folder Tahribat.com Forumları
linefolder Gündem - Güncel Konular
linefolder Bizim Sektorden Bir Yazilimci İntihar Etmis

Bizim Sektorden Bir Yazilimci İntihar Etmis

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    demirci
    demirci's avatar
    Erkek

milliyette okudum bugun. yazilimci arkadas bugun intihar etmis. intihar etmeden once de video cekmis

uzuldum acikcasi. faydali bilgili birine benziyor.

izlemek isteyenler profilinden izleyebilir

https://www.facebook.com/mehmetpiskin

Bir vatanin vardi da biz mi aldik elinden Bir bayragin vardi da biz mi indirdik. dedeleriniz zamaninda savasti da biz mi ellerinden aldik simdi sen neyin hakkini istiyorsun simdi sen nerenin bir karis topragini istiyorsun 30 yildir ruyalardasin birak bu siyonist gorusu birak bu ermeni dusunceyi birak....
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    JahR
    JahR's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Videosunu izledim etkisinden çıkamadım hala, böyle güzel insanların bu şekilde çekip gitmesi, içinde kopan fırtınaların kimsenin bilmemesi. bu durum hepimizin başına gelebilir,gelmiştir de, dışarıya hayat dolu gözük gülümse ama içinde çöküşü yaşa. Umarım beklediği istediği gibi bir yerdedir.

beyin derki; ya beni kullan, ya da kafana sık ulan!
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tarikat Şeyhi
    HolyOne
    HolyOne's avatar
    Erkek

izleyemedim kaldırmışlar başka nerde var?

Nush ile uslanmayanı etmeli tekdir, Tekdir ile uslanmayanın hakkı kötektir!
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Webci58
    Webci58's avatar
    Erkek
    HolyOne bunu yazdı

http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/224753/mehmet-piskinin-intihar-notu

Frontend Dev.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    JahR
    JahR's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    Webci58 bunu yazdı
    HolyOne bunu yazdı

http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/224753/mehmet-piskinin-intihar-notu

http://www.youtube.com/watch?v=1hhRxa9-tMw

beyin derki; ya beni kullan, ya da kafana sık ulan!
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RETRET
    RETRET's avatar
    Erkek

Çocuk sahibi olmasaydım ben de intihar edebilirdim. Envai çeşit bok denedim hayatta, fakat mutluluğu yakalayamadım. Tam düzelecek gibi olurken her şeyin boka sarması ve durumun tekrarı... İntihar korkakların işi derler ya o öyle değil, bayağa sağlam bir göt ve sımsıkı bir büzük isteyen bir iş. Bir insanın kendi kararıyla yaşamına son vermesi kınanacak bir durum olmadığı gibi övülecek bir durum da değil; haklı gerekçeleri varsa saygı duyulacak bir karar.

ulan hepiniz yaşlanmışlınız size inat ben yaşlanmayacam saç da ektirecem pilates de yapacam, götümü yiyin.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Austen
    Austen's avatar
    Erkek

Onedio sayfasındaki haberin altındaki yorumlar ibretlik. Fırsattan istifade insanları imana çağıran mı dersiniz, insanları intihara yöneltiyorsunuz yol gösteriyorsunuz diyen mi dersiniz her türlü insan var. Bir noktada haklılar. Şimdiden video on binlerce defa izlendi. Özellikle ergenler arasında yaygın olan intihar ile dikkat çekmek sevdasını körükleyici olabilir. Donanımhaber'de de birkaç defa buna benzer insanlarla karşılaşmıştım. 

İntiharına gelince; problemlerini bilmiyorum. Ama çözümü olamayan bir derdin olmadığını da biliyorum. İşin kolayına kaçmış. Doktora görünmüş, psikolog bunu anlayamadıysa bari en azından giderayak doktorunun adını verseydi de rezil olsaydı. Bahsettiği problemler herkeste var. Hatta Türkiye şartlarında pek çok insan bundan çok daha büyük problemlerle boğuşuyor. Herkesin kendi seviyesinde problemleri var diye boşa demiyorlar. Nasıl ki "first world problem" diye  bir tabir var bu da onun gibi. Daha düşük seviye bir yaşantısı olan için bu bahsettikleri şımarıklık derecesine girerken onun gibi düşünen birisi için dünyanın sonu olabilir. Her neyse, daha da kritiğini yapmaya lüzum yok. Videoyu 4 dakika izlemem yetti. 

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DjBlueMaN
    DjBlueMaN's avatar
    Erkek

Bu tür videolar intihar eğiliminde olan insanlarda sempati yaratıyor kanısındayım.

Hem bu dünyanı hem öbür dünyanı zehir etmenin anlamı yok.

Haşa Zulmetmez Kullarına Hüdası, Her Kulun Çektiği, Kendi İşinin Cezası!
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tarikat Şeyhi
    HolyOne
    HolyOne's avatar
    Erkek

Nasıl etmiş peki? Şimdi bin tane viral fake intihar çıkar bunun aldığı hiti gören intihar videosu çeker.

HolyOne tarafından 16/Eki/14 18:09 tarihinde düzenlenmiştir

Nush ile uslanmayanı etmeli tekdir, Tekdir ile uslanmayanın hakkı kötektir!
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    demirci
    demirci's avatar
    Erkek
    HolyOne bunu yazdı

Nasıl etmiş peki? Şimdi bin tane viral fake intihar çıkar bunun aldığı hiti gören intihar videosu çeker.

profilinde duruyor hocam video

viral degilmis

Bir vatanin vardi da biz mi aldik elinden Bir bayragin vardi da biz mi indirdik. dedeleriniz zamaninda savasti da biz mi ellerinden aldik simdi sen neyin hakkini istiyorsun simdi sen nerenin bir karis topragini istiyorsun 30 yildir ruyalardasin birak bu siyonist gorusu birak bu ermeni dusunceyi birak....
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Robinson_Crusoe
    Robinson_Crusoe's avatar
    Erkek

Eğer intihar ederse ölür,

Gençliğimden bu yana et yenilmesine karşıyım. Bir gün insanların hayvanları öldürmeyi tıpkı insan öldürmek gibi cinayet kabul edeceğine inanıyorum,
Toplam Hit: 21065 Toplam Mesaj: 156