folder Tahribat.com Forumları
linefolder Sosyal Ağlar
linefolder Facebook Hakkında Her Şey

Facebook Hakkında Her Şey

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ecstatic_60
    ecstatic_60's avatar
    Erkek

o6u2 bunu yazdı:
    -----------------------------

timeline (zaman tüneli)'ni kapatmanın yolunu bulan var mı ?

biri buna cevap versin lütfen facebooku eski haline getirmek istiyorum. 

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    gozkopat
    gozkopat's avatar
    Erkek

Çok iddalı bir konu

benim sorum   örn.    xx diye bir kız var hiç ortak arkadasımız yok   benim ismimde yy benim profılım onun tanıyor olabılecegın kişiler listesinde nasıl görünür 
    ve yahut facebook un bazen arkadas onerdı lıste cıkıyor burada benım xx adlı kişinin profılınde gözükmem ıcın bır yol varmıdır ?

eyw :) 

Kolera Açık Hava Üniversitesi Sexoloji Profesörüyüm : "Efenim manita seni seviyorum evlenelim ayakları yaparsa önce yüz mumluk ampüle yarım metre mesafeden bakın.Sonra gözlerinizi ampülden ayırıp manitanın gözlerinin içine dikin,eğer hala cıvırın gözlerini görüyorsanız onunla hemen evlenin..."
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    🧿
    BlackApple
    BlackApple's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

zaman tünelinden kurtulmak isteyen olmuş zaman tüneli ie7 yi desteklemiyor agent bilgilerinizi ie7 yaparsanız eskisi gibi kullanabilirsiniz

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    gozkopat
    gozkopat's avatar
    Erkek

gozkopat bunu yazdı:

Çok iddalı bir konu

benim sorum   örn.    xx diye bir kız var hiç ortak arkadasımız yok   benim ismimde yy benim profılım onun tanıyor olabılecegın kişiler listesinde nasıl görünür 
    ve yahut facebook un bazen arkadas onerdı lıste cıkıyor burada benım xx adlı kişinin profılınde gözükmem ıcın bır yol varmıdır ?

eyw :) 

Kolera Açık Hava Üniversitesi Sexoloji Profesörüyüm : "Efenim manita seni seviyorum evlenelim ayakları yaparsa önce yüz mumluk ampüle yarım metre mesafeden bakın.Sonra gözlerinizi ampülden ayırıp manitanın gözlerinin içine dikin,eğer hala cıvırın gözlerini görüyorsanız onunla hemen evlenin..."
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ecstatic_60
    ecstatic_60's avatar
    Erkek

BlackApple bunu yazdı:

zaman tünelinden kurtulmak isteyen olmuş zaman tüneli ie7 yi desteklemiyor agent bilgilerinizi ie7 yaparsanız eskisi gibi kullanabilirsiniz

nasıl yapılıyo bi tarif edebilir misin? agent bilgileri derken?

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cemnet
    cemnet's avatar
    Erkek

Bi ara şöyle bişey duymuştum ne kadar doğru bu? 

Facebookta 5 tane en yakın arkadaş seçiyosun. İlerde hesabın çalınınca o 5 kişi bi şekilde senin hesabını kurtarabiliyo. 

Ayarlarda bi göz gezdirdim ama bulamadım. Asparagas mı bu?

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Pikacu
    Pikacu's avatar
    Erkek

Benimde facebookta gönderdiğim iletilere herkes yorum yapabiliyor. Ben bunu nasıl sadece arkadaşlarıma göre ayarlayabilirim?

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ucenmi
    ucenmi's avatar
    Erkek

arkadaşlar benim bi sorunum var sms ile onay şeyi açık bende eskiden düzgün şekilde çalışıyordu ama şuan sms gelmiyor ve ben giriş yapamıyorum hesabıma neredeyse 1 haftadır böyle durum nasıl kurtulurum bu durumdan bi fikrin olan varmı

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    lordvader89
    lordvader89's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

ucenmi bunu yazdı:

arkadaşlar benim bi sorunum var sms ile onay şeyi açık bende eskiden düzgün şekilde çalışıyordu ama şuan sms gelmiyor ve ben giriş yapamıyorum hesabıma neredeyse 1 haftadır böyle durum nasıl kurtulurum bu durumdan bi fikrin olan varmı

Bilgisayarının tanımlı olduğu bir bilgisayardan erişim sağlayarak, mobil bildirimleri kapatman gerek. Şu an Facebook sms onay sisteminde Türkiye için geçerli bir Lag var.

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    lordvader89
    lordvader89's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

cemnet bunu yazdı:

Bi ara şöyle bişey duymuştum ne kadar doğru bu? 

Facebookta 5 tane en yakın arkadaş seçiyosun. İlerde hesabın çalınınca o 5 kişi bi şekilde senin hesabını kurtarabiliyo. 

Ayarlarda bi göz gezdirdim ama bulamadım. Asparagas mı bu?

Sen seçmiyorsun. Hesabına ait şifreyi unuttuğun zaman sana rastgele 5 arkadaş soruyor. O arkadaşların fotoğraflarını sana gösteriyor ve doğru bilmen gerekli. Bir ara arkadaş seçeceksin muhabbeti dönmüştü ama daha sonra güvenli olmadığı söylendi ve geri çekildi.

Toplam Hit: 65020 Toplam Mesaj: 303