folder Tahribat.com Forumları
linefolder Derin Konular
linefolder Kadin Erkek Esitmidir???

Kadin Erkek Esitmidir???

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bolvadinli
    Bolvadinli's avatar
    Erkek
    ReaL_KurD bunu yazdı:
    -----------------------------

ameleye kopmakla birlikte

değildir çünkü kadınlar ayakta işeyemez.

sen öyle san kardeş.taa kaç yıldır işeyebiliyorlar. Ufak bir huni tarzı mukavvadan katlanıp cüzdanda taşınan aparat var

ayakta işeyebiliyorlar o şekilde yani 

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    catlax
    catlax's avatar
    Erkek

eşit değil.. erkek üstündür kadından.. erkeğin beyni her türlü iyi şeyede çalışır kötü şeyede çalışır.. ama kadının beyninin çalışma kapsamı çok dardır sadece teorik olarak bilgilere çalışır. bunun için herşeyi çok iyi yazarız okuruz düşünür tarzı şeylere bürünür.. aslında hiç bir skim bilmezler. Erkek ise hem teorik hemde pratik..

eşit değiliz erkekler daha üstün dediğimiz zamanda kendilerini üste çıkarmak içinde debelenir dururlar.. neymiş efendim bizler 9 ay çocukları karnımızda taşıyoruz.. sen taşı sonrasının en büyük faktörü erkeğe düşüyor zaten ufak bir örnek ile açıklayalım burasını.. bir ev kadını düşünelim birde çalışan, karısına çocuğuna ekmek getiren adam düşünelim.. bu adam yeri gelir sırtında taş taşır evine karısına çoluğuna çocuğuna aş getirir.. sen 9 aydan bahsediyorsun.. ( ülkemizdeki çoğu kadın azımsayacak bir şekilde değil epeyce çok yani çalışmaz ) çalışanlarada örnek verilirse ; erkek evin direğidir.. erkek olmazsa her türlü pislik olur... erkek olmazsa çocuk kadın kendini koruyamaz. ( Eee Biz karete biliyoz diye yazmayın )..

günümüzde olsun geçmişte olsun bütün yükler erkeğin üzerindedir.. tamam kadınların bir farklılığı var.. onlar sadece para yerler.. alışveriş yaparlar v.s buradan yola çıkarsak aslında her bir kadın zarar'dan başka bir işe yaramaz..

bir arkadaşımızın dediği gibi ( Petal ) bir kadın sperm üretemez, bir erkekde çocuk doğuramaz.. eşitlik bu yöndende yok bakın !

iş konusuna geldiğimizde kadınlar ufak çaplı işlerden anlarlar.. örnek ; bir mağazada tezgahtar oranın sahibi bir erkektir allahını seversen bunun neresi eşitlik ? Patronun yani erkek :) " Çalış lan köle ! " deme hakkına sahiptir... kadınlarında patron oldukları vardır.. onlarda babalarından dedelerinden yada kocalarından kalma iş yerleridir.. Sonuç olarak " ERKEK ! "

birde siz erkeklerin aklı olsaydı kadınların cazibesine kapılmazdınız gibi yazıları gördüm.. eee dişi kuyruk sallarsa erkekde gider çöker kafasına kullanır sonra köşeye atar.. ( Siz erkekler işte böylesiniz demeye başlar kadınlar ) 

çoğu kadın hayatı rolante şeklinde yaşar düşünmez umursamaz ne olacak ne bitecek diye hiç alakadar olmaz.. ama erkek öyle değildir tam aksine çok düşünür gerek karısı için gerek çocukları için.. ( Yalnış anlaşılmasın burada kadınların evini düşünmediğini yazmadım.. her anne çocuğunu düşünür :)  ) eve ekmeği getiren erkek olduğu için aşırı derecede düşünür..

günümüz koşullarında ağır olsun hafif olsun herşeye eli en yatkın olan erkektir.. kadınlar sadece basma kalıp sözler ile kalır teorik olarak.. ama " al lan sen yap dediğin zaman hiç birşey yapamazlar aksine dahada kötü edebilirler lütfen dikkatli olalım :) ! "

eee bunlara bakarasak erkeğin kadına oranıyla birden çok üstünlüğü vardır..

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- 

dip not ; erkeğin penisi var kadınında vajinası var gibi saçma sapan eşitlik konusundaki yazılara bakarsak. hangi cinsin üstün olduğuna karar veremeyiz (: 

hamdi abi ben saydım kolumda 11111111111 tane kıl var bizim avradınkini saydım onda 55555 tane kıl var ? (((: eşitlik bu değildir.. biz burada sadece üstünlüğü tartışırız.. ( ulan ne varda neyini tartışacağız işte erkekler üstündür aq ! :p )

Ne zaman kendini yenilmiş hissedersen hatırla; kazanan sperm sensin, doğuştan savaşcısın!!
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HaYVaN
    HaYVaN's avatar
    Erkek

Şimdi gerçek bi açıklama yapayım:,

Erkek daha zekidir ve fiziken daha güçlüdür. Bu bakımdan erkek kadından üstündür.

