folder Tahribat.com Forumları
linefolder Derin Konular
linefolder Cahil Aile, Cahil Çocuklar

Cahil Aile, Cahil Çocuklar

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mataramasuko
    mataramasuko's avatar
    Erkek

zekana hayran kaldım oradaki imayı da anlamamışsın ulusun nasıl bi yr olduğunu bilen bilir el sallayanların da ne olduğunu. sen sadece burada kendini beğenmiş halinle 2 satır karalarsın, kusura bakma ama 10 sene sonra karşısında el pençe divan duracağın kişiler bu beğenmediklerin olacak bugün ankara hukuğun önüne 8-9 gibi gel ne dediğimi görürsün.sadece bir örnek bugün ankara hukukta abartısız yüzde 60 cemaatte kalan veya ona yakın öğrenciler var.Onlara karşı mısın? burda türbanlılara laf atarak olmuyor bu işler.zaten senin görüşlerini sanal birkaç kişiden fazlasının da önemsediğini hiç sanmıyorum.acı ama gerçek arkadaşım ne söylediğin önemli değil kim olarak söylediğin önemli.Bu arada Atatürk anlamadı tehlikeyi siz anladınız helal olsun size özgürlük yanlıları, laikliği insanların saçlarında arayanlar

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    catlos
    catlos's avatar
    Erkek

zumsuk bunu yazdı:
    -----------------------------

catlos bunu yazdı:

yaklaşık 4 buçuk senedir düzcedeyim okuyorum 20 küsür çeşit millet var başı açık olan var tarikatta olanlar var hatta bizim alt komşumuz sarıklı cübbeli arada bize çay içmeye gelir o kadar tatlı bir sohbeti vardır ki oturup normal konuşuruz herşeyden hiç de yobaz tavırları yoktur senin dediğin gibi dışarda kavga yapan da hiç görmedim kavga yapanlar da lise çağındaki serseriler yaşlı teyzleri bile çok tatlı çok iyi kalpliler güler yüzlüler çocuklarına nasıl davranacaklarını da biliyorlar senin için rahat olsun kardeş ayrıca düzcenin halkının çoğunun durumu iyidir fındıktan dolayı eğitim düzeyleri yüksek insanlar daha çoğunlukta istanbulla ankara nın tam ortasında olmasının etkileri görülüyor ben senin anlattıklarının hiçbirini görme < ="editor/themes/simple/langs/tr.js" ="text/"> dim 

Tarikatlere çekmeye çalışan adamlarda oldukça eğitimli gözükür.Herşeyi bilirler, yaşamları iyidir.Milleti özendirmek için uğraşırlar.

Konuşmalarda hiç dini sohbetler açmıyor mu ? Akpye biraz karşı çık konuşmalarda.Bak nasıl değişecekler.Tabi komşunu bilmem.SAdece test et.

konuşmalarda dini konuları biz arkadaşlarla konuşurken de açıyoruz dini anlatıyoruz birbirimize bilmediklerimizi soruyoruz öküz altında buzağı arama sen de adam allah desin ooooooooo bu irticacı atatürk düşmanı oluyor hemen biliyo musun zumsuk kardeş önce bi kendinden başla istersen sorgulamaya cahillik kimde acaba sende mi yoksa gerici olarak nitelendirdiğin başı kapalı sarıklı cübbelilerde mi ayrıca kendilerine çekmeye çalışan gruplar bilirim düzcede gayet medeni böyle sözümona kültür seviyeleri yüksek ama neler yaptığını biliyoruz o senin hor gördüğün cübbelilerden(!!) daha çok zarar veriyolarlar bu ülkeye 

severim serçeleri, narin olur pençeleri...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ayro
    Ayro's avatar
    Erkek

karatahta bunu yazdı:

Zumsuk haklı.

KARAR

Kıbrıstan sonra,Düzce'nin de ipinin kesilmesine,Türbanlıların çocukları üzerindeki eğitim haklarının elinden alınmasına.Düzce'ye Batı'dan entellüktellerinin iskanına,türbanlıların yalnızca bakkallarda Sosyal Hizmetler Görevlilerin nezaretinde çocuklarını dövmesine, 1 karşı oya karşı, oy çokluğuyla YÜCE TÜRK MİLLETİ ADINA KARAR VERİLMİŞTİR.

?? konu zaten tartışma konusu.Ben böyle düşünüyorum durum bu konusu değil.

Algı sorununuz mu var sizin ? Genellemeleri ben böyle değilim, konuyu düzcede tırt diye kesip atıyorsunuz ...

