folder Tahribat.com Forumları
linefolder Derin Konular
linefolder Cahil Aile, Cahil Çocuklar

Cahil Aile, Cahil Çocuklar

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KaptanMagaraAdami
    KaptanMagaraAdami's avatar
    Erkek

JaiLStyLe bunu yazdı:
    -----------------------------

öncelikle terbiyesizce cevap yazan arkadaşları kınıyorum . o şiirin tersini çevir iadem olsun hoca

Düşünce özgürlüğü değilmi ? bende bu adamı destekliyorum . en büyük orduyla yada değil sonuç ? o istanublu almasaydı atatürk belkide hiç olmazdı.

o kadar ufak çerçeveden dünyaya bakanlar varki şu yorumları yapanlar arasında. çoğuna acıdım yemin ederim.

JaiLStyLe bunu yazdı:
    atatürk mü ? benim atam( F.SULTAN MEHMET ) duayla senin atan kafası güzel kurtarmş bişyleri ve kafası güzel kurtardıgı kurdugu cumhuriyetten ne hayır geliyor görüyoruz.. ayık ol kardeş aradaki fark çok büyük ..

Esir iken mümkün müdür ibadet.
    Yatıp kalkıp Atatürk'e dua et.
    Senin gibi dürzülerin yüzünden,
    Dininden de soğuyacak bu millet.

İşgaldeki hâli sakın unutma,
    Atatürk'e dil uzatma sebepsiz.
    Sen anandan yine çıkardın ama...
    Baban kimdi bilemezdin şerefsiz!..

NEYZEN TEVFİK

Bu memleketin hain kadroları maalesef hep olmuştur ve yine maalesef hep birileri tarafından doldurulmuştur. Ama inadına bu ülkeyi, bu toprakları seven, emperyalizme, dinciliğe, fakirliğe karşı Atatürk'ün Devrimlerine dört elle sarılan aydınlık yüzlü insanların yüzü suyu hürmetine bu memleket bu güne kadar hep ayakta kalmıştır ve kalacaktır. 

Hoca,

Sen, senin gibiler hep geleceksinizi, hep mızıldanacaksınız.

Bizler de hep buralarda olacağız.

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    garga
    garga's avatar
    Erkek

VIGILANTE bunu yazdı:

Madrakaru bunu yazdı:

Tipik bir zümsük konusu, sapan saçma ahkam kesmiş SPY-CX5 e katılıyorum.

Tipik bir aciz yorumu...

Bırakın bir karşıt görüş oluşturmayı, sunulan görüş hakkındaki duygularının neden o yönde olduğunu bile açıklamaktan aciz. Anca "saçma" deyip pislik at...

adamin asabini bozmayin ve uzatmayin daha fazla.

daha agzi sut kokan, 2 kelimiyi yan yana getirince aaa bak ne anlamli oldu beee diye kendini bi bok sanan 3-5 velet toplanicak, bizde baska isimiz yokmus gibi o sacmaliklari okuyup aaaaa bu adamlar belki bisey demek istemistir diye vaktimizi mi harcayacagiz...

ilk once adam olun, kendi kendinizi dinlemeyi birakinda, su dediklerimi benden baska dinleyen varmi diye dusunun.

insanlar en azindan cahil hadi, siz informasyon patlamasina ugramis embesiller gibisiniz. yalakalik yapma.

aha bende SPY-CX5 e katılıyorum.

anca gidersin...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HAYVANYASAR
    HAYVANYASAR's avatar
    Erkek

garga bunu yazdı:

VIGILANTE bunu yazdı:

Madrakaru bunu yazdı:

Tipik bir zümsük konusu, sapan saçma ahkam kesmiş SPY-CX5 e katılıyorum.

Tipik bir aciz yorumu...

Bırakın bir karşıt görüş oluşturmayı, sunulan görüş hakkındaki duygularının neden o yönde olduğunu bile açıklamaktan aciz. Anca "saçma" deyip pislik at...

adamin asabini bozmayin ve uzatmayin daha fazla.

daha agzi sut kokan, 2 kelimiyi yan yana getirince aaa bak ne anlamli oldu beee diye kendini bi bok sanan 3-5 velet toplanicak, bizde baska isimiz yokmus gibi o sacmaliklari okuyup aaaaa bu adamlar belki bisey demek istemistir diye vaktimizi mi harcayacagiz...

ilk once adam olun, kendi kendinizi dinlemeyi birakinda, su dediklerimi benden baska dinleyen varmi diye dusunun.

insanlar en azindan cahil hadi, siz informasyon patlamasina ugramis embesiller gibisiniz. yalakalik yapma.

aha bende SPY-CX5 e katılıyorum.

Yürü kim tutar seni beaaa :D

Blogum; http://hayvanyasar.blogspot.com/
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    elfkrc
    elfkrc's avatar
    Dişi

zumsuk bunu yazdı:

Düzcedeyim 2 hafta kadar.Düzce aşırı tutucu ve gelişmemiş iğrenç bir yer.Bir sürü köyden oluşan berbat bir şehir.Fazlasıylada tutucu.

Burda millet içine çıkmak istemiyorum.Geçen bi süper markete gittim bi bağrış çağırış.Noluyo dedim, anne çocuğa bağrıyor.O kadar kültürsüz, cahil ki anlatamam.Çocuk öyle.Genelde toplum arasından türbanlı bir annenin çocukla olan dialoğuna hiç dikkat ettiniz mi ?

İStanbulda trene bineceğim, çocuk gitti sarı çizginin oraya oturdu, bacaklarını aşşağı sarkıttı.Annesi bağrıyor çağrıyor, yaklaştı çocuk sakındı.Demk ki sürekli dövüyor dedim, der demz bir tane vurdu.

İş sadece türbanlılarda mı ? değil tabi ki her kesimden böyle insanda.Fakat türbanlılarda daha çok görüyorum.Benim yengem (amcamın hanımı) çok tutucu dinci yapıdadır ama türban takmaz.Çocuklarıyla dialoga bakıyorum yine cahilce..Dövme vurma yok fakat bilinçlilik sıfır.

Sizin dikkatinizi çekti mi ? Çekmediyse bir süper markete falan gittiğinizde mutlaka aileleri inceleyin.Genelde türbanlı kişilerin çocuklarla olan dialoglarına bakın.

sana 2 soru sorayım:

-annen, ablan, teyzen, kız arkadaşların... genelde açık mı?

-akp dışında bi parti mi tutuyorsun?

en az birine cevabın evetse bu durumların biliçaltında oluşturduğu etkiyle türbanlıların ya da senin deyiminle dincilerin olumsuz davranışları ister istemez daha çok ilgini çekiyor. bu da taraflı bir düşünce olmuş oluyor... bence tarafsızca etrafına yeniden bir bak, ben öyle bişey göremedim... 

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    warlife
    warlife's avatar
    Erkek

Bizim kültürümüz de (iç ege ) türban die bişiy yok geçmişden gelen bişi deil kimin icadı bu die sormucam ama biliyorum ki bizim deil

diyalektik için kesin, mutlak hiç bir şey yoktur..Her şeyin bir geçmişi vardir ve bir geleceği olacaktır. Her şey bir kez bulunduğu yerde her zaman icin kesin olarak bulunmaz, ve o bugünki o,kesin ve son değildir
Toplam Hit: 20274 Toplam Mesaj: 157