktır. Ama amerikaya malıyetı cok ağır olur. Verilen kayıplar amerikayı sarsar.

Suriye ve lübnan savaşa dahil olursa ısrail çok fazla sivil kayıp verir. Iran sürekli suriyeye silah yolluyor. Geçenlerde bir tren bombalanmıştı Türkiyede. Trenden silahlar füzeler çıkmıştı. Bu savaş ırak savaşı gıbı basit olmayacak Daha fazla kan daha fazla petrol daha fazla fara.

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BosphorusPasha
    BosphorusPasha's avatar
    Erkek

AntiOksidan bunu yazdı:

SiyanojeN bunu yazdı:

iranlılara allah yardım eder silaha gerek yokk :)

ıraklılara allah yardım etti ve her gün kadınlar kocaları önünde tecavüze uğruyorlar,vay be ne güzel...

hoca farkedersen orada ince bir espri var.

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BuZuL
    BuZuL's avatar
    Erkek

ne bu konu biter nede bir sonuç alırız :D zumsuk çok güzel bir örnek vermiş savaş halinde ne olacağı hiç belli olmaz...

alın size çanakkale onun bu silahı varmış bunun busu varmış yok taktikler değişmiş miş miş :D

pkk nında ne tankı ne uçağı var ama Türkiyenin başına illet oldu Türkiyenin şuan tankı uçağı her bir boku var sonuç ne ? yine pkk bitmiyor

ayrıca gördüğüm kadarı ile iran vatandaşlarının vatan sevgisi bizimkinden fazla kimse kusura bakmasın...

iran kazanır demiyoruz fakat abd saldırı yaparsa irana götünü zor kurtarır çünki o adamların inançları ile çanakkalede savaşan insanlarımızın inancı ile aynı...

iranda öyle bir devlet bazen bu işler silahla olmuyor...Ayrıca abd ırakta ne durumda olduğu belli iran ıraktan kat kat güçlü bir devlet ahmed nejat a bütün halk güveniyor ve çok bağlı önemli olan tek yürek olmaktır ve iran bunu yapıyor ve benim kişisel görüşüme göre iran kolay bir lokma değildir.

iranda nükleer var belki daha fazlası var çünkü gizli tesis olaylar dönüyor ortada bunu biz bilmiyoruz belki ama abd götünü yırtığına göre abd biliyor demekki...

ayrıca iranın amacı belli teknoloji ve savaş konusunda çok üstün olmak ve islamiyete darbe vuran ülkelere saldırmak iranın amacı bunu göremiyorsanız siz körsünüz ben değil ve iran öyle bir devletki ıssırdığı yeride koparacağından eminim... :)

çanakkaledede düşmanın her bir boku vardı ama seyid onbaşı 276 kg. kaldırıp düşman gemisine atarak olayı 180 derece değiştirdi şimdi diyeceksinki o zamanla bu zaman bir değil :) 1000 yıl öncesine git 2000 yıl öncesine git bu tür olayların ne kadar fazla olduğunu görürsün.

savaşta önemli olan inançtır iranın inancı var abd nin neyi var ?

iran sadece doğal gaz veya petrolü kezse bile dünya krize girer...

DAĞDA ÜÇ BEŞ KOYUN SÜRÜSÜ, TUTTURMUŞ BİR KÜRDİSTAN TÜRKÜSÜ, ELİNE ALMIŞ BAYRAK DİYE BİR MASA ÖRTÜSÜ, SATSAN BEŞ PARA ETMEZ NE DİRİSİ NE DE ÖLÜSÜ, SOYU SOYSUZ OLAN SENSİN TOPRAK SENİN NEYİNE, İTE İTLİK YAPIP KAFA TUTMA BEYİNE, ANLASA DEDİĞİMİ SOKAKTAKİ KÖPEK AĞLAR HALİNE, DUY ULAN SOYSUZ NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE.......
Toplam Hit: 28492 Toplam Mesaj: 163