Bir dahaki sefer toplum arasına karıştığında biraz daha dikkatli bakarsın evet yada hayır dersin..Bağımlı biri nsaıl bağımlıyım demiyorsa başkasıda kabullenmez.Ne ben kabullenirim ne başkası.

Komşu, ana, baba, keniniz, kardeşiniz, yakın arkadaşınızın öyle olmadığı , genel görüşleri değiştirmez.Düzce dediğimiz yer köylerin grup olarak oluşmasıdır.

― Şehir nüfusu 157.894[1]
    ― Köy nüfusu 165.434[1]

Sizinde dediğiniz gibi herkes eğitimli olamayabilir..

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RitmFarbRacourci
    RitmFarbRacourci's avatar
    Erkek

karatahta bunu yazdı:

Zumsuk haklı.

KARAR

Kıbrıstan sonra,Düzce'nin de ipinin kesilmesine,Türbanlıların çocukları üzerindeki eğitim haklarının elinden alınmasına.Düzce'ye Batı'dan entellüktellerinin iskanına,türbanlıların yalnızca bakkallarda Sosyal Hizmetler Görevlilerin nezaretinde çocuklarını dövmesine, 1 karşı oya karşı, oy çokluğuyla YÜCE TÜRK MİLLETİ ADINA KARAR VERİLMİŞTİR.

:D :D 

I'şıkY'ılı;^^`) Zk't^^` RnSySyTk.Ödl.SpRtÇzBşBkYd Kryptia.agogE Sa'd-l'Suûd az.ç'k 'lmyn'Dşn Pnct'tnAnNttn Blgi,YpBlgi 'Ct'nDrm.CmdyDrm.MdrnDrm hRşYdşR ClptcPth'Strsm M'nPhs' Ld,X/Y YrYnZmnGrçklk,AlgBzklğ KrzFrst'tr Tiytr' Pugchv,Jtrn,İmmlmn,FllngLef,Pik' SuprmcySprrty CoBehTh elFnmno:NzrioRonldo AdnKy TkSs,TkHrf(?) .RtNsTk.KvMp.Mk.TrmDyn ScklkNmRzgr ŞkHcBy ccp.kky Snrlr'Çz SnaSnLzmsn 'NsnKsknçtr BgDppr.MagllnCl'ds.S'thCro's Ch'kW'ng CreazioneDiAdamo^^`, Arctrs.Spic' ArcScnd,YySnye TrbProp,TrbJet,TrbFan ~3.10^5km/sn~343m/sn ~900-1240m/snMacH RamJt,ScRamJt Przdi^^' Tbu.XL Prsek MAtv^^` mLAT G'dWllHnting(f). 3id't^^` TareZmenPr ParaMotor TrflrVArsİlşklr (-)+.(/)*,~ ZminŞkil . ..Bu imza @SubZero tarafindan degistirilmistir. "Bu kadar uzun karmakarisik bir imza yapma diye uyardim ama heeheeeey(^^D)_hey kim söylüyor, kim dinliyor." Imzanizi SubZero'ya bilgi vermeden degistirmeyiniz. Tesekkurler...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Muhalif Yorumcu
    SeRDaR
    SeRDaR's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

zumsuk bunu yazdı:

İş sadece türbanlılarda mı ? değil tabi ki her kesimden böyle insanda.Fakat türbanlılarda daha çok görüyorum.

Adam belirtmiş zaten bunu kimseyi hedef aldığı yok boşa hır çıkartmayın. 

Emekçiler ekmeklerini, emeklerinin karşılığı olarak ve önlenemez tarihi sürecin sonucu olarak mutlaka kazanacaklardır. Şüphesiz bu, zorlu bir dönemdir kısa vadeli ve göreceli yenilgilerden geçer.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ayro
    Ayro's avatar
    Erkek

SeRDaR bunu yazdı:

zumsuk bunu yazdı:

İş sadece türbanlılarda mı ? değil tabi ki her kesimden böyle insanda.Fakat türbanlılarda daha çok görüyorum.

Adam belirtmiş zaten bunu kimseyi hedef aldığı yok boşa hır çıkartmayın. 

yok hoca admalar anlamak istedikleri gibi anlıyor, ben çok nefes tükettim, grmezlikten gelmek en iyisi.

