folder Tahribat.com Forumları
linefolder Sosyal Ağlar
linefolder Facebook Hakkında Her Şey

Facebook Hakkında Her Şey

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HoLyCat
    HoLyCat's avatar
    Erkek

BlackApple bunu yazdı:
    -----------------------------

HoLyCat bunu yazdı:

hocam Face hesabim gecici olarak donduruldu sonra benden kimlik bilgilerimi istedi bende ilettim hesabimi Actilar yanliz bir sorun var hesabi aktif etmem icin benden Gizli sorumun Cevabini istiyor bende Gizli sorumun Cevabini bilmiyorum.. bu konuda ne yapmam lazım ?

Lütfen kimliğini onayla

Bunun senin hesabın olduğunu onaylaman için, lütfen aşağıdaki güvenlik sorularına cevap ver.

< id="secq_captcha_response" class="text" name="captcha_response" ="text" />
    bu sekil kaliyor..

bi şifremi unuttum deyip maila dresini yazssana sıfırlama linkinden yeni bi şifre gir belkin olur eğer olmazsa yapabileceğin tek şey var ilk sayfada verdiğim adreslere durumu anlatan mail atacaksın 

sifremi unuttum yapiyorum yeni sifre geliyor yani sifre degistirmede sorun yok ..

ornek bir mail hazirlarmisiniz 4 5 defa mail attim ama hep otomatik mesaj olarak geri donduler.. tesekurler.

🆃🅰🅷🆁🅸🅱🅰🆃.🅲🅾🅼
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bosluk
    Bosluk's avatar
    Erkek

Sağ tarafta tanıyor olabılecegın kısıler gelıyor benım lıstemdekı kısılerın arkadasları . Benımde lıstemdekıler arkadaslarıma gıtmesın ıstıyorum benım arkadaslarım mesela ortak arkadasınız abuzer ahmete böyle bi tanıyor olabcgn kişi gelıyor ama o kısı sadece benım arkadasım .  bunu nasıl engelleyebılırz varmı böyle bısey

____________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    🧿
    BlackApple
    BlackApple's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

@HoLyCat hocam basitçe sorununu abnlatan mail hazırla o kadar önemli değil anlatım tarzın

@Bosluk onu ayarlayamayız

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Muhalif Yorumcu
    SeRDaR
    SeRDaR's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Ben gizlilik Ayarlarından istediğim kişiye engelemek istiyorum ama engelemk istediğim kişi kişi listemde ya da arkadaşım arkadaşı filan değilse engelleyemiyorum
    mailden engelleme yapılıyor fakat ya mailini bilmiyorsam  isism soy isim yazıncada olmuyor engellenmiyor ne yapılması gererkiyor bilen var mı ?

Emekçiler ekmeklerini, emeklerinin karşılığı olarak ve önlenemez tarihi sürecin sonucu olarak mutlaka kazanacaklardır. Şüphesiz bu, zorlu bir dönemdir kısa vadeli ve göreceli yenilgilerden geçer.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sherlock.
    r10aldinho
    r10aldinho's avatar
    Erkek

SeRDaR bunu yazdı:

Ben gizlilik Ayarlarından istediğim kişiye engelemek istiyorum ama engelemk istediğim kişi kişi listemde ya da arkadaşım arkadaşı filan değilse engelleyemiyorum
    mailden engelleme yapılıyor fakat ya mailini bilmiyorsam  isism soy isim yazıncada olmuyor engellenmiyor ne yapılması gererkiyor bilen var mı ?

engellemek istediğin kişinin profiline gelip

solda

bu kişiyi şikeyet et/engelle

diye birşey olması lazım

burdan engelleyebilirsin bence

İlk batışını ben gördüm güneşin, Gün dönümüne sen yetiştin, Kaptanı benim bu geminin, En son ben çıkarım, Panik etmeyin ___________________________________________________________ iletisim: www.tahribat.com@gmail.com
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Muhalif Yorumcu
    SeRDaR
    SeRDaR's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Harbiden Sağol işime yaradı ;)

Emekçiler ekmeklerini, emeklerinin karşılığı olarak ve önlenemez tarihi sürecin sonucu olarak mutlaka kazanacaklardır. Şüphesiz bu, zorlu bir dönemdir kısa vadeli ve göreceli yenilgilerden geçer.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Muhalif Yorumcu
    SeRDaR
    SeRDaR's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

bunca yıldan sonra anti face ci adamı zorla facebook a kaydettirirse çevresi olacağı bu bir sorum daha oalcak

Benim diğer arkaşlarımın duvalrlarına yaptığım yorumları benim arkaşlarım benim duvarımdan bunları görmemesi için ne yapmam gererkiyor hangi ayarı yapmam gerek

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cocaine
    cocaine's avatar
    Erkek

fatih66 bunu yazdı:

Üstadlarım benim facebook hesabım nedensiz ve uyarı yapılmadan 2010 haziranda bir sabah baktım "bu hesap kapatılmıştır" yazıyor

Attığım mesajlara herhangi bir cevap gelmedi, sağlam mı sövmek lazım, başına böyle bir olay gelen var mı?

bir bardak su iç.

Aklıma gelişini seveyim. Ne güzel de darma duman ediyorsun beni
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Freak
    Freak's avatar
    Erkek
    bende çok önceden dondurulmuş bir gizli admin var. ileride kullanabilirmiyim? yani demişsin ki gizli admin kalktı fakat bu hesap donuk. birde sayfamıza admin alıcaz fakat hepimizi siler diye korkuyorum. bu konuda napabiliriz ?

bağlı olduğum tek örgüt İNSANLIK
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Seastar
    Seastar's avatar
    Erkek

http://www.tahribat.com/Forum-Facebook-Sohbet-Sorunum-142167/

bende konusunu açmıştım. çözüm bulamadım. varmı bunun bi ilacı ?

Toplam Hit: 65025 Toplam Mesaj: 303