folder Tahribat.com Forumları
linefolder Derin Konular
linefolder Kadin Erkek Esitmidir???

Kadin Erkek Esitmidir???

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Swool
    Swool's avatar
    Erkek

Madem bir eşitliğin olduğunu düşünüyorsun, neden böyle bir konu açıyorsun. Konuyu açarken kendi fikir ve düşüncelerini sunmadan, direk ''Kadın, erkek eşitmidir'' şeklinde bir soru soruyorsun. Bu şekilde beyin fırtınası yapılmaz.

Bahsettiğin yabancı forumlardaki insanlar bilgisayar başında kibar olabilirler, Türk insanının ne varsa ağzında vardır. İş eyleme dönüştüğünde en entel ülkenin o bahsettiğin kibar feyzosundan bile daha kibar olurlar. Böyle bir karşılaştırma yapman yanlış.

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    karahanx
    karahanx's avatar
    Erkek
    esit degildir elbette .cunku kadınlar erkeklerın korumasına muhtactır her zmn icin.==))

Hayat Bizi 61 kenara...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    filiz
    filiz's avatar
    Dişi
    Swool bunu yazdı:
    -----------------------------

Madem bir eşitliğin olduğunu düşünüyorsun, neden böyle bir konu açıyorsun. Konuyu açarken kendi fikir ve düşüncelerini sunmadan, direk ''Kadın, erkek eşitmidir'' şeklinde bir soru soruyorsun. Bu şekilde beyin fırtınası yapılmaz.

Bahsettiğin yabancı forumlardaki insanlar bilgisayar başında kibar olabilirler, Türk insanının ne varsa ağzında vardır. İş eyleme dönüştüğünde en entel ülkenin o bahsettiğin kibar feyzosundan bile daha kibar olurlar. Böyle bir karşılaştırma yapman yanlış.

ne yani ?? karsindakinin ne düsndügünü bilmek icin illa kendi fikrinimi ortaya koymasi lazim??

eger ödevim icin bu konuyu actigimi söyleseydim eminim ki cevaplar daha cok degisik olurdu :)

yorumumu saklamayi tercih ettim. bukadar basit.

ilk defa banlandim :(
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Swool
    Swool's avatar
    Erkek
    filiz bunu yazdı:
    Swool bunu yazdı:

ne yani ?? karsindakinin ne düsndügünü bilmek icin illa kendi fikrinimi ortaya koymasi lazim??

eger ödevim icin bu konuyu actigimi söyleseydim eminim ki cevaplar daha cok degisik olurdu :)

yorumumu saklamayi tercih ettim. bukadar basit.

Bir tartışma konusu açarken ilk önce kendi görüş ve fikirlerini beyan etmelisin. Konuya açıklık getirip, beyin fırtınası oluştururken o yönde bir eğilimin oluşmasına yardımcı olmalısın. Bu şekilde konu açmak pek mantıklı değil.

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ayro
    Ayro's avatar
    Erkek

:) ben çıkartmıştım piyasaya daha doğrusu sordum.

Kardeşim araştırma için kobay olduk hala devam ediyor sorun bu :)

Bende gayet kibar verdiğime inanıyorum :) 

Toplam Hit: 21171 Toplam Mesaj: 186