Windows 10 Saatler Kala

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CanCer
    CanCer's avatar
    Erkek
    pesimistzombie bunu yazdı

iso indirme aracı çıkmış

https://www.microsoft.com/en-us/software-download/windows10 

kodumunun msi boşuna uğraştırdı update ile :D

bununla kurarken key isteyince elimizdeki win 7 (yada win 8) keyini gireceğiz değil mi? korsan win 8.1 yüklü şu anda orjinale geçip update etmem mi gerekli yoksa??

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Roronoa
    Kreyzi
    Kreyzi's avatar
    Erkek
    coLin bunu yazdı
    Kreyzi bunu yazdı

bide şeyi sorayım abi update gelirse kurulu programlar silinir mi ? silinecekse direk iso ile yükliyim yoksa update bekliyim kendime uğraşamam o kadar programla ayarla :B

he bak bunu ben de merak ediyordum. Şimdi iso indiriyorum ama eğer programlara filan dokunmadan update çakıyorsa öyle yapayım. 

aynen bende ikilemde kaldım uğraşılmaz programlarla. 

bende o sağ altta ms iconu bile gitti hiç rezervasyon için filan ses yok adamlar es geçti herhalde beni :F pesimistin verdiği yöntemi deniyim bi.

Eğer hayatım bir film olsaydı, ya uyuyakalır ya da yarısında çıkardım.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    pesimistzombie
    pesimistzombie's avatar
    Erkek

@CanCer hocam o olay net değil işte kimse bişey yazmamış. İndirirken yükseltme seçeneği seçerek indirmek gerekebilir isoyu. win10 yükseltildikten sonra key belli olur zaten. Keyi alıp temiz bi format atılır üstüne.

:|
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Necati
    Necati's avatar
    Erkek

clean install yapacak dikkat

beyler clean install yapinca windows kuruluyor ama aktiflestirilemiyormus

sadece upgrade yapanlar mevcut keyle aktiflestirilmis windowsa sahip oluyorlarmis

daha sonra isterseniz format atabiliyormusunuz

Simdilik kimseye clean istall yapmayi tavsiye etmem , bide nolur nolmaz keyleriniz bi kenara kayit edin win7/8 geri dönmek icin

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cenk88
    cenk88's avatar
    Erkek
    Necati bunu yazdı

sadece upgrade yapanlar mevcut keyle aktiflestirilmis windowsa sahip oluyorlarmis

Simdilik kimseye clean istall yapmayi tavsiye etmem , bide nolur nolmaz keyleriniz bi kenara kayit edin win7/8 geri dönmek icin

Bu durum konuda paylaşılan indirme aracı ile yapılan yükleme ile mi oluyormuş? 

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Necati
    Necati's avatar
    Erkek
    cenk88 bunu yazdı
    Necati bunu yazdı

Bu durum konuda paylaşılan indirme aracı ile yapılan yükleme ile mi oluyormuş? 

evet

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    pesimistzombie
    pesimistzombie's avatar
    Erkek

iso indirme aracı 2 seçenek sunuyor 1. yükseltme, 2 başka bir bilgisayar için şeklinde. yükseltme indirirseniz yükseltme yapacağı için sorun çıakrmaz diye tahmin ediyorum. başka bir bilgisayar içini seçerseniz temiz kurulum isosu indiriyor product key sayfasında takılır kalırsınız yeni win10 keyi almak için 1 kere yükseltme işlemi yapmak şart.

:|
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    GNDZYRYN
    GNDZYRYN's avatar
    Erkek

Anladığım kadarıyla iso dosyası indirken -WS ye yükseltme yaparken BT ye atıyor dosyaları. iso yu indirirken WS 3 gb oldu sonra sıfırlandı. Araç ile yükseltmeyi deniyorum 'Bir şey oldu' diyor kapanıyor. Şimdi diyorum ki ben bu isoyu usb ye atıp clean install yerine yükseltmeyi seçsem key sorar mı?

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Roronoa
    Kreyzi
    Kreyzi's avatar
    Erkek

update gelmeyenler pesimist'in yöntemini denesinler sıkıntısız dosyayı oluşturdu indirmeye başladı.

gerçi sendeki o "harika hadi yükseltelim" zımbırtısı görünmedi ama sorun olmaz herhalde.

Eğer hayatım bir film olsaydı, ya uyuyakalır ya da yarısında çıkardım.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Necati
    Necati's avatar
    Erkek

clean install yapmadan kesin upgrade yapin beyler birsürü adam windowsu aktiflestiremiyorum win 7/8 keyleriyle diye konu acmis alman forumlarinda

Toplam Hit: 41836 Toplam Mesaj: 427
windows 10