folder Tahribat.com Forumları
linefolder Derin Konular
linefolder Akraba Evliliğine Karşı Mısınız ?

Akraba Evliliğine Karşı Mısınız ?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sokoban
    sokoban's avatar
    Erkek

kaygusuz bunu yazdı:
    -----------------------------

bunun yanısıra dini boyut olarak ana babanın rızası olmadan yapılan evlilik hayırsız evliliktir denir. anne baba rızası yok. neye yarar öyle değil mi ? diğer taraftan üniversite okuyorsun daha 2. sınıftasın böyle bir işe evet diyorsun ben bu kardeşime gerçekleri inandıramadım. üniversiteyi bitiri o zaman akıllanırsın diyorum karşındakinin ne kadar boş olduğunu göreceksin diyorum kör olmuş.  kör olmuş kör. ipe asacam şerefsizim.
    düşünceleriniz için teşekkürler.

hocam kız da kardeşini istiyor mu ?

.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    maserati
    maserati's avatar
    Homo

7 sulalale lafi nerden geliyor

eski turklerde 7 / derecedne akrabanla bile evlenmek yasakti. bole olunca insalnlar rahat rahat kaynasiyor...

hala kazakistanda filan var bu uygulama

Türkiyede kim sevdiği işi yapıyor ki?
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    uGuR
    uGuR's avatar
    Erkek

karşıyım çünkü başka kız/erkek mi kalmadı dünyada:) akraba evliliği daha çok aşiretlerde görülür yabancıya kız verilmemesi durumu..

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Caliber
    Caliber's avatar
    Homo

Keskinoğlu şirketleri iki kardeş üzerinedir ve mirasın bölünmemesi için baba keskin, oğullarını kızlarıyla evlendirmiştir. Bilenler bilir asparagas değil yani. :D Çocuklarını da gördüm sapasağlamlar. Lan anlatırken bile midem bulandı ya böyle tabi karşıyız hatta evliliğe karşıyım. :D

Tedbirsiz abdest bozmaya oturan, domala domala taş arar.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tekken'deki Eddy
    Prometheus
    Prometheus's avatar
    Homo

hojucuk bunu yazdı:

ne genetigi genetik nerden cikti, genetikle , genetik bozukluklarla isimiz yok.

kan uyusmazligi dogum komplikasyonlari yahut sakat cocuklar meydana getirebilir , ciftlerin kanlari arasinda olasi bir uyusmazlik durumu varsada iliski oncesinde doktor kontrolu ile cocuk yapmaya musait olup olmadigini ogrenebilirler akraba olsun olmasin..

sen okudugunu idrak edememissin, imzani bir daha oku..

konuyu baska tarafa cekmeyin.

ana temamiz : Akraba evliligi iyidir muritler, gozunun onundeki varken heleki saglikli ve nazarinizda es olabilecek kadar yeterli ise mutlulugu uzaktaki el oglunda kizinda aramaniza gerek yok, toplumun temel cekirdeginin aile oldugunu unutmayin. medeniyetleri yozlastiranda disardan gelip icine karisanlardir.

sabah yazdığım mesaj herhalde bi sistem hatasından silindi. tekrar yazarız.

ben sana kan uyuşmazlığıyla akraba evliliğinin alakası yoktur diyorum ve kan uyuşmazlığı da tedavi edilebilir birşeydir diyorum. sen hala bana kan testi yaptırırsan akraba evliliği problem olmaz diyosun, genetikle işimiz yok diyosun.

cahilliğinin tespiti için liseyi geçtim ilkokul fen bilgisi yeterli. ama neyin kafasıyla yaşıyosun da cahilliğini ısrarla savunuyosun onu bilmiyorum.

bak ben bilmediime bilmiyorum diyebiliyorum. sana da tavsiye ederim.

2 mesajla sana kibar kibar açıkladım neyin ne olduğunu. diğer arkadaşlar da açıkladılar defalarca. hem cahilliğinde ısrar ediyosun bir de kalkmış bana kendi sözümle nasihat veriyosun sanki kendi sözümü benden daha iyi anlayacakmışsın gibi.

şimdiye kadar yazılan mesajları okusaydın genetik hakkında bişeyler öğrenirdin. bak okusaydın diyorum, adam gibi okusaydın bile demiyorum. çünkü belli okumamışsın.

bari cahilliğinde ısrar etme, bilmiyorsan sus. susmuyorsan cahilliğini belli etmeyecek şekilde konuş.

________ inspired by love and guided by knowledge _______
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    dyrnade
    dyrnade's avatar
    Erkek

Düşünmesi bile mide bulandırıcıki deli gibi savunanlar yok kuranda şöyle yazıo yok şöyle yok böyle yazmışınız oha yani çüş develerrrrrrrrr.

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    uGuR
    uGuR's avatar
    Erkek

ExpirE bunu yazdı:

hojucuk bunu yazdı:

tahribat ipinden girip yazilan mesajlar burada cikmiyor dediler geldik ;) burayada basalim muhuru.

Ey Muritler..

akraba evliligi iyidir,

sulalede kanser irsi degilse , genler temizse , genetik bozukluk yoksa, kiz oglan guzel ve musaitse , gelenekcilik , kanina , soyuna sahip cikmak varsa akraba evliligi yapilabilinir.

akraba evliligi risklidir diyebilirler bu riskler akraba olmayanlarin evliliklerinde de vardir lakin asla zararli degildir.

+ trakyalilarin ne dedigine bakmayin - 

cekinen cocuk yapmaz olur biter.

ana temamiz : Akraba evliligi iyidir muritler, gozunun onundeki varken heleki saglikli ve nazarinizda es olabilecek kadar yeterli ise mutlulugu uzaktaki el oglunda kizinda aramaniza gerek yok, toplumun temel cekirdeginin aile oldugunu unutmayin. medeniyetleri yozlastiranda disardan gelip icine karisanlardir.

cekinen cocuk yapmaz olur biter.

Abla ile erkek kardeşi evlendirek çocuk yapmasınlar oluyor dimi. 

La varya profilimde kocaman siyah şeyin gelmesini istemiyorum ondan bişey yazamıyorum.

Ne gerici adamlar var la burda.

arkadaşlar akraba evliliği ile ensest ilişkiyi karıştırmayın lütfen. ensest ilişki ayrı akraba evliliği ayrı bir durum. arkadaşında daha doğrusu kimsenin kardeş ilişkisini doğruladığı felan yok.

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Caliber
    Caliber's avatar
    Homo

Yahu beyler adam akraba demiş laf abla kardeşe gelmiş. Wöh! :D

Tedbirsiz abdest bozmaya oturan, domala domala taş arar.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    EcHoLL
    EcHoLL's avatar
    Erkek

kanka kankayı ...mi kanka olayları akraba evligi sakat iş

insanları Silahsızlandırmak onları köleleştirmek için En iyi Yoldur.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Jilet_Boris
    Jilet_Boris's avatar
    Erkek

Caliber bunu yazdı:

Keskinoğlu şirketleri iki kardeş üzerinedir ve mirasın bölünmemesi için baba keskin, oğullarını kızlarıyla evlendirmiştir. Bilenler bilir asparagas değil yani. :D Çocuklarını da gördüm sapasağlamlar. Lan anlatırken bile midem bulandı ya böyle tabi karşıyız hatta evliliğe karşıyım. :D

oha çüş :| çok saçma ve iğrenç

Toplam Hit: 31291 Toplam Mesaj: 205