folder Tahribat.com Forumları
linefolder Sosyal Ağlar
linefolder Facebook Hakkında Her Şey

Facebook Hakkında Her Şey

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ExcellencE
    ExcellencE's avatar
    Erkek

bazen facebook chat'te insanlar dışarda gibi gözüküyor bu nasıl oluyo ?

ben istediğim zaman bu durum değişikliğini yapmam için ne yapmam lazım? 

Yapay zeka, zeka değildir.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Seastar
    Seastar's avatar
    Erkek

ExcellencE bunu yazdı:
    -----------------------------

bazen facebook chat'te insanlar dışarda gibi gözüküyor bu nasıl oluyo ?

ben istediğim zaman bu durum değişikliğini yapmam için ne yapmam lazım? 

facebookta hareketsizsen dışarıda gözükür

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    antivirus
    antivirus's avatar
    Erkek

ya bu facebook yenisinde  salak şey çevrimdısıyken  yollanana  mesajları m normal mesaj klasorüne atiyor 

onun haricindede bütün yazılanları mesaj olarak yine kayıt ediyor bunu nasıl düzeltirim

varmi öyle bir şey.

bide mesela o kayıt ettiği mesajları nasil silicem  yanında çarpı işareti var onu tıklıyorum ama silmek yerine o konuşulan mesajları arşivliyor alt taraftaki arşiv

butonuna tıkladığın zamanda bütün herşey yerinde duruyor hiç biri silinmemiş olarak.

ya bana o konustuklarımı kayıt olmamasını sağlayacak bi yöntem lazim.

yada o silidğim o mesajlar nasil silicem ikisinden biri lazim.

salak facebook benm silmeye caliştiğim şeyleri kendi kafasına göre arşivliyor..

bi  bilen el atarsa çok güzel olur.

edit: tamam hallettim  tek tek mesajların içine girmek gerekiyormus  mesajın içine girip sol üst tarafta işlemler var orada mesajı sil varmiş o şekilde oluyor bilmeyenlere duyurulur :D

Nev-i Şahsına Münhasır.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    knuckleduster
    knuckleduster's avatar
    Erkek

bana verdikleri kullanici_adim@facebook.com mail adresini kullanabilir miyim? nasil?

yüzyıllık "knuckleduster" teriminin, türkiye`de "muşta" olarak adlandırılarak piç edilmesine dur diyenlerin sesiyim. ayrıca elleri 7/24 terleyen şahısların, efsanevi fakat malesef paslanmaz çelikten yapılmamış "knuckleduster" cisimlerini 7/24 ellerinde taşıyarak adeta "58 yıllık, tamamı gümüş renginden ve paslanmaz çelikten oluşan bir seiko saate 7/24 bok kokan(çünkü boktan) uyduruk deri kayış takılması" ifadesindeki betimleme imgesine uygun bir faaliyet içinde olmaları da hoşuma gidiyor değil.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Muhalif Yorumcu
    SeRDaR
    SeRDaR's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Başkalarının resimlerine yaptığım yorum lar duvarlarına yazdığım yorumlar arkadaş listemdeki diğer kişiler tarafından görnmesin istiyorum nasıl bir ayar yapmama gerek ?

Emekçiler ekmeklerini, emeklerinin karşılığı olarak ve önlenemez tarihi sürecin sonucu olarak mutlaka kazanacaklardır. Şüphesiz bu, zorlu bir dönemdir kısa vadeli ve göreceli yenilgilerden geçer.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mektepli
    mektepli's avatar
    Erkek

SeRDaR bunu yazdı:

Başkalarının resimlerine yaptığım yorum lar duvarlarına yazdığım yorumlar arkadaş listemdeki diğer kişiler tarafından görnmesin istiyorum nasıl bir ayar yapmama gerek ?

Fotoğrafına bilmem de duvarına yazmak için kendi duvarında etiketleyebilirsin gizlilik ayarını yapıp.

We can be more, we can be much more.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Muhalif Yorumcu
    SeRDaR
    SeRDaR's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

konpi bunu yazdı:

SeRDaR bunu yazdı:

Fotoğrafına bilmem de duvarına yazmak için kendi duvarında etiketleyebilirsin gizlilik ayarını yapıp.

anlamadın sanırım ben yazdığım yazılar yaptığım yorumları diğer arkaşlarım görmesin itiyorum birine yaorum yapıyoruz kabak gibi en yenilerde ortada vcümle alem okuyor bildirmlerden kaldırsamda gitmiyor bendne kalkıyor arkaşların bildirimlerinde göüküyor benim birine yaptığım yorum

Emekçiler ekmeklerini, emeklerinin karşılığı olarak ve önlenemez tarihi sürecin sonucu olarak mutlaka kazanacaklardır. Şüphesiz bu, zorlu bir dönemdir kısa vadeli ve göreceli yenilgilerden geçer.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    🧿
    BlackApple
    BlackApple's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

serdar msne gel la bi :|

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mektepli
    mektepli's avatar
    Erkek

SeRDaR bunu yazdı:

konpi bunu yazdı:

SeRDaR bunu yazdı:

anlamadın sanırım ben yazdığım yazılar yaptığım yorumları diğer arkaşlarım görmesin itiyorum birine yaorum yapıyoruz kabak gibi en yenilerde ortada vcümle alem okuyor bildirmlerden kaldırsamda gitmiyor bendne kalkıyor arkaşların bildirimlerinde göüküyor benim birine yaptığım yorum

Ahmetin duvarına yazacaksın ve kimse görmesin istiyorsun.

Kendi duvarına, @Ahmet naber lan, yazıp kilit işaretinden sadece Ahmet görsün diyorsun. Sadece Ahmet ve sen görüyorsunuz.

He yok iletisine, fotosuna yorum yapacaksan onun gizlilik ayarları geçerli sanırım. Sadece engellediğin kişiler senin hiçbir yorumunu, iletini göremiyor. En azından bu kadarını biliyorum hocam.

We can be more, we can be much more.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    napnapp
    napnapp's avatar
    Erkek

Bunu hallette başka sey istemiyom cok gıcık oluyorum bu sohbet kısmı video olayı cıktıktan sonra bi degişti yan tarafda duruyo onceden bole degildi daha dun oldu sınıır oldum amk birtan eklenti var ama cok gıcık bisey onu istemiyorum varmı bi caresi

Toplam Hit: 65022 Toplam Mesaj: 303