folder Tahribat.com Forumları
linefolder Sosyal Ağlar
linefolder Facebook Hakkında Her Şey

Facebook Hakkında Her Şey

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sakabey
    sakabey's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    sakabey bunu yazdı

eskiden bir kişinin kişisel bilgilerinin olduğu sayfaya baktığımızda mail adresi gözüküyordu facebook bunu engelledimi artık facebooklu mail adresleri gözüküyor sadece... bilgisi olan var mı

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kaan
    Kaan's avatar
    Erkek

Hacılar facebook'ta "profil fotoğraf albümümü" beğenen birileri var, arkadaş değilim, ve engelledim. Ama hesaba public olarak bakınca beğenenler çıkıyor ve onların isimleri görünüyor zaman tüneli sayesinde.. Hadi profil fotoğrafı olsa silip baştan yüklerim, ama klasör olduğu için olmuyor maalesef.

Var mıdır bir yolu?

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cemnet
    cemnet's avatar
    Erkek

facebookda a ve b adında iki arkadaşınız var. A kullanıcısının sizde ekli olan B kullanıcısını görmemesini nasıl sağlarız? 

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mramor
    mramor's avatar
    Erkek

Facebookta yeni açtığım mekan için yer bildirimi açmak yada yapmak istiyorum nasıl yapabilirim? Yer bildirimine tıklantıgında resim ve kısa bilgilendirici yazı olmasını istiyorum. Normal cafelere nasılsa aynısı.

Bunlar nasıl yapılır yardımcı olursanız sevinirim.

Teşekkürler.

Cagito ergo sum.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    archair23
    archair23's avatar
    Erkek

Tbt müridleri facebookta birbirmizi eklesek nasıl olur. bi ara vardı böyle bir konu sayfalara baktım fakat bulamadım hangi başlık altındaydı twitter gibi facebooktada ekliyelim derim birbirimizi 

Acer 4820TG i5 Ati 5650 & İphone 4 & iphone 6 & Turkcell Platinum & Ipad Mini Retina & Playstation 4 & GTA V & Logitech Z506 & Cookoo & Samsung Evo 250gb
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ziraatci
    Ziraatci's avatar
    Erkek
    sakabey bunu yazdı
    sakabey bunu yazdı

eskiden bir kişinin kişisel bilgilerinin olduğu sayfaya baktığımızda mail adresi gözüküyordu facebook bunu engelledimi artık facebooklu mail adresleri gözüküyor sadece... bilgisi olan var mı

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ziraatci
    Ziraatci's avatar
    Erkek
    Mert_648 bunu yazdı
    sakabey bunu yazdı
    sakabey bunu yazdı

up

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Pc-ErrOr
    Pc-ErrOr's avatar
    Erkek

Profil fotoğrafıma tıkladığımda ben dahil kimse giremiyor. Ancak fotoğraflarım "Herkese Açık" konumda. Herkesin görmesini nasıl sağlayabilirim? Fotoğraflar bölümünden albümlere giriyorum, Profil Resimleri albümünün altındaki değiştirme seçeneğide inaktif durumda. 

Pc-ErrOr tarafından 20/Oca/13 00:08 tarihinde düzenlenmiştir

Dalgasız denizde herkes kaptan.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    archair23
    archair23's avatar
    Erkek

Müridler facebookta benim geğendiğim bir fotoğrafın videonun, arkadaş listemdeki kişilerin haber kaynağında görülmesini nasıl engellerim. bilen var mı ? 

Acer 4820TG i5 Ati 5650 & İphone 4 & iphone 6 & Turkcell Platinum & Ipad Mini Retina & Playstation 4 & GTA V & Logitech Z506 & Cookoo & Samsung Evo 250gb
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ozzy41g
    ozzy41g's avatar
    Erkek

edit.

ozzy41g tarafından 05/Eyl/13 05:30 tarihinde düzenlenmiştir
Toplam Hit: 65030 Toplam Mesaj: 303