Ama bizi zor emeklerle doğuran büyüten kutsal varlıklar yine kadınlardır. Annelerimiz.,

Bence kadınlar erkeklerden bu ayrımda biraz daha ütündür. Ama arada pek bi fark yoktur. Kemal Paşa kadın erkek eşitliği getirmişse zaten bi bildiği vardır.

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kahraman
    Kahraman's avatar
    Erkek

nedense bu soruyu genelde kadınlar sorar..

genel itibariyle bir erkekten darbe yemis veya ezik ve kompleksli bayanların sordugu ve kadınlar üstündür dediginizde mutlu oldugu bir sorudur..

senin neden bu konuyu actıgını bilmiyorum ama komplekslerinin oldugunu tahmin ediyorum..

tmm kadınlar üstündür :) mutlu musun ?

Bir tek gece vardır insanın hayatında. Ömür boyu sürer nöbeti... Bu da öyleydi. İyi ol... Sağ ol.. Uzak ol... Ama bir daha görme beni!
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kotusirine
    kotusirine's avatar
    Dişi

Hem cinsim; olarak filiz müride açmış bu konuyu. Yorumların tamamını takip edemedim. Kadıın erkek eşitmidir sorusuna 

Hayır yönünde benim cevabım bi kere erkek kadına bakmakla hükümlü olan, Mahlukat Erkeğin yaşam tarzı çok  farklı

onları yemek yapma gibi bi derdi yok doğum yapma gibi, ay başı gibi(:  Ülkemizide ele alırsak

Erkeğin önü açıktı (mecaz kullanmayın)((:  Daha yeni yeni kadınlarımıza hak tanınıyor. Oysa kadın'ın yaşama zorluklarına

Bakarsak kadına daha az riayet edildiği saptanmıştır. Ülkemizde kadınların varlığı çocuklarının büyüyüp serpilmesi ile ancak özgürleşebiliyor.

Belki Erkekler kızacaklar bu lafıma ama haksız da sayılmayız hani!

Sebebine gelince kısmen de olsa Kadınlarıın erkeklerden  bir artı olarak fazla olduğunu görüyorum.

Mantık ve zeka açısından kast etmiyorum. Topluma endekseleneme biçiminden bahsediyorum. Kadınların doğası gereği

daha sosyal ve daha zor (güç) anlamda gögüs gerebiliyor.Aslında herkes şiddeti kafasından çıkarmış olsa bu sorun kendiliğinde çözülmüş olacak..

Kadınlar her türlü güçlüğe zorluğa göğüs gerendi hep öyle kalıyorlar Yinede didinip çırpınıyorlaar siz erkekleri memnun etmek için..

Konuyu açan müride siz ne düşünüyorsunuz..?

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Efendi
    Efendi's avatar
    Erkek
    Erkek Doğurup,Kadın Sünnet oLabiLecekse Neden oLmasın :)

Harabat ehlini hor görme Zakir, defineye malik viraneler var...
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kotusirine
    kotusirine's avatar
    Dişi

IroN-EaGLe bunu yazdı:
     Hey gidi akıl Akıl takıl

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Efendi
    Efendi's avatar
    Erkek
    kotusirine bunu yazdı:

IroN-EaGLe bunu yazdı:
     Hey gidi akıl Akıl takıl

Bende Aynen ÖyLe DüşünmekLe Beraber Bir Mantık BuLamadım Bu Soruda :)

Harabat ehlini hor görme Zakir, defineye malik viraneler var...
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tuna
    Tuna's avatar
    Erkek

şincik varya:) hani böyle lülürük konular açılmasa tam süper olacak.

ortamı ikindi vakti düzenlenen kadınlar gününne benzetmeseler olmaz demi.

karılarki onca imparatorluğu yıkmayı başarmış varlıklar. düşünsenize bu ülkeleri nasıl yıktılar. hadi ben geldim ülkeni yıkmaya deyip mi ? hayır:) böyle konularla...

tittir edin yav bu konuları bilim konuşalım ilim konuşalım:)bir gün de konunun hiti bilmemkaçbin oldube:) kandil vuruldu onu konuşalım off sakjdkjlsdakljsdfkj  bu gün çok neşeliyim:D inşallah kandil o sırada boş değilmiştir:)

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HeadBanger
    HeadBanger's avatar
    Erkek

IroN-EaGLe bunu yazdı:
    amk ne abazan heriflersiniz.

ya kadın la erkek sözde eşitler

ama buna fiziksel karsılaşdırırsak bu 2 cinsi erkek üstün gelir.

ama biyolojik olarak karşılaşdırma yaparsak .  kadının beynı erkeğe göre daha hızlı çalısıyor.kadın acılara katlanmayı biliyor.

ee sonuç ne diceksıınız tabikide söle :D 1 erkek 1 kadın asla eşit tutulamaz ama söle bir laf war hukuk adalet önünde herkez eşittir:D

Boş İşler Uzmanı..
Toplam Hit: 21015 Toplam Mesaj: 186