Windows 10 Saatler Kala

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ekerci
    Ekerci's avatar
    Erkek
    EmRee bunu yazdı
    Ekerci bunu yazdı
    SeRDaR bunu yazdı
    coLin bunu yazdı
    SeRDaR bunu yazdı
    _Dert_ bunu yazdı
    SeRDaR bunu yazdı

ben reserver etmeme rağmen hala bir upgrade olmadı bugün tüm gün açıkta bıraktım pc yi uyuz oldum hee bunu hızlandırmanın bir yolu var mı

Adım Adım Windows 10 Yükle

1. AdımDenetim Masası>Windows Update bölümünden güncellemeleri denetleyin. Eğer Windows 10 güncellemesi görünmüyorsa 2. adımı izleyin.

2. AdımC:\Windows\SoftwareDistribution\Download bölümündeki her şeyi silin.

3. AdımKomut İstemini (cmd.exe) yönetici olarak çalıştırın. Komut istemini görev çubuğundaki Windows logosuna sağ tıklayarak çalıştırabilirsiniz. Ya da arama kısmına cmd.exe yazıp, çıkan arama sonucuna sağ tıklayıp yönetici olarak çalıştırabilirsiniz.

4. Adım: Yönetici olarak çalıştırdığınız Komut İstemi bölümüne wuauclt.exe /updatenow komutunu yazın ve enter tuşuna basın.

5. AdımBu işlemleri gerçekleştirdikten sonra Windows 10 güncellemesi otomatik olarak inecektir. İndirmeyi; Denetim Masası>Windows Updatebölümünden görüntüleyebilirsiniz. 

Denermisin. Ben bu sekilde update yaptim. 

durum bu olmuyor 

http://www.tahribat.com/forum/windows-10-saatler-kala-209365/6#msg2605149

linkteki exeyi açınca update seçeneğini seçerek yükseltebilirsin. Ben öyle yapmıştım. 

o da yüklerken Bir şey oldu diyip devam etmiyor 

dreamsparktan indirdiği 8.1 industry pro yu upgrade eden var mı?

dreamsden windows indiriorsan win 10 da geldi. iso dosyasyıyla kur win 10 u sonra aktifleştirirken dreamsten aldıgın keyi yaz oraya.al sana orijinal win10

Denilenleri yaptım fakat windows hala güncelleme almış değil

güncelleme derken ? hocam zaten win 10 kuracaksın pc ye.sonrada dreamsten aldıgın win 10 keyi ile aktifleştireceksin.win 10da güncelleme yok ki

Konu ID: 112846 Konuyu Acan : Ekerci Konu Başlığı : Tahribatın en sevdiği adam ? Silinme Sebebi : 3 sayfadır takip ediyorum beni seven kimse çıkmadı. alacağınız olsun müridler
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    pesimistzombie
    pesimistzombie's avatar
    Erkek

Birazdan bir test yapıcam bazı yerlerde daz loader ile lisanslanmış win7lerin orjinal win10a geçebildiği belirtilmiş.

Benim laptopu denek olarak kullanarak önce win7 sp1 + tüm güncellemeleri yaparak daz loader ile etkinleştirip ardından upgrade yapmayı planlıyorum bakalım yiyecek mi :B

:|
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cenk88
    cenk88's avatar
    Erkek
    pesimistzombie bunu yazdı

Birazdan bir test yapıcam bazı yerlerde daz loader ile lisanslanmış win7lerin orjinal win10a geçebildiği belirtilmiş.

Benim laptopu denek olarak kullanarak önce win7 sp1 + tüm güncellemeleri yaparak daz loader ile etkinleştirip ardından upgrade yapmayı planlıyorum bakalım yiyecek mi :B

Daz loader ise yarıyor. Ultimate surumde denenmiştir. Sıfır format sonrasında ilk başta etkinleştirme olmasa da,  zaman içerisinde aktiflesiyor kendiliğinden. 

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    coLin
    coLin's avatar
    Erkek

Benim makina bununla lisanlıydı. Win 7 ultimate vardı. Win 10'da sorunsuz geçmiştim test etmene gerenk yok :d

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    pesimistzombie
    pesimistzombie's avatar
    Erkek

laptopda embedded sürüm kullanıyordum yenisi gelmemiş benim okula ortada kaldım o nedenle laptopda hem denemiş hem de başarıya ulaşırsa lisanslamış olcam işte :B

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    pesimistzombie
    pesimistzombie's avatar
    Erkek

evet hacılar test ettim onayladım.

win 7 ultimate sp 1 yükledim

hiç bir update yapmadan daz loader son sürüm 2.2.2 ile lisansladım

windows creation tool ile yükseltme yaptım

kalıcı olarak lisanslandı.

Ardından sıfırlamak için isoyla komple format attım

nete bağlandığımda windows etkinleştirildi.

kurulum yaparken key soran yerleri atlayarak geçtim.

pesimistzombie tarafından 01/Ağu/15 01:02 tarihinde düzenlenmiştir

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    coLin
    coLin's avatar
    Erkek

şimdi birazdan sıfır iso ile format atıcam duruma bakıcam. duruma göre bu postu editlerim.

Kalıcı olan 7 anahtarını iso'ya gösterip mi deneyeceksin? Eğer düşüncen bu ise reddit'de biri denemiş ama olmadığını söylemişti.

Eğer olursa ben de update 10'u siler iso olarak sıfırdan kururarım :d cevabı bekliyor olacağım

coLin tarafından 31/Tem/15 23:45 tarihinde düzenlenmiştir
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Daniel-Koo
    Daniel-Koo's avatar
    Erkek

valla yüklemeyen varsa hemen geçsin derim.

çok iyi yapmış herifler. 

ne diyon?
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Daniel-Koo
    Daniel-Koo's avatar
    Erkek

valla yüklemeyen varsa hemen geçsin derim.

çok iyi yapmış herifler. 

ne diyon?
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    pesimistzombie
    pesimistzombie's avatar
    Erkek
    coLin bunu yazdı

şimdi birazdan sıfır iso ile format atıcam duruma bakıcam. duruma göre bu postu editlerim.

Kalıcı olan 7 anahtarını iso'ya gösterip mi deneyeceksin? Eğer düşüncen bu ise reddit'de biri denemiş ama olmadığını söylemişti.

Eğer olursa ben de update 10'u siler iso olarak sıfırdan kururarım :d cevabı bekliyor olacağım

hocam normal talimatlarda yükseltme yapın, microsoft yükseltme yapanları otomatikman hwid lisansıyla lisanslıyor bir sonraki sıfır kurulumda hiç bir key yazmadan yükleyin nete bağlanın otomatikman windows sizi tanıyarak lisans yapacak şeklinde.

ben de bunu test etmek için hiç bir key girmeden format atıp oto lisanslıyor mu bakacağım. yani artık key girmeyeceğiz win10 için upgrade yaptığımızdan dolayı keyi unutun. 

yarım saat içinde test edip haber vericem

pesimistzombie tarafından 31/Tem/15 23:53 tarihinde düzenlenmiştir

Toplam Hit: 41835 Toplam Mesaj: 427
windows 10