folder Tahribat.com Forumları
linefolder Sosyal Ağlar
linefolder Facebook Hakkında Her Şey

Facebook Hakkında Her Şey

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Herbokolog
    KaptaN
    KaptaN's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

inboxtaki tüm mesajları nasıl temzilerim arşive gödner degilde tümünü sil nasıl yaparım ??  macro ile denedim olmadı bunun için bi js filan varmı

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Muhalif Yorumcu
    SeRDaR
    SeRDaR's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Blackapple bir soruda ben sorayım sana  bu facede mesaj attığın kişinin ismine artık tıklayamıyorsak(kişi arkadaş listemnde değilken) siyah gözküp profiline link yoksa   o kişi bizi engellemiş mi oluyor yoksa hesabını dondurmuş mu oluyor hangisi ??

Emekçiler ekmeklerini, emeklerinin karşılığı olarak ve önlenemez tarihi sürecin sonucu olarak mutlaka kazanacaklardır. Şüphesiz bu, zorlu bir dönemdir kısa vadeli ve göreceli yenilgilerden geçer.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    lordvader89
    lordvader89's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

SeRDaR bunu yazdı:
    -----------------------------

Blackapple bir soruda ben sorayım sana  bu facede mesaj attığın kişinin ismine artık tıklayamıyorsak(kişi arkadaş listemnde değilken) siyah gözküp profiline link yoksa   o kişi bizi engellemiş mi oluyor yoksa hesabını dondurmuş mu oluyor hangisi ??

Ya engelemiş ya da hesabını kapatmış. Emin olmak için fake hesaplardan arama yapıp bir dener misin?

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    🧿
    BlackApple
    BlackApple's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

SeRDaR bunu yazdı:

her ikiside olabilir hocam lordun dediği gibi başka bi hesaptan o ismi arattır çıkarsa seni engellemiş çıkmazssa hesabını dondurmuştur

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Muhalif Yorumcu
    SeRDaR
    SeRDaR's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

anlaşıldı hocalar sadece beni engellemiş başka hesaptan baktım hesap açık   çok sağolun

Emekçiler ekmeklerini, emeklerinin karşılığı olarak ve önlenemez tarihi sürecin sonucu olarak mutlaka kazanacaklardır. Şüphesiz bu, zorlu bir dönemdir kısa vadeli ve göreceli yenilgilerden geçer.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tuzlu Kahve
    EricNorthman
    EricNorthman's avatar
    Erkek

Üstadım Ya Bu Fbml Uygulamasında Bir Taneden Fazla Sekme Oluşturamıyorum Herşeyi Denedim Ama Olmuyor

Bu plandan niye profil resmi değişmiyor
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kutengri
    Kutengri's avatar
    Erkek

Hocam X kişisinin bağlantılarını,fotoğraflarını görüyorum lakin beğenemiyorum ve de yorum yapamıyorum.Sadece beni engelleyebilir mi ? Yoksa herkese mi kapatmıştır?

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    🧿
    BlackApple
    BlackApple's avatar
    Erkek

@BlacKShelD faecbook yavaş yavaş fbml desteğni çekiyor o yüzden eklenmiyor anca ya kendi uygulamanı yapıcan ya da bazı uygulamalar var fbml kodlarını çalıştıran onu yüklicen

@Kutengri gizlilik ayarından X kişi istediği gibi ayarlayabilir onu ister herkese kapatır , ister belirli kişilere kapatır isterse de bazı kişiler seçer bu kişiler dışındaki tüm listeye kapatabilir

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HoLyCat
    HoLyCat's avatar
    Erkek

hocam Face hesabim gecici olarak donduruldu sonra benden kimlik bilgilerimi istedi bende ilettim hesabimi Actilar yanliz bir sorun var hesabi aktif etmem icin benden Gizli sorumun Cevabini istiyor bende Gizli sorumun Cevabini bilmiyorum.. bu konuda ne yapmam lazım ?

Lütfen kimliğini onayla

Bunun senin hesabın olduğunu onaylaman için, lütfen aşağıdaki güvenlik sorularına cevap ver.

< id="secq_captcha_response" class="text" name="captcha_response" ="text" />
    bu sekil kaliyor..

🆃🅰🅷🆁🅸🅱🅰🆃.🅲🅾🅼
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    🧿
    BlackApple
    BlackApple's avatar
    Erkek

HoLyCat bunu yazdı:

hocam Face hesabim gecici olarak donduruldu sonra benden kimlik bilgilerimi istedi bende ilettim hesabimi Actilar yanliz bir sorun var hesabi aktif etmem icin benden Gizli sorumun Cevabini istiyor bende Gizli sorumun Cevabini bilmiyorum.. bu konuda ne yapmam lazım ?

Lütfen kimliğini onayla

Bunun senin hesabın olduğunu onaylaman için, lütfen aşağıdaki güvenlik sorularına cevap ver.

< id="secq_captcha_response" class="text" name="captcha_response" ="text" />
    bu sekil kaliyor..

bi şifremi unuttum deyip maila dresini yazssana sıfırlama linkinden yeni bi şifre gir belkin olur eğer olmazsa yapabileceğin tek şey var ilk sayfada verdiğim adreslere durumu anlatan mail atacaksın 

Toplam Hit: 65033 Toplam Mesaj: 303