folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Tarsus'taki Gizemli Kazı

Tarsus'taki Gizemli Kazı

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SkynetX
    SkynetX's avatar
    Erkek

Zaten açıklayacaklarını mı bekliyordunuz?

Roswell benzeri bizim de bir hikayemiz var artık. :))))))

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TheColtfire
    TheColtfire's avatar
    Erkek

Kazi sonra ermistir..Bakalim nasil bir aciklama gelicek?

MERSİN’in Tarsus ilçesi 82 Evler mahallesindeki gecekondu tipi bir evde özel harekat polislerinin gözetiminde 1 yıldır süren esrarengiz kazının sona erdiği bildirildi. Kazı alanı görevliler tarafından toprakla kapatılmaya başlandı.

kaynak:

http://www.hurriyet.com.tr/son-dakika-mersindeki-gizemli-kazi-sona-erdi-40633292

TheColtfire tarafından 04/Kas/17 02:06 tarihinde düzenlenmiştir

"Delilik şüphesiz aptallıktan daha iyidir, Delilik var olmuş bir zekanın yok oluşudur. Aptallık ise var olmamış bir zekanın var olmamaya devam edişidir!"
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    umit
    umit's avatar
    Erkek

ülkede herşey ne kadar basit , kazı bitti hoop konu kapandı

naptınız ne aradınız kaç zamandır

le le le sakine
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ShockMan
    ShockMan's avatar
    Erkek

Şimdi konuyla belki alakalı olmayacak, ama belkide ilerde olabilir, bir müddet Tahribata takılmadığımda Youtubeyi deşiyordum. :) Bu cin vakalarının yaşandığı evlerin genellikle altında hazineler oluyor izlenimine kapıldım çünkü nerede altın var bu yaratıklar orada peydahlıyorlar, bilmiyorum bana öyle geldi, belki saçmalıyorda olabilirim.. 

Cinlerin Altınla direk ilgisi var gibime geliyor.. Konuyla alakalı değilsede oradan altın çıkarsa işin içine cinlerde bulaşırsa, buraya not olarak tutturmuş olayım diye yazdım..!

ShockMan tarafından 04/Kas/17 08:52 tarihinde düzenlenmiştir

Net ortamı, tek tük de olsa iyi dostluklar sağlamışsa bile, vefasızlığı ile ünlüdür..!
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    dcpromo
    dcpromo's avatar
    Erkek
    ShockMan bunu yazdı

Şimdi konuyla belki alakalı olmayacak, ama belkide ilerde olabilir, bir müddet Tahribata takılmadığımda Youtubeyi deşiyordum. :) Bu cin vakalarının yaşandığı evlerin genellikle altında hazineler oluyor izlenimine kapıldım çünkü nerede altın var bu yaratıklar orada peydahlıyorlar, bilmiyorum bana öyle geldi, belki saçmalıyorda olabilirim.. 

Cinlerin Altınla direk ilgisi var gibime geliyor.. Konuyla alakalı değilsede oradan altın çıkarsa işin içine cinlerde bulaşırsa, buraya not olarak tutturmuş olayım diye yazdım..!

Abi o varlıkların genelde değerli hazınelerin başında olmalarının sebebi bilgiğime göre insanlar değerli eşyalarını koyunca belli şeyler yapıp hazineyi koruması açısından tılsımlıyorlar falan filan muhabbeti vardı. Şahsen çok yakınım yaşadı bu olayı kafa yedirten şeyler oluyor.

next next next install
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ShockMan
    ShockMan's avatar
    Erkek
    ilteris bunu yazdı
    ShockMan bunu yazdı

Abi o varlıkların genelde değerli hazınelerin başında olmalarının sebebi bilgiğime göre insanlar değerli eşyalarını koyunca belli şeyler yapıp hazineyi koruması açısından tılsımlıyorlar falan filan muhabbeti vardı. Şahsen çok yakınım yaşadı bu olayı kafa yedirten şeyler oluyor.

Valla İlterisciğim Tılsımmıdır nedir tam bilemedim, ama orada peydalamalarına dair Youtubede onlarca korkunç olayı izledim.. sanırım psikolojim bozuldu, kendimi Tahribata yeniden attım.. :)

Net ortamı, tek tük de olsa iyi dostluklar sağlamışsa bile, vefasızlığı ile ünlüdür..!
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    dcpromo
    dcpromo's avatar
    Erkek
    ShockMan bunu yazdı
    ilteris bunu yazdı
    ShockMan bunu yazdı

Valla İlterisciğim Tılsımmıdır nedir tam bilemedim, ama orada peydalamalarına dair Youtubede onlarca korkunç olayı izledim.. sanırım psikolojim bozuldu, kendimi Tahribata yeniden attım.. :)

3 hafli 5 harfli işleri sakat zaten abi :)

next next next install
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Gözlükçü
    vanhelsink
    vanhelsink's avatar
    Erkek

Bir kaynağa göre o bölgede evi olanlardan biri 40 bin lira bile etmeyen eve 230 bin verilip alınmış kendisine de 500 bin teklif edilmiş bu kazı bitince geri çekmişler teklifi 

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SaNaL_AjaN
    SaNaL_AjaN's avatar
    Erkek
    vanhelsink bunu yazdı

Bir kaynağa göre o bölgede evi olanlardan biri 40 bin lira bile etmeyen eve 230 bin verilip alınmış kendisine de 500 bin teklif edilmiş bu kazı bitince geri çekmişler teklifi 

Tarsuslu bir mürid olarak 40 bin etmeyen ev o bölgede yok maalesef :) En az 80 100 lira ediyor. diğer hususları bilemem ama 1 yıl sadece kuyu kazıldıgına inanmak komik geliyor

Antalya'da Emlakçı parçası :)
Toplam Hit: 48449 Toplam Mesaj: 232
mystery