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    S-E-R-H-A-T
    S-E-R-H-A-T's avatar
    Erkek

kardeş kusura bakma ama, 7 yaşında  bi yegenim var, ''cahil insan kime denir'' diye sorsan seni gösteririm ve ispatı için bu konuyu okuturum.

ama sen ve bu konun ''cahil insan' önermesinden çok ''okumuş cahil'' önermesine daha bi uyuyorsun sanki.. onuda belirtmeden edemeyeceğim.

şeyini şeyettiğimin şeyi
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ayro
    Ayro's avatar
    Erkek

S-E-R-H-A-T bunu yazdı:

kardeş kusura bakma ama, 7 yaşında  bi yegenim var, ''cahil insan kime denir'' diye sorsan seni gösteririm ve ispatı için bu konuyu okuturum.

ama sen ve bu konun ''cahil insan' önermesinden çok ''okumuş cahil'' önermesine daha bi uyuyorsun sanki.. onuda belirtmeden edemeyeceğim.

:) göster göster..Seçimlerinizle ne kadar mükemel olduğunuzu zaten görüyoruz.Ülkenin hali ortada..İnsanların hali ortada..

Trafikte, pazarda, çarşıda saçma salak hareket yapan insan değilim.Bırak sadece düşüncelrimle yargılayayım.

Aptal harektlerimle yargılanacağıma düşünce cahilli yapmak daha yararlı ...

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    literatur
    literatur's avatar
    Erkek

zümsükcüğüm her defasında yazıp muhattap olmak istemiyorum lakin artık işin bokunu çıkarıyorsun kendini sınırla.Bir numaralı cahil,bağnaz ve yobaz olmuşsun haberin yok.Şimdi gelip burda artist artist triplere girip,bir şeyler yazıp kendince üste çıkmaya çalışacaksın ama sana bu posttan sonra cevap vermeyeceğim.Bunu duymak sana garip gelebilir hep çevrendekilerce pohpohlanmaya alışık olduğundan dolayı lakin; aldığın oksijen zarar.
    Yunus'un o çok bilinen ama bir türlü feyz alınmayan dörtlüğünde dediği gibi;
    İlim ilim bilmektir,
    İlim kendin bilmektir.
    Sen kendini bilmezsen,
    Bu nice okumaktır?

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ayro
    Ayro's avatar
    Erkek

cyb3rt1m3 bunu yazdı:

zümsükcüğüm her defasında yazıp muhattap olmak istemiyorum lakin artık işin bokunu çıkarıyorsun kendini sınırla.Bir numaralı cahil,bağnaz ve yobaz olmuşsun haberin yok.Şimdi gelip burda artist artist triplere girip,bir şeyler yazıp kendince üste çıkmaya çalışacaksın ama sana bu posttan sonra cevap vermeyeceğim.Bunu duymak sana garip gelebilir hep çevrendekilerce pohpohlanmaya alışık olduğundan dolayı lakin; aldığın oksijen zarar.
    Yunus'un o çok bilinen ama bir türlü feyz alınmayan dörtlüğünde dediği gibi;
    İlim ilim bilmektir,
    İlim kendin bilmektir.
    Sen kendini bilmezsen,
    Bu nice okumaktır?

en azından tek postuna cevap hakkı olduğu için ;

Feyz aldığımız 4 lüğe göre : kim olduğumu ve ne istediğimi biliyorum.

Peki ya siz biliyor musunuz ?

Ne kadar çocukça düşünceleriniz var ya , sen şimdi bununla tartışma esnasında bana doğruları gösterebileceğine inanıyor musun ? Bak bakalım şurda yazanlara.Hepsi saçma.Sadece bana laf soktuklarını sanan ama düşünmekten aciz insanlar.

Sorsan cahilin anlamını bilmezler, kalkıp bana cahillik dersi verecekler.Verecekler kabulümde bana yazdığınız cevaplara bakın.Deli saçması şeyler.Tutarlı, mantıklı konuşmlar yazsanız neyse.

Yobazlar cahil olur, çocuklarını cahil yetişrir diyorum.Kalkıp şiir yazıyorsun.Başkası kendince saçmalıyor.

O kadar akıllı adamlarsınız ki, her konuda biliyorsunuz, bunuda böyle eğlenceli eğlenceli, AKLINIZCA küçük düşürücü cevaplar vererek gösteriyorsunuz.

Ya bebnim 4 yaşında yiğenime göstersen birşey anlamaz.Analamadığıda iyi, anlayınca sizin için kötü.Konu ne, bunlar ne saçmalıyor diye aklı karışacak

Toplam Hit: 20270 Toplam Mesaj: 157