folder Tahribat.com Forumları
linefolder Sosyal Ağlar
linefolder Facebook Hakkında Her Şey

Facebook Hakkında Her Şey

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    unix
    Andrei
    Andrei's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

blmrt bunu yazdı:
    -----------------------------

bir arkadaşın sayfasına girip onun bir iletisini begendigimde yada herhangi bir arkadasın sayfasına girip yorum attıgımda .. benim arkadaslarımın duvarında murat bunu begendi diye onların ana sayfasında da görünüyor bunu engellemenin bir yolu varmıdır ?

bu dedigin haber bandında görülür, onu da engellemenin bir yolu yok.

@ArmadA

bosluga kisinin ismini yazmaya basladıgında gözükür.

@Pikacu

nasıl yani ? baskalarının yaptıgı yer bildirimlerini mi engelleyeceksin anlamadım ?

@taekwondo

ilk mesajdaki resmi facebook hesaplarına mail at, bir süre sonra dönüs yapıyorlar.

ama senden bilgi isteyeceklerdir.

@HitcH

ilk defa duyuyorum.

@Kutikula

sohbet penceresi acıksa o an idman otomatik acılabilir, idman seceneklerinden facebook'u engelle.

@maserati

https://www.facebook.com/settings?tab=security

en altta "Hesabını dondur" yazıyor, oradan yapabilirsin.

%40 indirimli olarak "Centos Sistem ve Sunucu Yönetimi" adlı kitabımızı satın alarak, Linux üzerine yapılacak olan devam projeleri icin destekte bulunabilirsiniz : http://www.hepsiburada.com/centos-sistem-ve-sunucu-yonetimi-oku-izle-dinle-ogren-p-KKODLAB01579
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    joe_black
    joe_black's avatar
    Erkek

müritler resimde görülen reklamlar nedir?

virüs gibi bişi mi yedim de çıkıyo. yoksa facenin kendi reklamları mı?

eğer bu reklamları face veriyosa çok zikik olmuş. farklı tarayıcıda da çıkıyo. sadece facede çıkıyo.

programlara baktım da 1clickdownload diye bi zamazingo varmış kaldırdım onu hala duruyo reklamlar.

ben aşağıya indik.e reklam da inip çıkıyo sayfada. sinir oldum.sırf bu yüzden faceyi kapatabilriim.

Edit: ComboFix yaptım düzeldi.

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    csr288
    csr288's avatar
    Erkek

arkadaşlar bu zaman tüneli ile beraber kapak fotosu denen olay var şimdi bu kapak fotosunu herkes goruyo bide beğeniyolar bunu engellememin bir yolu var mı tek seçenek hiç kapak fotosu kullanmamakmı?

Bu site bağımlılık yapıyor şimdi fark ettim tarih 1 haziran 2011 saat 00:02
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Coiner
    Coiner's avatar
    Erkek

csr288 bunu yazdı:

arkadaşlar bu zaman tüneli ile beraber kapak fotosu denen olay var şimdi bu kapak fotosunu herkes goruyo bide beğeniyolar bunu engellememin bir yolu var mı tek seçenek hiç kapak fotosu kullanmamakmı?

evet hocam ya kullanmayacaksın yada herkesin görmesine iin vereceksin başka çıkar yol yok malesef :/

www.fenomenevi.com | Sosyal medyanın her mecrasında 6 yıldır kesintisiz olarak müşterilerimize destek vermekteyiz. Amacımız müşteri deneyimini en üstte tutmak ve hizmetlerimize 24 saat devam edebilmek. Fenomenevi.com adresinden 7/24 kesintisiz olarak sipariş verebilirsiniz...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    csr288
    csr288's avatar
    Erkek

Coiner bunu yazdı:

csr288 bunu yazdı:

evet hocam ya kullanmayacaksın yada herkesin görmesine iin vereceksin başka çıkar yol yok malesef :/

hey allahım ne kadar saçma . ne yapacaklarını saşırdılar.

edit : peki üstadım o kapak fotosunu nasıl beğenebiliyorlar . arkadaş olmamasına rağmen .

Bu site bağımlılık yapıyor şimdi fark ettim tarih 1 haziran 2011 saat 00:02
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SysTeMeRRoR
    SysTeMeRRoR's avatar
    Erkek

ben sayfalarimi bilrlestiriyodum. 10 kadar sayfayi birlestirdim.

fakat sonra izine vermedi. bunu caresi yok mu ?

"Hayatta en acikli sey, bir insanin, problemin kendinden kaynaklandigini gorememesidir." Carl Gustav Jung
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    archair23
    archair23's avatar
    Erkek

müritler araştırdım ama bulamadım timelineda  @facebook.com adresini nasıl alıyoruz mail adresini ama 

Acer 4820TG i5 Ati 5650 & İphone 4 & iphone 6 & Turkcell Platinum & Ipad Mini Retina & Playstation 4 & GTA V & Logitech Z506 & Cookoo & Samsung Evo 250gb
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Daniel-Koo
    Daniel-Koo's avatar
    Erkek

archair23 bunu yazdı:

müritler araştırdım ama bulamadım timelineda  @facebook.com adresini nasıl alıyoruz mail adresini ama 

www.facebook.com/username adresine girip kendine bir username alıcaksın. daha sonra eposta olayını Mesajlar kısmına girerekte yapabilirsin. 

ne diyon?
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Foxxxxxx
    Foxxxxxx's avatar
    Erkek

zaman tünelinden nasıl cıkacam biri beni zaman tünelinden cıkarsın :)

Babamı namaz kılmış, dua ederken görünce Benim için de dua et deyiveriyorum Ve babamın cevabıyla sarsılıyorum Kendisi nerede, derse, ne diyeyim?
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    skonb
    skonb's avatar
    Erkek
    facebook onay kodu cebime gelmiyor ne yapmam gerekiyor tanın mış bi bilgisayarda yok sürekli cepten baglanıyorum hattım vodafon sorulan sorulara baktım lag var demişsin aradan bır ay geçmis
Toplam Hit: 65018 Toplam Mesaj: 303